Şimdi Ara

Tüm detaylarıyla 2 dakikada Samsung Galaxy S20 FE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'un mobil dünyadaki en yeni modellerinden biri olan Galaxy S20 FE, teknik özellikleri, tasarımsal detayları öne çıkan yanları ve tüm detaylarıyla karşınızda.

• Exynos TIRT :/

• S20 FE kendi fiyatının en iyi cihazlarından biri olmuş. Samsung'un ucuz Çinli amiral gemileri ile güzel bir savaşma yöntemi...

• Exynos olduğu için 500 lira daha düşmeli

• Amoled ekranı iphoneda kullanıldıktan sonra değer kazandığını sanan ergenler Exynos işlemciyle alay ediyorlar. Bence Fiyat per şampiyonu

• Yahu arkadaşlar Exynos olunca arayacağınız kişiyi mi seçiyor telefon ,ya da "yok ben bu manzarayı çekmem" mi diyor?

Snapdragon ,apple,mediatek farklarını kısaca bilmediğimizden ötürü soruyorum?

Exynos neden eleştiriliyor?

• kullanıyorum hiç de tırt değil, exynos işlemci görünce kötülemek de neden. -Takır takır çalışıyor cihaz çok da memnunum.

• s20 fe 256 gblık model s865 ile geliyor, onu söylememişler.

• sendemail kullanıcısına yanıt
    Isınıyorlar, CPU nun işlem gücü snapdragon kadar iyi değil. Ama temel sorun ısınmaları, belki sonraki nesilde düzeltirler 5nm kullanacaklarından.

• Samsung'un Müşteri temsilcileriyle görüştüm Telefonda " Samsung Exynos 990 " olduğunu söylediler. Siz bu bilgiye nereden ulaştınız. Teşekkür ederim.

• Nehalem kullanıcısına yanıt

internette okumuştum ama kaynağımı hatırlamıyorum.

• Orta üst segmentin kralı olmuş bence gayet f/p ürünü belki bir tık daha ucuz olsa daha iyi olacak gibi

• DonanımdanBihaber kullanıcısına yanıt

nezaket gösterip bilgi vermişsin teşekkür ederim kardeş.

• Note 20 lite gelecek mi bilinmez ama şu telefona kalem de koyup note 20 fe yapsaydı daha çok satardı bence

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Neden tırt?

• sendemail kullanıcısına yanıt
    Aşırı ısınıyorlar, bir buçuk iki seneye aşınca ciddi kullanım düşüşleri performans güçleri yaşlanıyor. Yani Samsung'un hızlı düşen fiyatları gibi işlemcisinin performansı da hızla düşüyor. İki buçuk yıl snapdragonun kullandım snapdragon 0 düşüş mevcut hala ilk günkü performansı hissettiriyor bana.
  • asendur A kullanıcısına yanıt

Sustainable degil!

Denk performans vermesi icin de asiri guc harcamasi da cabasi !

Uygulama ve oyunlar malesef Snapdragon a gore optimize edilmektedir ki bu durum yillardir da boyle ...

Exynos bekleme halinde yani ekran kapali kullanilmiyorken bile pili SU gibi AKIYOR :/ ...

Bunlar bilinen rezaletler....

Halbuki, Snapdragon lu varyantlarinda bu olay hic yok!

Ek olarak FM Radyosu var .

Ek olarak hizli sarj destegi daha fazla bilhassa Qualcomm in Quick Charge teknolojileriyle ...

Thunderbolt bilgisayarimda Snapdragon lu tum Samsung cihazlarimda hizli sarj ile bilgisayar uzerinden bile sarj oluyorken Exynos da bu durum Thunderbolt lu usb li bilgisayarlardaki desteklene hizli sarj PD telefon desteklemiyor yani yoktur!

• isakoc kullanıcısına yanıt

Çok teşekkür ederim kıymetli kardeşim bilgilendirmenden ötürü ,

En can alıcı yanları dile getirmişsin tekrar teşekkür ederim.

• Tüm detaylarıyla 2 dakikada Samsung Galaxy S20 FE

S20 FE 256GB'dan bildiriyorum.

• smart1978 kullanıcısına yanıt

Anladım, piyasanın hakimi aslan payını kapar.

Yapacak birşey yok zaten bunu almaya da param yetmezdi ama değişim kampanyası çok iyi denk geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.