- x
Çevremdeki bütün insanlara güvenim azaldı...
33 Cevap450 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5308 Mesaj
1 Haziran 2007; 20:29:33 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

Doğru dürüst arkadaşım kalmadı. Arkadaşım dediğim insanlar beni teker teker sattı. Çok az dostum kaldı.

Herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ya da sırtından vuruyor. Yalancılar çok. İnsanlar yalan söyleyip duruyor. Bu çok az kalan dostlarıma da %100 güvenemiyorum. Çünkü hergün ayrı bir olay oluyor. Birinin bir gün dediği ertesi gün tutmuyor. Herkes birbirinin arkasından konuuşuyor, benim de arkamdan konuşuluyor. Benim küsemediğim, dayanamadığım insanlar beni 1 olayda hemen satıyor. Kimsenin ne derece doğru söylediği hiç belli değil.

Ayrıetten hakeden iyi insanlar nedense genellikle kaybediyor(ben hep böyle görüyorum). Kötüler, yılanlar, şeytanlar kazanıyor.

Ben mi çok şanssızım yoksa insanlık gitgide kötüye mi gidiyor?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Haziran 2007; 20:33:41 

bu yaşlarda normaldir ilerde sağlam arkadaşlar bulursun

1337 Mesaj
1 Haziran 2007; 21:07:52 

Kendi Kendine Arkadaşlık yap kim nasıl yaşarsa yaşasın boşver her zaman iyiler kazanır bunu unutma !!..

webdesign web design
meubles
magasin meuble
magasin de meuble - déco - canape

329 Mesaj
1 Haziran 2007; 21:10:22 

quote:

Orjinalden alıntı: BarışNet

Kendi Kendine Arkadaşlık yap kim nasıl yaşarsa yaşasın boşver her zaman iyiler kazanır bunu unutma !!..

vaş

TSMC Kalbimizdesin..

2682 Mesaj
1 Haziran 2007; 21:31:56 

Hep öyle...Hele üniversitede gör sen.Aldırma.

Uzaklaştırılmış
1 Haziran 2007; 21:33:19 

aynı sorunu ben de yaşıyorum.gördüğün gibi herkes şerefsiz olmuş

442 Mesaj
1 Haziran 2007; 21:39:22 

haklısın arkadaşım öle walla... 'Çok az dostum kaldı.' demişsin dost demeye layık bulduğun insanlar hala war demek ,güzel...

5308 Mesaj
1 Haziran 2007; 21:41:55 

quote:

Orjinalden alıntı: anday

haklısın arkadaşım öle walla... 'Çok az dostum kaldı.' demişsin dost demeye layık bulduğun insanlar hala war demek ,güzel...

Onlar da %100 değil işte. Onlar da birbirlerine öyle yapıyor. Diğerlerinden daha iyi insanlar ve benimle konuşuyorlar, dertleşiyorlar vs. Ama yeri geldimi de çok güzel sırtından vuruyorlar. Herkes böyle oldu çevremde.

4454 Mesaj
1 Haziran 2007; 22:27:41 

Aynısı bana oldu ;) bende suan 1-2 tane war onlarada tam guvenmem ama .. insanlık ölüyor

442 Mesaj
1 Haziran 2007; 22:42:01 

haklısın ya hem de çok... ,çok mu karamsarım bilmiyorum ama bazı insanların hareketleri batıyo tabi ki ark. ,dost sandklarmn...

2631 Mesaj
1 Haziran 2007; 22:45:39 

benim tek arkadaşım var annem

442 Mesaj
1 Haziran 2007; 22:55:05 

quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

ewt sanrm başkası da kolay kolay olmz gibi gelio...(anne sewgisi mi douyo ne ) ne kadr baırsa da baırsam da

1493 Mesaj
1 Haziran 2007; 22:57:06 

kötü arkadaslarına sende kötülük yap dünyada iyi arkadaslarda vardır bunu unutma ama nolursa olsun temelinde her insan her zaman yanlızdır

Former: Izmir University Of Economics
Computer Engineering
---
Current: Warsaw University of Technology
Computer Science

6437 Mesaj
1 Haziran 2007; 23:00:24 

kötünün iyisini seçmeye bak... mükkemmel arkadaş bulunabilir ama zor.. en yakın arkadaşım dediğim adam ilgisiz , ukala ,aldırışsız oluyo.. bişi anlatıoyorum adama hiç oralı değil.. böle adamdan arkadaş olmaz... diikat etmek lazım... çamurdan arkadaş istemiyorum ben .. bu yüzden genelde tek takılıyorum

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!

1211 Mesaj
1 Haziran 2007; 23:24:25 

quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Doğru dürüst arkadaşım kalmadı. Arkadaşım dediğim insanlar beni teker teker sattı. Çok az dostum kaldı.

Herkes birbirinin arkasından konuşuyor. Ya da sırtından vuruyor. Yalancılar çok. İnsanlar yalan söyleyip duruyor. Bu çok az kalan dostlarıma da %100 güvenemiyorum. Çünkü hergün ayrı bir olay oluyor. Birinin bir gün dediği ertesi gün tutmuyor. Herkes birbirinin arkasından konuuşuyor, benim de arkamdan konuşuluyor. Benim küsemediğim, dayanamadığım insanlar beni 1 olayda hemen satıyor. Kimsenin ne derece doğru söylediği hiç belli değil.

Ayrıetten hakeden iyi insanlar nedense genellikle kaybediyor(ben hep böyle görüyorum). Kötüler, yılanlar, şeytanlar kazanıyor.

Durumum tamamen aynı malesef şerefsiz olan el üstünde tutulur oldu toplumda

156 Mesaj
1 Haziran 2007; 23:39:40 

uzun süredir aynı duyguları yaşıorum
quote:

Orjinalden alıntı: in_metal

Şimdi öyle kararsız öyle masumum ki.
Ne yapıp ne yapmadığımı sorguluyorum. İçimde tuhaf bir cahillik, kendini henüz bulamamanın rahatlığı, tarihsizim sanki, hiç birşeyim.. Sonra kavramım intahar ediyor, öncelerin canı ceheneme.. Kaybolmuş bir anahtar, kovalanmayan bir firari gibiyim. Konuş deseler dile gelmem, düş olsam düşemem hayatın içine.. Saçlarımdaki parmak izleri kayıp, sözcüklerim çaresiz, anlatışlarım vicdansız bir de.. Görebilse birileri.. Cömert geceler hala karanlık bak. Dudaklarımda sistem dışı bir hüzün, az sonra hıçkırıklara boğulanacağımın ıspatı. Yanmış bir apartman yıkıntısı, yada terkedilmiş bir kasaba ıssızlığındayım belli belirsiz..

1256 Mesaj
1 Haziran 2007; 23:42:36 

Haklısın bende aynı durumdayım
Gerçek hayatta,hiç arkadaşım yok.
benım kafa dengim değil,aşırı olgun veya aşırı cıvık insanlar. zaten hepsi şerefsiz çıkıyo.

867 Mesaj
1 Haziran 2007; 23:45:25 

quote:

Orjinalden alıntı: Darkchild

kötünün iyisini seçmeye bak... mükkemmel arkadaş bulunabilir ama zor.. en yakın arkadaşım dediğim adam ilgisiz , ukala ,aldırışsız oluyo.. bişi anlatıoyorum adama hiç oralı değil.. böle adamdan arkadaş olmaz... diikat etmek lazım... çamurdan arkadaş istemiyorum ben .. bu yüzden genelde tek takılıyorum

aynen öyle hocam
Arkadaş dediğin bir şey anlatmaya başladığı zaman pür dikkat dinlemesi lazım
amaaa nerde hele hele farklı frekansta isen hiç mi hiç muhabbet çekilmiyor

5546 Mesaj
1 Haziran 2007; 23:46:19 

İnsanlık gitgide kötüye gidiyor.İnsanlar sana deli diyecektir ama kendi kendine arkadaşlık yap.Benim şu an en iyi arkadaşım:BEN

Uzaklaştırılmış
1 Haziran 2007; 23:48:34 

iyiler kaybeder

1802 Mesaj
1 Haziran 2007; 23:49:52 

Bende mi gariplik var yoksa sizde mi! Lise hazırlık okuyorum, bugun bitti okul, geri kalanında yoklama alınmıyor.. 8 ay içerisinde sadece okuldan yukarda bircok kisinin eksikliginden yakındıgı bir dost edindim diyebilirim, ki kendisinin sevgilim olduunu idda edenler hatta daha ileriye gidenler bile oldu.. Bunun için "aman bu kızla kanka olmalıyım" gibi bi çaba da sarfetmedim, yapım geregi her ortama atlamam, sohbetlere ortasından baslayıp sırayla yanlara dogru acılmam, gibi gibi nedenlerle tanısmıs olabiliriz.. Tabiki kendisi tek ve yegane dostum da deil, onceden de çok ii arklarım vardı (hala da var).. Ama arkadaşın farklı, dostun çok farklıdır.. Her ne kadar bana çok büyük şerefsizlikler yapsada x kişisi bile arkadaşımdır, aynı sınıftayız yuz yuze bakıyoruz.. Ancak yukarda bi cumle gordum, serefsizler el ustunde tutuluyor diye.. Tamamen katılıyorum.. Boylebi grup tarzı oluşumu ordan oraya surukleyenlerin hepsi şerefsiz..

5308 Mesaj
2 Haziran 2007; 0:31:13 

quote:

Orjinalden alıntı: bnm

iyiler kaybeder

Üzgünüm ama katılıyorum Şerefsizler el üstünde tutulur. Kötüler kazanır, iyiler kaybeder.

Bence de kötünün en iyisini seçmek ve öyle idare etmek en iyisi. Madem doğru dürüst arkadaş yok...

Ve beni aldatması, kandırması, sırtımdan vurması, yalan söylemesi zor olan arkadaşlarım ==> bilgisayarım ve kendim.

4011 Mesaj
2 Haziran 2007; 1:03:32 

Hiçbir zaman insanlara gereğinden fazla hoşgörü göstermeyeceksin. Çünkü yüz verdiğin zaman astarını da isterler. Hele hele arkadaş çevresinde bu durum çok fazladır. Zamanında hoşgörü gösterdim değmeyecek insanlara bile hep ben zarar gördüm. Hayır demeyi öğrenmek gerekir. Yoksa anında tepesine çıkıyorlar insanın. Bundan sonra tolerans yok, hayır demek var...

2001 FIAT BRAVO 1.6 SX

5951 Mesaj
2 Haziran 2007; 1:04:25 

Kimseye kendinden fazla güvenmeyeceksin. Kural budur.

(edit: 2 dakikamı beklerken Orcunsau benzer birşeyler yazmış zaten.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hazar -- 2 Haziran 2007; 1:05:42 >

Hazar Karabay Blog | DIY Audio Türkiye - Forum

1178 Mesaj
2 Haziran 2007; 1:07:14 

use the force diyorum başka da bişi demiyorum...

...

1016 Mesaj
2 Haziran 2007; 1:20:39 

quote:

Orjinalden alıntı: Orcunsau

Hiçbir zaman insanlara gereğinden fazla hoşgörü göstermeyeceksin. Çünkü yüz verdiğin zaman astarını da isterler. Hele hele arkadaş çevresinde bu durum çok fazladır. Zamanında hoşgörü gösterdim değmeyecek insanlara bile hep ben zarar gördüm. Hayır demeyi öğrenmek gerekir. Yoksa anında tepesine çıkıyorlar insanın. Bundan sonra tolerans yok, hayır demek var...

haklısın bi yüz verdigin zaman astar istiyorlar ama yeri gelince seni adam yerine koymıyorlar hayır demeyi öğreneceksin

805 Mesaj
2 Haziran 2007; 1:24:06 

yeni insanlarla tanış güven kazanırsın

848 Mesaj
2 Haziran 2007; 1:53:03 

bir çok kişi insanlık ölüyor bitiyor diye mesaj yazmış bence insanlık öldü ruhunu teslim etti

bu devirde dostluk arkadaşlık yalan kim kimi düdüklerim hesabı sen millete birşeyler verdikçe senden iyisi yoktur. ama sen bişey istedinmi senden kötüsü yoktur bende aynı durumdayım ama sabrediyorum olaylar öle bi dönücekki bu sefer iyiler kazanıcak diye düşünüyorum ve bu düşüncem inşallah gerçek olur

NE ÜLKE AMA ;Cumhuriyetle yönetilen ama Cumhuriyet bayramı kutlanmayan...Hergün Şehit...Hergün trafik kazası…. Her 10 yılda bir büyük ölçekli deprem yaşayan ama hala tedbir üretemeyen…Eğitime en fazla parayı ayıran 9’ncu ülke ama eğitimde dünyada 70’inci sırada…Dünyada en çok tv izleyen ikinci ülke..Futbolu Şikeli...Sınavı Şaibeli...İnterneti Yasaklı...Gazetecisi Tutuklu...Mizahı Sansürlü...Benzini Kazık...Vergisi Tavan...Maaşları taban..Paşa'ları İçerde...Teröristi Dışarda...Politikacısı zengin, seçmeni fakir...Tarım ülkesi ama eti, şekeri dışarıdan alan… Sloganı Durmak Yok Yola Devam..!!!

1337 Mesaj
2 Haziran 2007; 13:52:38 

quote:

Orjinalden alıntı: macrolight

+9665983213296864194415156990999639

webdesign web design
meubles
magasin meuble
magasin de meuble - déco - canape

3864 Mesaj
15 Eylül 2013; 11:11:26 

quote:

Orijinalden alıntı: teoska

2007-8 konularına bakarken tesadüfen gördüm.
@turboscan
Bu arkadaşla aynı durumdasınız dertlesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu mesajda bahsedilenler: @turboscan Bu mesaja 1 cevap geldi.

1207 Mesaj
15 Eylül 2013; 11:13:48 

Turboscan ın eski sürümü

1267 Mesaj
15 Eylül 2013; 11:15:31 

Turbo diye geldim

Konu 2007 ye ait.

3442 Mesaj
15 Eylül 2013; 11:16:15 

işsizlik

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

FORUMU BIRAKTIM.

1164 Mesaj
15 Eylül 2013; 11:16:43 

quote:

Orijinalden alıntı: Consciousness

2007-8 konularına bakarken tesadüfen gördüm.
@turboscan
Bu arkadaşla aynı durumdasınız dertlesin

1-Bu ülkede Kürtten ve Türk'ten uzak duracaksın...
2-En az %50 si kötü niyetlidir...Bundan dolayı da iyisine bile Hayvana davranır gibi davranacaksın ki ezilmeyesin.
3-Kendi menfaatindeki insanlara bile sana para kazandıran insanlara bile kötü davranacaksın ki adam gibi muamele göresin.

yoksa benim gibi ezililrsin.
ve daha sonra da forumlarda eziklik yaşarsın benim gibi sürekli konu açarsın.

2007 Renault Clio 1.4 Authentique Benzinli/Lpg'li

Babanız benim babam gibi yüz kızartıcı bir suçtan mahkemelik olsa ne yapardınız?
http://forum.donanimhaber.com/m_97664011/f_//tm.htm#97665265
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Çevremdeki bütün insanlara güvenim azaldı...
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344