Şimdi Ara

Amazon ve DonanımHaber işbirliği ile 15, 50 ve 200TL indirim kodu [Tükendi]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
12
Favori
50.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
110 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amazon ve DonanımHaber işbirliği ile 15, 50 ve 200TL indirim kodu [Tükendi]

Amazon Türkiye, tüm DonanımHaber üyelerine indirim kodu hediye ediyor. Sadece amazon.com.tr adresinde geçerli olacak kampanya kapsamında özel bir sayfa da hazırlandı. İlgili sayfaya burada yer alan bağlantıdan erişim sağlayabilmek mümkün. Kampanyadan faydalanabilmek için Amazon Prime üyesi ve DonanımHaber takipçisi olmanız yeterli. Bundan sonraki süreçte mümkün olduğunca bu tür özel kodları sizlerle paylaşmak için girişimlerde bulunuyor olacağız.

Kampanya ile ne kadarlık bir indirim yapılıyor?

Kampanya kapsamında kullanıcılar;

• 100TL ve üzeri alışverişler için 15TL,

• 300TL ve üzeri alışverişler için 50TL

• 1000TL ve üzeri alışverişler için 200TL indirim fırsatından yararlanabilecek.

Kampanya kodları neler?

• 15TL indirim sağlayan kod: DONANIM15

• 50TL indirim sağlayan kod: DONANIM50

• 200TL indirim sağlayan kod: DONANIM200

Hangi tarih aralığında geçerli?

Kampanya kapsamında sunulan tüm kodların toplamda 1000 kişilik kullanım sınırı var. 14 Aralık 11.00’dan başlayarak 16  Aralık 23.59 tarihine kadar geçerli olacak. Toplamda 1000 kişilik kullanım geçildiğinde de kodlar ölmüş olacak.

Hangi kategorilerde geçerli olacak?

Cep telefonları ve aksesuarları, bilgisayar bileşenleri, dizüstü bilgisayarlar, tabletler, bilgisayar aksesuarları, kulaklıklar, hoparlörler, mutfak aletleri ve mutfak araçları, kameralar, fotoğraf makineleri gibi birçok kategoride satıcısı Amazon olan ürünlerde indirimden yararlanmak mümkün.

Amazon indirim kodlarını nasıl kullanabilirim?

1. Adım: Burada yer alan bağlantıda yer alan amazon.com.tr adresindeki çok satanlar sayfasına erişim sağlayın.

2. Adım: Sepetinize ilgili tutarda ürün ekleyin.

3. Adım: “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayıp sepet özetinize yönlenin.

4. Adım: Ödeme sayfasının sağ kısmında yer alan ödeme aracı altında görebileceğiniz “Hediye kartı ya da promosyon ekle” yazan kutuya DONANIM15, DONANIM50 veya DONANIM200 kodlarından bir tanesini yazın. (Her kod sadece tek bir alışverişte kullanılabilir, kodlar birleştirilemez.)

5. Adım: Ödemeyi tamamlamadan önce ödeme sayfasının sağ kısmında bulunan “uygulanan promosyon” satırı karşısındaki indirim tutarınızı kontrol etmeyi unutmayın.

Amazon’dan DonanımHaber’e özel bir sonraki indirim, kampanya veya ürün bazlı fiyat beklentinizi yorumlarda paylaşın.

Amazon'un DonanımHaber'e özel sayfası: https://www.amazon.com.tr/l/ref=sr_ex_i_0/22750104031

Gelecekte bu ve bunun gibi fırsatlardan anında haberdar olmak için DH uygulamasını aşağıdaki bağlantılardan indirip haber bildirimlerini açabilirsiniz.

• Sayın donanımhaber yetkilileri. Bu şekilde kampanya yapılmaz. Madem donanımhabere özgü bir kampanya yapacaksınız burada üye olmamış ve nerdeyse donanımhaber ismini duymamış kişiler bile kodu kullanabilecek bir kampanya yapmamalısınız. Ana sayfaya bir tane sayaç koyarsınız üye olanlar tıklayıp kendine özgü kodu görür ve alır kullanır. 1000 tane limit koymuşsunuz herkese açık şekilde böyle kampanya yaparsanız 15dk da kampanyanız sonlanır.

Eleştirdiğiniz hepsiburada'nın 1 dakikalık kampanyalarından farkınız kalmadı.  

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başımıza taş yağacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel ama prime şart olmasaydı keşke ve 1000 adet ne daha öğle olmadan biter. Toplam 1000 adet diyor kod başı 1000 demiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 14 Aralık 2020; 11:6:45 >
  • Babası oğluna yapmaz.

• Vicdansızlar dün akşam robot süpürge aldım :(
    Paylaşım için teşekkürler

• Teşekkürler
  • Hiç yoktan iyidir
  • soundcore motion + yapıştırdım 830 tl ye. daha uyguna bulamazdım heralde. teşekkürler.

• Amazon ve DonanımHaber işbirliği ile 15, 50 ve 200TL indirim kodu [Tükendi] 

• Gözlerimiz yaşardı 😀
  • Teşekkürler süper kampanya
  • 1000 adet... + Prime şartı..
  • 1000 e 200 iyidir.

ama stok varsa kötü hemen biter
  • Vay çok iyi
  • 1500 tl bandında ekran kartı önerisi varmı kodla uyguna gelebilecek

• xman54 kullanıcısına yanıt
    Hahahhahaa benim de çok başıma geliyor. İptal edip yeniden alıyorum sen de öyle yap
  • İyiymiş
  • Kasım indirimlerinde 1980₺’e aldığım kulaklık şimdi 2177₺. Ne anladım ben bu indirimden 😅
  • AMAZONAPP koduyla birleştirme şansımız varmı acaba

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.