Şimdi Ara

Paypaldan ödeme kabul etsem parayı alırken para azalır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
214
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • paypaldan biri bana para gönderse ben burada paramı alırken( nasıl alabilirm) paranın bir kısmı kesilir mi?

• paypal türkiyeye ödeme yapmıyor kardeş amerikada banka hesabının olması gerekir oraya ödeme yapıyor ancak türkiyeden bazı kişiler belirli bir komisyon karşılığı paranı sana yollayabiliyorlar
  • hm peki o zaman yurtdışındaki birilerinden para almanın pratik bir yolu geliyor mu aklınıza?
  • amerikada bir akraban varsa onun hesabına aktarırsın o da sana havale ile yollar
  • para miktarı ne kadar öğrenebilirmiyim.
  • aslında ben satış yapmayı düşünüordm. (rapid hesabı) yani sürekli 6-7 dolarlk paralar.
  • olur mu yahuu nasıl yollamıyor... ebay uzerinden bir alısveris yaptım pazarlık usulu ile tabii nede olsa Türk'üz sonra pazarlık farkını adam bana paypal üzerinden ödedi ve fark ertesi gün benim hesabimdaydı bu farkı öderkende benim paypal hesabıma yatırdı parayı oldu bitti iste.. paypalda benim banka hesabıma bu kadar basit...
  • meco tr de mi yaşıyon sen?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

meco tr de mi yaşıyon sen?

evet...
  • quote:

Orjinalden alıntı: meco

quote:

Orjinalden alıntı: ThisisaNightmare

meco tr de mi yaşıyon sen?

evet...

hangi banka o?
  • senden alırken nasıl alıyorsa aktarırkende öyle aktarıyor herhalde.. reklam gibi olmasın ama benim is bankasında hesabım var Türk lirası olarak.. ben paypala üye oldum bu hesabımla sonra gittim alısveris yaptım.. benden parayı alırken dolar karsılıgı otomatik hesaplanıp Türk lirası hesabımdan düsülüyor para yattigindada doların Türk lirası karsılıgı otomatik hesaplanıp yatmıstı hesaba.. ama bu parayı satıcı yolladı paypaldan bana, nasıl yolladı orasını bilmiyorum..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.