Şimdi Ara

Xiaomi Mi 11 satış rekoru kırdı: Beş dakikada 350 bin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
4.849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
25 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xiaomi Mi 11 satış rekoru kırdı: Beş dakikada 350 bin

Amiral gemisi Xiaomi Mi 11, 28 Aralık tarihinde tanıtılmıştı. Qualcomm Snapdragon 888 işlemcili ilk telefon olarak piyasaya sürülen cihaz tüketicilerden büyük ilgi görüyor. 1 Ocak 2021 itibarıyla Çin'de mağaza raflarına çıkan akıllı telefon bir rekora imza attı.

Ayrıca Bkz.Adobe Flash desteği resmen sonlandırıldı

Xiaomi Mi 11'in satış rekoru kıracağı zaten satışlar başlamadan önce yaklaşık bir milyon kişinin kuyruğa girmesinden belliydi. Xiaomi Grubu Başkan Yardımcısı Zeng Xuezhong da bu başarıyı doğruladı. Deneyimli yönetici beş dakikada 350 bin adet Mi 11 akıllı telefon satıldığını açıkladı.

Xiaomi Mi 11 satış rekoru kırdı: Beş dakikada 350 bin

Satış geliri de belli oldu

Bu arada ilk parti satışlarının ardından şirketin kasasına giren para miktarı da belli oldu. Satış gelirinin 1.5 milyar yuan yani 230 milyon dolar olduğu belirtiliyor. Tüm bu veriler Zeng Xuezhong'un kişisel Weibo hesabında yayınladığı görsel aracılığıyla kamuoyuyla paylaşıldı.

Kaynak:https://www.ithome.com/0/527/794.htm

• he he ok bi sar değeri kalmıştı.chernobyl e beleş seyahat deseler hepiniz çekilişe katılırsınız konuşturmayin beni.duyanda sar değeri 5 kat fazla sanacak.alkolu sigarasi margarini kafeini parfümü deodarant makyajı wifi si bütün kimyasalli ilaçlari temizlik ürünlerini gdosunu polyesteri tatlandirici mono sodyum glutamati renklendirici mikroplastikleri giydigin kiyafetteki pamuga böcekden koruma beyazlatma icin atilan ilac ve daha birsürü seyi gec zarari ispatlanamamiş sar değerine takil sizi anlamak istiyorum ama başaramıyorum
  • çinde 1.5milyar insan var kırar tabi.

• Xiaomi'ler özellik ve fiyat olarak gayet cezbedici olsa da Sar değerleri bakımından Samsung'dan çok yüksek oluyorlar, bu yüzden niyetlenip niyetlenip vazgeçiyorum Xiaomi'den. Şuna da bir el atmaları lazım.

• Senede 100 telefon kendisi, 100 telefon da yan firmaları çıkarmasa aslında iyi telefonlar yapıyor
  • Mutasyon gelmiş agalar
  • vestel için ibretlik bir firma...
  • Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Bende çok takıntılıydım sar değerine en son aldım xioami
  • Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Çift hatlı olmayan telefonu yok. Çift hatlı telefona göre de sar değerleri bence gayet makul. Çift hatlı Samsung a30s'in sar değerine bakmanı tavsiye ederim. iphone'un sar değerlerini hesaba katmıyorum bile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tarlabasi -- 1 Ocak 2021; 21:23:42 >
  • Yazılımı optimize etmişlerdir daha çok insana kısa sürede satılmıştır.
  • Şimdi biz kendimize bundan almak için devlet babaya kaç tane almamız gerekiyor?
  • Yanlış yargı
  • tarlabasi kullanıcısına yanıt
    Yani bana çift hat lazım değil zaten de. Tabi bir de herkesin değerleri gerçek mi onu da bilemiyoruz, bu dünya koskoca dediğimiz volkswagenin emisyon kaçakçılığını da gördü, apple'ın kasti güç düşürmesini de gördü, samsung note sahiplerine bir nevi yurt dışı yasağı konduğunu da gördü. Yine de tercihim 300-400 fazla da olsa düşük sar değerli telefon olur, evde çocukta var neticede.

• mevludcan M kullanıcısına yanıt
    ÇARESİZ kalmak Takıntıları da yok ediyor!!
    Not:Ekonomik sıkıntılar ve kaçınılmaz son sıfır takıntı en ucuz hangisi ise o

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İNDİRİM SEYYAHI -- 1 Ocak 2021; 23:39:34 >
  • İNDİRİM SEYYAHI İ kullanıcısına yanıt
    Mi 10 T pro aldım Samsung'un kamera lensini kullandığı için yine içimdeki Samsung sevdası devam ediyor
  • Hey maşallah, diyecek söz yok. Xiaomi kötü de kötü diyorlar kötüyse madem bu nasıl oluyor, ateizler hadi bunu da açıklasınlar. :)

• mevludcan M kullanıcısına yanıt
    Zevkler ve renkler diyelim.. Ama ben alıştım Xiaomi ye yazılımsal sorunlar haricinde gayet iyi..
  • 11'e uzağız biz. 8-9 arasındayız daha.
  • he he ok bi sar değeri kalmıştı.chernobyl e beleş seyahat deseler hepiniz çekilişe katılırsınız konuşturmayin beni.duyanda sar değeri 5 kat fazla sanacak.alkolu sigarasi margarini kafeini parfümü deodarant makyajı wifi si bütün kimyasalli ilaçlari temizlik ürünlerini gdosunu polyesteri tatlandirici mono sodyum glutamati renklendirici mikroplastikleri giydigin kiyafetteki pamuga böcekden koruma beyazlatma icin atilan ilac ve daha birsürü seyi gec zarari ispatlanamamiş sar değerine takil sizi anlamak istiyorum ama başaramıyorum

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    sen ne kendine al ne babaya, hatta kullanma telefon...
  • Neden zoruna gitti ki? Hoşuna mı gidiyor aldığının aynısı fiyatında vergi vermek? Gerçekten bundan keyf mi alıyorsun?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.