Şimdi Ara

No Time to Die'ın, Nokia yüzünden ertelendiği söyleniyor; film tekrar çekilebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
2.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • No Time to Die'ın, Nokia yüzünden ertelendiği söyleniyor; film tekrar çekilebilir

Sinema sektörünün önemli markalarından biri olan James Bond serisinin yeni filmi No Time to Die geçtiğimiz hafta tekrar ertelenmişti. Ertelenme sebebinin arkasında Covid-19 salgını var sanılıyordu ancak durumlar düşündüğümüz gibi değilmiş.

Ayrıca Bkz.Guillermo del Toro, Pacific Rim'in devamını yapmayı düşünmüyor

Birkaç farklı kaynaktan sızdırılan haberlere göre No Time to Die isimli filmin son ertelenme sebebi Nokia. Daha önce duyurulduğı gibi Nokia ve No Time to Die filmi arasında bir reklam anlaşması kurulmuştu. Filmde James Bond, Nokia'nın o dönemki son model telefonunu kullanacaktı. Ancak film yaklaşık iki yıl ertelendiği için Nokia dahil olmak üzere filmde reklam amaçlı kullanılan ürünlerin hepsi eskimiş oldu.

Filmde Adidas, Omega ve özellikle Nokia'ya ait ürünler bulunuyordu ancak başta Nokia olmak üzere reklamı yapılacak olan firmalar, filmde ürünlerinin göründüğünü sahnelerin tekrar çekilmesini ve yeni ürünlerinin görünmesini istiyor. Bu çekimlerin yapılabilmesi için filmin ertelendiği söyleniyor.

Bunun şu an için yalnzıca bir söylentiden ibaret olduğunu ve resmi bir açıklama olmadığını belirtelim. İlerleyen süreçte film için yeniden bir çekim süreci başlarsa veya filmde yeni ürünleri görürsek anlarız ki bu haber doğru. Filmin şu anki yayın tarihi 8 Ekim 2021.

No Time to Die'ın yönetmenliğini Cary Joji Fukunaga üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Daniel Craig, Ana de Armas, Jeffrey Wright, Léa Seydoux, Ralph Fiennes, Christoph Waltz, Rami Malek, Naomie Harris ve Ben Whishaw gibi isimler bulunuyor. 

Kaynak:https://www.gsmarena.com/james_bond_film_no_time_to_die_further_delayed_to_reshoot_nokia_product_placements-news-47416.php

• Firmalar da haklı sonuçta ürünlerinin reklamlarını yapmak için o kadar para veriyorlar haliyle 2-3 yıl önceki ürünü göstermek istemiyorlar.

Ayrıca başlık click bait olmuş film tekrar çekilebilir ne demek? Bazı sahneler yeniden çekilmek istenmiş.
  • O zaman reklamı olacak ürünlerin yerine yeşil/mavi renkte bir kalıp kullansınlar böyle durumlarda sonra güncel modeli oraya eklerler cgi olarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nokia eskiden çok filme ürün yerleştirirdi, en beğendiğim nokia 6600 jackie chan'in filminde görmüştüm..

• KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    En kral telefondu çok hoşuma gidiyordu ama bı eksiği vardı MP3 çalmıyordu
  • Bu Daniel Craig’i, ne James Bond rolüne, nede diğer rollere yakışmadığını düşünen sadece ben miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ratsx kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen öyle olabilirsin. İlk ismi açıklandığından bende yakıştıramamıştım sonradan sevdim.
    Herkesin ilk tercihi olmazdı bu rol için. Ancak James Bond isminin hakkını alnının akıyla verdi. James Bond denildiğinde artık aklıma ilk Daniel Bey geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi White Water -- 31 Ocak 2021; 21:34:24 >
  • TheMuyu kullanıcısına yanıt
    Burası Donanım Haber her şey click bait
  • Sorun yok, hiç gelmese de olur. Ayrıca çok absürd bir durum. Bir de zaten önemli olan marka ürününün değil markanın görünmesi. Sen orada Nokia markasını hatırlatıyorsun. Yani bunun için bir daha çekim yapılıyorsa bana saçma geldi. Çünkü bu ekstra maliyet demek.

Aklıma gelen matrix var nokia tuşlu telefonlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Water

Herkesin ilk tercihi olmazdı bu rol için. Ancak James Bond isminin hakkını alnının akıyla verdi. James Bond denildiğinde artık aklıma ilk Daniel Bey geliyor.

Benim aklıma ilk gelenler SEAN CONNERY ve ROGER MOORE.

İlk seyrettiğim 007 filmi “İnsan İki Kere Yaşar ” ile SEAN CONNERY. Diğerlerinin bazılarını sevdim bazılarını yadırgamışımdır.

• filmde 3310'mu görünüyormuş :)

• Adam haklı
  • Nokia mı kaldı abi ya? Neyin ısrarı ise artık. Sen o treni çoktan kaçırdın. Network vs uğraş artık Ericsson gibi.

Sean Connery başka tanımam. Roger Mooere da fena değildi ama bana fazla retro geliyor oynadığı zamanlar. Connery'nin oyunculuğunu da daha iyi buluyorum.

• ilkerinanç kullanıcısına yanıt

2.el aldığım Nokia 6 dan selamlar. Nokia mı kalmış diyor ya. Şimdiki firmalar birbirinin kopyası cihazlar üretiyor ona kalırsa. ios ve Android savaşları.

Cüneyt Arkın şimdi 30 lu yaşlarda olacaktı ki, Bond rolü için biçilmiş kaftan.

• Nokia işte altı üstü zarar

• quote:

Orijinalden alıntı: yhyilkrgll

En kral telefondu çok hoşuma gidiyordu ama bı eksiği vardı MP3 çalmıyordu

mp3 player yazılımı vardı yükleyip mp3 çalabiliyordun. divx player ile az ice age izlemedim, çok güzel günlerdi..

Ultra MP3 de vardı iyi telefondu özünde
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.