Şimdi Ara

S.T.A.L.K.E.R. 2'den Yeni Fragman Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
1.180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Geliştirici GSC Game World, S.T.A.L.K.E.R. 2 için oyun motoruyla render edilmiş oynanış teaser fragmanı yayınladı.

Oyunun tanıtım yazısı:

Milyonlarca oyuncunun sevdiği ödüllü bilgisayar oyunu serisi, S.T.A.L.K.E.R. 2 ile yeni nesil bir konsola gerçek çıkışını gerçekleştiriyor. Birinci şahıs nişancı, sürükleyici simülasyon ve korku türlerinin eşsiz karışımını deneyimleyin.

Chernobyl Exclusion Zone benzersiz, tehlikeli ve sürekli değişen bir ortam sunuyor. Çok şey vaat ediyor. Ele geçirmeye cesaretiniz varsa, inanılmaz değerlere sahip kalıtlar sizin olabilir. Öte yandan ödemeniz gereken bedel, kendi hayatınızdan azı olmayacak.

Radyasyon, mutantlar ve anomalilerle dolu, bugüne kadarki en büyük açık dünyalardan biri, keşfedilmek için sizi bekliyor. Yolda karşılaştığınız tüm seçenekler sadece kendi destansı hikayenizi belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda geleceği de etkiliyor. Zone boyunca yolunuzu bulmaya çalışırken gördüğünüz, yaptığınız ve planladığınız şeylere dikkat edin çünkü sonsuza kadar kaybolabilirsiniz.

Xbox Series ve PC için çıkacak. Konsolda ilk günden Xbox Game Pass'e dahil olacak.

Teaser fragman:

• çok güzel duruyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • efsane

• Gel artık gel ilk 3 oyunun da yenilenmiş halleri çıksa efsane olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xbox markasi ile timed exs anlasmasi yapan firmalar neden ise pek basarili olmuyorlar örnekleri cok.Umarim patlamaz bu oyunda.

• ilk 3 oyunu remaster etseniz bile ağlarım
  • 5-6 yıla çıkar, yine optimize özürlü olur, çağın gerisinde olur ama oynatır işte..
  • Çok kısa video ama eski oyunların atmosferi 10/10 grafikler ve ışık oyunları ile çok çok daha iyi olacaktır.11 yıldır yeni oyunlarını bekliyorum umarım güzel olur:)

• quote:

Orijinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R.

Gel artık gel ilk 3 oyunun da yenilenmiş halleri çıksa efsane olur

İlk 3 oyunun remake gelse bile çok iyi olurdu üfff birde düşünsene 3 oyundaki bölgeleri birleştirip tek oyuna koyuyorlar öyle bir geniş açık dünyada yalnızlık hissi.Atmosfer olarak metro serisinin üstünde benim gözümde bu seri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EnergyHill -- 31 Aralık 2020; 2:53:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnergyHill

İlk 3 oyunun remake gelse bile çok iyi olurdu üfff birde düşünsene 3 oyundaki bölgeleri birleştirip tek oyuna koyuyorlar öyle bir geniş açık dünyada yalnızlık hissi.Atmosfer olarak metro serisinin üstünde benim gözümde bu seri.

Alıntıları Göster

haritalar aynıydı bazı bölgeler dışında nerdeyse ama yine de baya büyük bir oyun olurdu 3 oyun birleşimi :) atmosfere diyecek söz yok cidden umarım batırmazlar çok korkutuyor beni bu durum

• quote:

Orijinalden alıntı: S.T.A.L.K.E.R.

haritalar aynıydı bazı bölgeler dışında nerdeyse ama yine de baya büyük bir oyun olurdu 3 oyun birleşimi :) atmosfere diyecek söz yok cidden umarım batırmazlar çok korkutuyor beni bu durum

Alıntıları Göster

Aslında bu oyunun potansiyeli yüksek ancak sponsor olabilecek bir firma ve reklam maddiyat konusunda sıkıntı yaşadılar bu zamana kadar bu adamların elinden tutan bir firma olsaydı bu kadar uzun süre beklemezdik.

• 10 senedir bekliyorum gözümün çiçeği gel artık

• Şu oyunu beleşe oynayacaz game pass ile daha ötesi var mı?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla çok güzel duruyor. Eğer atmosfer Metro oyunlarındaki gibi olursa bu oyun şaheser olur benden demesi...
  • “Teaser”ı anladık da “gameplay” nerede onu göremedim.
  • Hafif fallout 4 mantığında olsa çok iyi olur nede olsa RPG iddiası hiç yoktu zaten.

• Lost alpha modunu deneyebilirsiniz 3 oyundaki haritada var ve kendine has bi hikaye modu var ilk oyuna benzer ilerliyor o da
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.