Şimdi Ara

Adobe, Flash Player için bir 'veda' güncellemesi yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adobe, Flash Player için bir 'veda' güncellemesi yayınladı

Adobe, yaşam süresinin sonuna yaklaşan Flash Player için son resmi güncellemeyi yayınladı. Şirket 2020 yılı sonunda efsanevi yazılımın fişini çekecek. Adobe resmi web sitesi aracılığıyla şu duyuruyu yaptı:

Ayrıca Bkz.Xiaomi onayladı MIUI 12.5 geliyor: İşte yeni özellikler

"Bugün, Çin dışındaki tüm bölgeler için en son Flash Player güncellemesini duyuruyoruz. Bu vesileyle son yirmi yılda Flash Player kullanan ve harika içerikler üreten tüm müşterilerimize ve geliştiricilerimize teşekkür etmek istiyoruz.

Flash'ın animasyon, etkileşim, ses ve video genelinde web içeriğinin geliştirilmesinde çok önemli bir role sahip olmasından dolayı gururluyuz. Bir sonraki dijital deneyimler çağına öncülük etmekten heyecan duyuyoruz."

Adobe, Flash Player için bir 'veda' güncellemesi yayınladı

31 Aralık 2020'de veda edecek

Flash Player desteği 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecek. 12 Ocak 2021 itibarıyla tarayıcılarda Flash içeriği engellenmeye başlayacak. Adobe, kullanıcıların bilgisayarlarını güvende tutmak için Flash Player'ı kendilerinin kaldırmalarını tavsiye etti.

Microsoft zaten kısa süre önce Flash Player'ı Windows 10 işletim sisteminden kaldıran ve aynı zamanda yeniden yüklenmesini engelleyen isteğe bağlı bir güncelleme yayınlamıştı

Kaynak:https://helpx.adobe.com/flash-player/release-note/fp_32_air_32_release_notes.html

• Çok kritik bir açık bulunur ve gelsin bir zoraki güncelleme. Sonra bi daha...
  • vay be flash oyunlari calistiran siteler vardi yanilmiyorsam goalunited,fortis tk,kurtlar konseyi vs hey gidi yillar hey
  • Verilen güncelleme çakılıyor ama...
  • Gözümde canlanır koskoca mazi

• 3 boyutlu oyun bile oynamıştım kraloyunda şunun sayesinde

• grafi2000'i hatırlayanların gözleri yaşlı şu anda :(
  • interwap kullanıcısına yanıt
    Kaldırmanı isteyecek.. Güvenlik için..
  • Ateş ve Su, Sal Savaşı ve çakma Mario ve Sonic oyunları oynatan koca yürekli Flash Player, seni unutmayacağım. Der ve 2 gün sonra yine Flash ile işi düşer.
  • Nasıl dayanacağız yokluğuna

Gitmeeeee sana muhtacım.......
  • Yerine ne gelecek?
  • iki günde bir güncelleme yapması ve adobenin sana sormadan milyon tane şey yükleyip yine sana sormadan otomatik güncelleme yapması! iyi oldu çok sevindim! adobe komple batar inşallah!
  • R.İ.P⚠️
  • Birkaç ay önce flash player'ı kaldır demişti, kaldırmamıştım. Geçenlerde yine dedi yine kaldırmadım. Öyle flash oyun vs hiçbir zaman işim olmadı. Şimdi bu destek gidince biz bir eksiklik hissedecek miyiz pratikte? Bir ara bazı sitelerde flash video izlemek için gerekiyordu.
  • Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısına yanıt
    Epey duygulandırıyor. Macromedia Flash Player'ın anısı büyük.
  • Sarper Yasin Mutlubay kullanıcısına yanıt

Kral şakirle döndüler köşeyi onlarda. :)

• Vay be, Steve Jobs iPhone'lara Flash koymadigi icin cok elestirilmisti. Flash Player olmamasi bir cogu icin iPhone almama sebebiydi. Hey gidi günler.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Flashplayer hayattan silinmiyor anladığım kadarı ile sadece artık güncelleme gelmeyecek... Destek bitti. Tabiki bu bir eksiklik olacağı için zamanla sitelerde başka formata dönecektir
  • selocanq S kullanıcısına yanıt

Güncelleme gelmediği gibi browserlar, Flash desteklemeyecek. Bu durumda hayattan silinmiş olmuyor mu?

• ip numarana kadar her şeyini kayıt altına alan bir uygulamaydı iyi olmuş
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.