Şimdi Ara

^^HP iPAQ 514 Voice Messenger^^ (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.238
Cevap
15
Favori
379.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence düzgün kullanamazsın, sonuçta içinde Windows Mobile olan bir telefon ve Active Sync içinde MAC versiyonu olduğunu zannetmiyorum :)

quote:

Orjinalden alıntı: fujivelvia

Arkadaslar gercekten 514 kullanicilari arasinda hic Apple kullanicisi olan yok mu? Bu telefonu alirsam Mac Os X ile duzgun bi sekilde kullanip kullanamayacagimi merak ediyorum :)
  • Bu durumu telefonu ingilizceye çevirip denermisin? İngilizce versiyonunda aynı sorun olmayabilir
    Cevabını bekliyorum...

quote:

Orjinalden alıntı: scorpion_67

yav arkadaşalar benim cihazda mesaj bildirimi için titret ve ses i seçtiğim zaman cihaz ne titriyor ne ses çıkarıyor.ama sadece titret dediğim zaman titriyor,sadece ses yürüt dediğim zaman ses çalıyor ne iş anlamadımhatta geçtiğimiz sayfalarda bir arkadaşda bu durumdan muzdaripti ama ben hiç denememiştim sadece ses yürüt ayarını kullanıyordum bugün bi deneyim dedim meğersem bendede aynı sorun varmış!!!acaba bir çözümü varmıki bunun [format attım yemedi] yoksa servis yolumu gözüküyor.gerçi o kadar mühim bir sorun değil benim için açıkcası ama kafama takıldı işte

• quote:

Orjinalden alıntı: atorbaci

quote:

Orjinalden alıntı: soran2

Arkadaşlar,dün hafıza kartı alacam diye ayaklarıma kara sular indi.

Bir telefoncuda 2 gb sandisk denedim,hiç görmedi,belkide çakmaydı bilemem.Açıktı ambalajı.

Sonra başka bulamayınca zıpladım teknosaya,2gb Toshiba vardı(33ytl),denetemeyiz,tamam ver dedim yaa napim nevrim dönmüş zaten.Taktık cuk diye oturdu,mükemmel uyumlu,hemen tanıdı,defalarca açtım kapadım,format bile istemedi,direkt taktım çalıştı ve en önemlisi telefonda en ufak bir yavaşlama olmadı.İlgilenenlere duyrulur...

güle güle kullan.Allahtan sorun çıkmamış.teknosa geri almazdı.onlar tamir edelim der ama geri almaz.

Sağolasın,zaten geri almamalarını göze almıştım,olmazsa,hafıza kartı olarak kullanırım napiim dedim.Açıkçası piyasadaki çakma taklitlerden korkup gittim teknosaya,yoksa işim olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soran2 -- 3 Mart 2008; 10:18:44 >

• aynı problem bendede var , ingilizceye çevirsemde düzelmedi , bende cihazı aldığım yere geri verdim bi yenisiyle değiştirdim , ancak yenisindede aynı sorun var. hp yi aradım konuştum bana basit çözümler önerdi işte hard reset atın soft reset atın falan diye, daha sonra kendi ellerinde aynı cihazdan varsa denemelerini ve bana haber vermelerini istedim. deneyip geri döndüler ve aynı problemin kendilerindede olduğunu söylediler. artık dencek bişey bulamadığımdan hp den yardım almayı kestim. cihaz iyi hoş güzel lafım yok , ancak bu tarz basit problemler canını sıkıyor insanın. forumu baştan sonada okudum genelde ses problemleri için çözüm sunabilen yok. mesaj sesini ya titreşimde yada ses yürüt olarak kullanacağız ikisi birden olmuyor. birde arkadaşlar şu normal zil sesi çalarken titremenin başta 2 saniye kadar sürüp kesilmesi olayına çözüm bulabilen var mı??

quote:

Orjinalden alıntı: buhicik

Bu durumu telefonu ingilizceye çevirip denermisin? İngilizce versiyonunda aynı sorun olmayabilir
    Cevabını bekliyorum...

quote:

yav arkadaşalar benim cihazda mesaj bildirimi için titret ve ses i seçtiğim zaman cihaz ne titriyor ne ses çıkarıyor.ama sadece titret dediğim zaman titriyor,sadece ses yürüt dediğim zaman ses çalıyor ne iş anlamadımhatta geçtiğimiz sayfalarda bir arkadaşda bu durumdan muzdaripti ama ben hiç denememiştim sadece ses yürüt ayarını kullanıyordum bugün bi deneyim dedim meğersem bendede aynı sorun varmış!!!acaba bir çözümü varmıki bunun [format attım yemedi] yoksa servis yolumu gözüküyor.gerçi o kadar mühim bir sorun değil benim için açıkcası ama kafama takıldı işte

• Gizli menülere kodlarla erişim için aşağıdaki adrese bakabilirsiniz. İlginizi çekebilir

ipaq514.awardspace.com/viewtopic.php?f=8&t=20
  • 1.5 AYLIK KASKOLU CİHAZIM SATILIKTI 2 YIL GARANTİ 1YIL KASK VARDIR(SUYA KIRILMAYA VS) KARŞI 2.EL BÖLÜMÜNDE İLANIM VARDIR BAKABİLİRSİNİZ. İLGİLENENLER İÇİNhttp://forum.donanimhaber.com/m_21589085/tm.htm
  • hayrola yaw bu kadar çabuk mu sıkıldın :)

quote:

Orjinalden alıntı: birumut

1.5 AYLIK KASKOLU CİHAZIM SATILIKTI 2 YIL GARANTİ 1YIL KASK VARDIR(SUYA KIRILMAYA VS) KARŞI 2.EL BÖLÜMÜNDE İLANIM VARDIR BAKABİLİRSİNİZ. İLGİLENENLER İÇİNhttp://forum.donanimhaber.com/m_21589085/tm.htm
  • quote:

hayrola yaw bu kadar çabuk mu sıkıldın :)

quote:

Orjinalden alıntı: birumut

1.5 AYLIK KASKOLU CİHAZIM SATILIKTI 2 YIL GARANTİ 1YIL KASK VARDIR(SUYA KIRILMAYA VS) KARŞI 2.EL BÖLÜMÜNDE İLANIM VARDIR BAKABİLİRSİNİZ. İLGİLENENLER İÇİNhttp://forum.donanimhaber.com/m_21589085/tm.htm

BİRAZ MADDİ SIKINTI kardeşimya yoksa sıkılılacak bir tel deyil duygusal tamamen

• dediğim gibi benzer bi sorun bendede var beb tamamen sessiz yapmak istiyorum ama profillerde sessiz diye bi seçenek yok bide titreşime aldığımda mesajı okumama rağmen 2-3 kere daha kafasına göre belirli aralıklarla titriyo okuyorum mesajı koyuyorum cebime telefonu sonra titriyo bakıyorum mesaj falan gelmemiş neyse diyorum bidaha cebime koyuyorum bidaha titriyo kafayı yicem ya
    quote:

Orjinalden alıntı: berkun

aynı problem bendede var , ingilizceye çevirsemde düzelmedi , bende cihazı aldığım yere geri verdim bi yenisiyle değiştirdim , ancak yenisindede aynı sorun var. hp yi aradım konuştum bana basit çözümler önerdi işte hard reset atın soft reset atın falan diye, daha sonra kendi ellerinde aynı cihazdan varsa denemelerini ve bana haber vermelerini istedim. deneyip geri döndüler ve aynı problemin kendilerindede olduğunu söylediler. artık dencek bişey bulamadığımdan hp den yardım almayı kestim. cihaz iyi hoş güzel lafım yok , ancak bu tarz basit problemler canını sıkıyor insanın. forumu baştan sonada okudum genelde ses problemleri için çözüm sunabilen yok. mesaj sesini ya titreşimde yada ses yürüt olarak kullanacağız ikisi birden olmuyor. birde arkadaşlar şu normal zil sesi çalarken titremenin başta 2 saniye kadar sürüp kesilmesi olayına çözüm bulabilen var mı??

quote:

Bu durumu telefonu ingilizceye çevirip denermisin? İngilizce versiyonunda aynı sorun olmayabilir
    Cevabını bekliyorum...

quote:

• quote:

Cevabını bekliyorum...

quote:

buhicik üstad valla ne kadar teşekkür etsem azdır sana.ingilizce yapmak hiç aklıma gelmemişti.ingilizce yaptım bi sorun çıkmadı hem titredi hem çaldı türkçeye çevirdim tekrar mesaj yolladım bi baktımki bi problem yok türkçe dede düzeldi.sağolasın valla

• inşallah bunun için bir yama çıkar ;)

bu arada herkesi ipaq514.22web.net adresine bekliyoruz. Burada bir birlik oluşturmaya çalışıyoruz

quote:

quote:

Cevabını bekliyorum...

quote:

buhicik üstad valla ne kadar teşekkür etsem azdır sana.ingilizce yapmak hiç aklıma gelmemişti.ingilizce yaptım bi sorun çıkmadı hem titredi hem çaldı türkçeye çevirdim tekrar mesaj yolladım bi baktımki bi problem yok türkçe dede düzeldi.sağolasın valla

• Arkadaşlar merhaba bi süre işim olduğundan bakamadım kusura bakmayın

Şu titrememe / ses yürütmeme olayına bi açıklık getireyim.

telefonu sadece Ses yürüt seçeneğine aldığınızda ses yürütür sorun çıkarmaz
    Tire sonra çal sorunsuz 1 kere titrer sonra çalmaya başlar
    Titret ve çal da ne ses ne titreme (SORUNLU)
    Sadece titret sorunsuz

Mesajlarda

Darbeli titret : Mesaj gelir 1 kere titrer bir kaç saniye sonra yine ve yine.
    Titrer : titrer

bunlar haricinde profil ayarlarından bildirim ses düzeyi ya da melodi değiştirildiğinde ses ve titreme gidiyor telefonu kapatıp açın aynı ayarlara girip ses değişikliği yapın düzeliyor. Ne alaka anlamadım ama öyle. Bu sorun için şuan için bir alternatif yok.
  • quote:

aynı problem bendede var , ingilizceye çevirsemde düzelmedi , bende cihazı aldığım yere geri verdim bi yenisiyle değiştirdim , ancak yenisindede aynı sorun var. hp yi aradım konuştum bana basit çözümler önerdi işte hard reset atın soft reset atın falan diye, daha sonra kendi ellerinde aynı cihazdan varsa denemelerini ve bana haber vermelerini istedim. deneyip geri döndüler ve aynı problemin kendilerindede olduğunu söylediler. artık dencek bişey bulamadığımdan hp den yardım almayı kestim. cihaz iyi hoş güzel lafım yok , ancak bu tarz basit problemler canını sıkıyor insanın. forumu baştan sonada okudum genelde ses problemleri için çözüm sunabilen yok. mesaj sesini ya titreşimde yada ses yürüt olarak kullanacağız ikisi birden olmuyor. birde arkadaşlar şu normal zil sesi çalarken titremenin başta 2 saniye kadar sürüp kesilmesi olayına çözüm bulabilen var mı??

quote:

Orjinalden alıntı: rebelyell

dediğim gibi benzer bi sorun bendede var beb tamamen sessiz yapmak istiyorum ama profillerde sessiz diye bi seçenek yok bide titreşime aldığımda mesajı okumama rağmen 2-3 kere daha kafasına göre belirli aralıklarla titriyo okuyorum mesajı koyuyorum cebime telefonu sonra titriyo bakıyorum mesaj falan gelmemiş neyse diyorum bidaha cebime koyuyorum bidaha titriyo kafayı yicem ya

berkun dostum ben inigilizce yapıp deneğimde bir problem yoktu hem titreyip hem ses çaldı.tekrar türkçeye çevirdim ve bir baktım ki türkçe dede sorun kalkmış sorunsuz bir şekilde titreyip çalıyordu hatta profil değişitrdim cihazı açıp kapadım acaba ayarı kaçarmıki gibisinden ama bir problem çıkarmadı hem titreyip hem çalmaya dewam etti.ama dediğin gibi zil sesi çalarken titreme 2-3 saniye sürüyor sonra kesiyor titremeyi.

rebelyell dostum bende profillerde sessiz diye bir şecenek var ve oda sorunsz çalışıyor sessize aldığım zaman ne titriyor nede çalıyor.bende titreşime alıp sendeki sorunu verecek mi diye mesaj gönderdim kendime mesaj geldi sadece titredi mesajı okudum ve sildim ondan sonra 5 dakika kadar bekledim ama herhangibi bir titreme olmadı.acaba mesajı silmesemiydim?

• Evet bendede profillerde sessiz modu sorunsuz çalışıyor. Bu arada ingilizceyi geri Türkçeye alınca sorunun gitmesi çok ilginç :)

quote:

quote:

quote:

Orjinalden alıntı: rebelyell

dediğim gibi benzer bi sorun bendede var beb tamamen sessiz yapmak istiyorum ama profillerde sessiz diye bi seçenek yok bide titreşime aldığımda mesajı okumama rağmen 2-3 kere daha kafasına göre belirli aralıklarla titriyo okuyorum mesajı koyuyorum cebime telefonu sonra titriyo bakıyorum mesaj falan gelmemiş neyse diyorum bidaha cebime koyuyorum bidaha titriyo kafayı yicem ya

berkun dostum ben inigilizce yapıp deneğimde bir problem yoktu hem titreyip hem ses çaldı.tekrar türkçeye çevirdim ve bir baktım ki türkçe dede sorun kalkmış sorunsuz bir şekilde titreyip çalıyordu hatta profil değişitrdim cihazı açıp kapadım acaba ayarı kaçarmıki gibisinden ama bir problem çıkarmadı hem titreyip hem çalmaya dewam etti.ama dediğin gibi zil sesi çalarken titreme 2-3 saniye sürüyor sonra kesiyor titremeyi.

rebelyell dostum bende profillerde sessiz diye bir şecenek var ve oda sorunsz çalışıyor sessize aldığım zaman ne titriyor nede çalıyor.bende titreşime alıp sendeki sorunu verecek mi diye mesaj gönderdim kendime mesaj geldi sadece titredi mesajı okudum ve sildim ondan sonra 5 dakika kadar bekledim ama herhangibi bir titreme olmadı.acaba mesajı silmesemiydim?

• Arkadaşlar,ilginç bir ürün gördüm,eğer gerçekten işe yarıyorsa alalım,bize faydası olur.Elektronikten iyi anlayan arkadaşlar yorum yaparsa memnun oluruz,özellikle insana zararı olabilirmi bu ürünün,bio rezonanstan bahsediyor çünkü.

http://www.pilvitamini.com/teknikdetay.asp

Darty'de 12ytl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soran2 -- 3 Mart 2008; 14:04:29 >
  • Araştırmak lazım ilginç bir ürün ama bana mantıklı geldi.

quote:

Arkadaşlar,ilginç bir ürün gördüm,eğer gerçekten işe yarıyorsa alalım,bize faydası olur.Elektronikten iyi anlayan arkadaşlar yorum yaparsa memnun oluruz,özellikle insana zararı olabilirmi bu ürünün,bio rezonanstan bahsediyor çünkü.

http://www.pilvitamini.com/teknikdetay.asp

Darty'de 12ytl
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: ahilgaz

Merhabalar,
    Ben de telefonu yenialdım ve turkçe msn bende de çalışmadı. İngilizcesi tamam ama T9 alfabesi de İngilizce düşünüyor yani Türkçe kelimeleri bulamıyor. Bu durum içim önereceğiniz bir şey vafr mı? Yani Makina ingilizce olsun ama T9 turkçe çalışsın.
    Şimdiden teşekkürler,
    Ahmer

Telefon ingilizcedeyken msnyi aç menüsünde ing t9-türkçe t9 şeklinde seçenek var türkçe t9'u seç keyfine bak.

Pardon ama msn menüsünde böyle (ingT9 veya Turkçe T9 diye) bir seçenek görmedim. Adım Adım yönlendirirseniz çok makbule gecer. Teşekkürler

• Ezbere söylüyorum ama
    Kullanıcılara mesaj yazdığın pencere varya orda işte yıldız tuşuna basılı tut, T9 Lang vardır ordan TR yi seçersen olur.

quote:

quote:

quote:

Merhabalar,
    Ben de telefonu yenialdım ve turkçe msn bende de çalışmadı. İngilizcesi tamam ama T9 alfabesi de İngilizce düşünüyor yani Türkçe kelimeleri bulamıyor. Bu durum içim önereceğiniz bir şey vafr mı? Yani Makina ingilizce olsun ama T9 turkçe çalışsın.
    Şimdiden teşekkürler,
    Ahmer

Telefon ingilizcedeyken msnyi aç menüsünde ing t9-türkçe t9 şeklinde seçenek var türkçe t9'u seç keyfine bak.

Pardon ama msn menüsünde böyle (ingT9 veya Turkçe T9 diye) bir seçenek görmedim. Adım Adım yönlendirirseniz çok makbule gecer. Teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

Merhabalar,
    Şimdiden teşekkürler,
    Ahmer

Msndeyken " * "(yıldız) tuşuna basılı tut menü açılacak,ordan seçebilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soran2 -- 3 Mart 2008; 14:49:39 >

• quote:

Msndeyken " * "(yıldız) tuşuna basılı tut menü açılacak,ordan seçebilirsin.

Doğrudur hocam.
    Eyvallah ikiniz de sağolun
  • 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.