Şimdi Ara

2si1 'PlayStation 5'deki Stok Sıkıntısı' Yargı Dağıtan Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2si1 hız kesmeden yolunda devam ediyor ve teknoloji dünyasında öne çıkan konuları Can Sungur ve Mesut Çevik değerlendiriyor. Haftanın başlığı PlayStation 5'deki stok sıkıntısı!

• Yargı dağıtmak? Oturup çözdünüz tüm sorunları galiba
  • gerçek 2 si 1 i istiyoruz.

• Sinema, dizi, netflix haberlerini de konular arasında görmek isteriz. CSnin yorumlarını merak ediyorum

• 2'si 1 diye girdim Getir reklamı çıktı.

• Bu Can Sungur ne zamandan tanınan isim oldu yav?

• enis paranın peşine düştü heralde

• Can Sungur akıllı, bilgili konuşuyor. Enis "ben bilmiyorum ama bence" diye söze başlayıp bir şeyler söylüyordu. Can Sungur iyi oldu.

• Enis'i beğeniyordum. Mütevazi birisi. Aynı fikirde olanlar like'larsa yanlız omadığımı bilirim.

• Xagdas kullanıcısına yanıt
    Can Sungur'u beğeniyorum. Mütevazi birisi. Aynı fikirde olanlar yorumu beğenirse yanlız omadığımı bilirim.

• can sungurda bilgi iyi faydalanabilir bir adam

• quote:

Orijinalden alıntı: Eeltorm

Can Sungur akıllı, bilgili konuşuyor. Enis "ben bilmiyorum ama bence" diye söze başlayıp bir şeyler söylüyordu. Can Sungur iyi oldu.

Aynen. Enis, orta yolcu.

• hayret can nasıl salya sümük ağlamamış!

• Pardon da Xbox nerde bulunuyor ? Söyleyin de alalım ? Tr pazarına bakıp " yaa xBox hala bulunabiliyor Playstation yok satıyor" demek ne kadar profesyonel oldugunuzu gösteriyor. Xbox Tr dışında yok, bulsam alacagım. Ben enayi değilim 500 eurluk cihaza 7.500 TL vereyim. Amazon.de ye stok gelse 5.000 TL ye alacagım Xbox'ı. İkinci olarak " millet playstationa pahalı diyor ama stoklarda yok herkes playstation almak istiyor" diyorsunuz :) Tr ye kac adet ps5 geldi bunun bilgisi var mı elinizde ? Yok. Tr de kaç adet ps5 karaborsacıların elinde bilginiz var mı ? Yok. Biraz tarafsız yorumlayın su olayları, 100 adet ps5 geliyor, cogunu karaborsacılar alıyor, diğerlerini de durumu iyi olanlar alıyor. Azınlıgın, zaten az olan stoğu anında tüketmesi, bu cihazların ucuz oldugunu mu gösteriyor? Mesut senin mantıgına göre o zaman TR de herkes zengin, araclar da yok satıyor :) Ah ah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smalsrol -- 7 Şubat 2021; 2:8:8 >
  • getirin yurd dışına açılmasına sevinmem .. neden dersen yurd dışına personel götürüp sterlinle maaş verip çalıştırmicaklarına emin olduğum için burdan götürürler köle sistemi asgari ücretle çalıştırırlar anca bu yüzden balinanın para kazanması beni sevindirme

• smalsrol S kullanıcısına yanıt
    Ps5 yurtdışı Amazon stoğu takip ediyorum, kıyıdan köşeden gelen xbox series X stoklarının bildirimlerinede bir çok kez denk geldim ve sepete ekleyip son ödeme ekranına kadar en az 4-5 kez geldigimi hatırlıyorum(630-670 euro arasında değişiyor fiyatlar, ürün geldikten 1-2 ay sonrada 15-25 euro arası iade yapılıyor).
    Ancak ps5'te durum bu değil cihazı sepete eklemek bile bir hayli zor.
    Evet yurtdışı yada yurt içi alanların yüzde 30-40 belki karaborsaci ancak bu xbox X e ulaşmanın kolay olduğu gerçeğini değiştirmez. Ps5'e karaborsacıların çökme sebebide zevkten degil elbette...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 7 Şubat 2021; 22:8:22 >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Aynı bildirimler Ps5 için de geliyor, ben kac defa son aşamaya kadar geldim fakat botlar hemen alıyor. Xbox da playstation da arada stoğa giriyor, ikisi de şuan yok satıyor. Kimse kalkıp da "Xbox stoklarda var " diye haber yapamaz, böyle haber yapıyorsa da kaynak göstersinler. Kalkıp Tr de stok var derlerse zaten dediğim gibi ne kadar profesyönel editör olduklarını anlarız.

• Hocam instagramdan bulmuşlar bu lafı. Yakında "sen nasıl bi kralsın ya" diye başlık gelebilir :D

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.