Şimdi Ara

Samsung Galaxy S21 amiral gemileri plastik kasa ile gelebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy S21 amiral gemileri plastik kasa ile gelebilir

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki ay merakla beklenen yeni Galaxy S21 serisi akıllı telefonlarını tanıtacak. Yaklaşan amiral gemisi cihazların teknik özellikleri aşağı yukarı belli olmuş durumda diyebiliriz. Yeni bilgiler ise akıllı telefonların tasarımları hakkında.

Ayrıca Bkz.Google Pixel XE olduğu iddia edilen telefonun görüntüleri sızdı

Eski bir Samsung çalışanı olan Koreli bir YouTuber'a göre, Galaxy S21 serisinin tamamı Samsung'un kullanmaktan pek hoşnut olduğu plastik veya bir başka deyişle 3D Glasstic kasa ile gelecek. Yeni serideki üç modelin de dayanıklı polikarbonat bir arka kapakla donatılacağı söyleniyor.

Cama benzer bir malzeme

Söz konusu malzeme, Samsung'un daha uygun fiyatlı cihazlarında kullandığı Glasstic materyalinin geliştirilmiş bir versiyonu olabilir. Ancak kesinlikle cam olmadığı belirtiliyor. Glasstic, görünüm olarak cam hissiyatı veren plastik bir malzeme olarak tanımlanmış.

Galaxy S21 serisinin tasarım detaylarını paylaşan blog yazarı Johyun Lee, eski bir Samsung çalışanı ve daha önce piyasaya sürülmemiş ürünlerin bazı kesin ayrıntılarını açıklamıştı. Ancak bu bilginin henüz resmi olarak onaylanmadığını da belirtmeden geçmeyelim.

Kaynak:
    https://en.letsgodigital.org/smartphones/samsung-galaxy-s21-line-up/

• Bence hiç cam modasına geçilmeseydi ama, yine plastiğe dönülecekse fiyatların da plastiğe dönüşü gerekli. Yoksa Galaxy S5 gibi plastik telefonla ömür geçer. Aldığımdan beri hala çalışıyor alet. Ceviz, fındık kırardım aletle. Tank gibi aletti. Batarya bitti mi çıkar tak diğerini, rahatına bak. Power bank taşıyacağıma ufak bir kutuda ikinci bataryasını taşırdım. Şimdiki camlar, yere mi düşecek, şu mu olacak bu mu olacak. Kesinlikle rahat kullanılacak bir deneyim vermiyorlar şuan.

tüm haberler fiyatların s20 serisiyle aynı kalacağı yönünde

amiral gemisi bir telefon kılıfsız kullanılmadığı için arka kapak malzemesi bana gereksiz geliyor.önceki telfonum metaldi,şimdiki gorilla cam.ilk gün kutudan çıkardığımda ne güzelmiş dedikten sonra kullanıcı deneyimime herhangi bir katkısı olmadı.kamera haznesi görünür olduğu için onun estetiği önemli sadece.

• Kalite düşüyor fiyatlar artıyor

• Fiyat düşecekse plastik olabilir bence, sorun yok, ama şerefsiz bir firmanın yaptığı gibi doğayı koruyoruz adı altında dolarları korurlarsa Allah belalarını versin, selametle.

• sanmıyorum plastik gibi bir malzeme ile gelecegini belki bir versiyonu ola bilir ama üst model telefonda rakiplerinden geri kalmak istemez rakibi cam metal kullanırken samsung plastik kullanmaz...

• Eğer doğruysa rezil bir durum. O kadar para ver plastik kasa telefon kullan.

• Bence o kadar da sorun değil hatta daha dayanıklı ama tasarım çok çirkin titanyum olsa ne yazar

• Bence hiç cam modasına geçilmeseydi ama, yine plastiğe dönülecekse fiyatların da plastiğe dönüşü gerekli. Yoksa Galaxy S5 gibi plastik telefonla ömür geçer. Aldığımdan beri hala çalışıyor alet. Ceviz, fındık kırardım aletle. Tank gibi aletti. Batarya bitti mi çıkar tak diğerini, rahatına bak. Power bank taşıyacağıma ufak bir kutuda ikinci bataryasını taşırdım. Şimdiki camlar, yere mi düşecek, şu mu olacak bu mu olacak. Kesinlikle rahat kullanılacak bir deneyim vermiyorlar şuan.

• tüm haberler fiyatların s20 serisiyle aynı kalacağı yönünde

amiral gemisi bir telefon kılıfsız kullanılmadığı için arka kapak malzemesi bana gereksiz geliyor.önceki telfonum metaldi,şimdiki gorilla cam.ilk gün kutudan çıkardığımda ne güzelmiş dedikten sonra kullanıcı deneyimime herhangi bir katkısı olmadı.kamera haznesi görünür olduğu için onun estetiği önemli sadece.

• Cam arka yüzeyleri görüyoruz, tuzla buz olmuş, dünyanın parası isteniyor. Şahsen silikon kılıf kullandığımdan kırılmasın masrafa sokmasın hallerindeyim.

Asıl ön cama bir çözüm bulsunlar.

• Manav poşeti ile kaplayın yırtılırsa biz yenisini alırız manavdan.

• Kılıf kullanınca hiçbir anlamı kalmıyor zaten, arka kapak değişecekse fiyatı da düşsün o zaman.

• polikarbonat ne abii , Apple nerden nereye geldi Samsung nereye gidiyor umarım celik bir kasa çepeçevre gorilla glass 6 ile gelir 😬
  • piyasa yoklaması tadında uçurulmuş haber kokusu var, samsung böyle bi hata yapmaz, gerxi yapmaz dediğimiz neleri yaptı o da ayrı konu kendi tuketici kitlesini en az dinleyen ve takan firmadır samsung iddia ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung yıllarca plastik kasa kullandi diye leğen diye dalga geçiyorlardı simdi de plastik olsun diyorlar. İlginç kafalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman fiyatları 100'er dolar düşürsünler. Benim için hiç sorun yok plastikmiş cammış. Kılıfla kullandıktan sonra isterse elmas olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Evil Belief -- 12 Aralık 2020; 21:28:19 >
  • S.T.A.L.K.E.R. kullanıcısına yanıt

Ben leğenden cama geçişi kesinlikle tasvip etmedim hocam. S8'e kadar leğen S5 kullandım inatla. Ondan, leğene dönüş iyidir. Ama fiyatta da iniş olması lazım. Samsung Galaxy S21 amiral gemileri plastik kasa ile gelebilir 

• cumur C kullanıcısına yanıt

Uzun zamandır söyleniyordu zaten plastik arka kapak ile geleceği. Samsung Note 20'nin arkası da plastik. Üst, pahalı modelin ise cam.

• sis651 kullanıcısına yanıt
    Plastiğin termal olarak da avantajı var. Çerçevenin üst düzey metal olarak kalması, arka kısmın plastik olması halinde aslında daha dayanıklı olur, ancak insanlar plastik duyunca çekiniyor. S6 ve Note 5 ile hep cam kullanılmaya başlanmıştı, bence de önceki tip daha iyi.

• sis651 kullanıcısına yanıt

Hocam cam yüzünden bazen insanın eli terliyor. Isıyı çok geçiriyor. Şuanda plastik bir telefon kullanıyorum. Isıyı çok az geçirdiği için elim rahat.

• Shainx kullanıcısına yanıt

Termal avantajı nasıl acaba?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.