Şimdi Ara

--SADE İNCE VE ZARİF -Yeni SAMSUNG E200 -- (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
1
Favori
66.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ereyon.com.tr: 216 YTL / 212 YTL (Havale indirimi)
    Genpatech.com: 236 YTL / 226 YTL (Havale indirimi)
    Hepsiburada.com: 239 YTL / 231 YTL (Havale indirimi)

quote:

Merhaba Arkadaşlar

Samsung SGH-E200 cep telefonum var. CD'deki USB Driver'da dahil olmak üzere diğer programlarıda yükledim. Lakin, kablo sürücüsünü yüklemiş olmama rağmen bilgisayarım USB kabloyu görmüyor.

'bilgisayarım' bölümünde USB kablonun ikonu görünmüyor bu yüzdende gerekli işlemleri yerine getiremiyorum.

Sizden ricam bu sorunumu nasıl halledebilirim?

Lütfen, bana yardımcı olabilir misiniz?

(arkadaşlar şu soruna bir çözüm bulalımda bende kurtulayım sizde )

1-) Kullandığınız işletim sistemi nedir?
    2-) Başka bir USB portunu kullanmayı denediniz mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 27 Aralık 2007; 16:34:14 >

• Menü>Ayarlar>Telefon Ayarları>Usb ayarları>Depolama ' yı etkinleştir.
  • Çektiğimiz resim ve videoları izlediğimizde tam ekran izlenebiliyo mmmmu?
  • videolar tam ekran izlenemiyor, resimler de telefon hafızasındayken tam ekran görülebiliyor ve yandaki ses tuşundan zoom yapılabiliyor.
  • telefonun şarjıyla ilgili söylenenlere inanmıyorum. o kadar fazla müzik dinlemioyrum ama çok mesaj çekiyorum bi de günde en fazla yarım saat konusmam oluyor... telefonu alalı 2 hafta oldu ama bir kere 2 günü geçti şarj etmeden hemen hemen her gün şarj edioyrum ve şarjı bitiyor ama olsun bu tasarıma bu şıklıa bu incelie değer...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deadman91 -- 23 Ocak 2008; 12:57:33 >
  • telefonun sarjı yaklaşık 1 hafta gidiyor, ağustos ayından beri kullanıyorum...
  • bnm bir problem daha var
    nokiadan bluetoothla bu tele gelen resimleri nie bilgisayarıma gönderemiorm??
  • Ben de önceki sayfaları okuyunca farkettim fotonun boyutlarıyla alakalı aldığın resimleri bilgisayara atıp boyutlarını küçültünce görebiliyorsun..
    quote:

Orjinalden alıntı: alperekm

bnm bir problem daha var
    nokiadan bluetoothla bu tele gelen resimleri nie bilgisayarıma gönderemiorm??
  • sorun bilgisayara atmakta
    atrken hata msjı veriyor....
  • bu telefon 2 gb hafıza kartını desteklermi acaba?
  • merhaba arkadaşlar 2 saat öncesi itibari ile ben de E200 cü oldum hatta samsung cu oldum da denebilir nitekim bu benim nokidan başka kullandığım ilk farklı marka

gerçi forum ölmüş gördüğüm kadarıyla ama olsun yinede konuya vakıf arkadaşların yardıma ihtiyacı olan benim gibi acemilere her türlü yardımı yapmaktan geri kalmayacağından eminim...

öncelikle bu telefonu almadan önce tabiki donanımhaber forum grubundaki arkadaşların bilgi ve samimiyetlerinden tereddüt etmediğim için bir haftalık forum incelemelerim sonucunda bu telefonu almaya karar verdim hepinize şimdiden emekleriniz için teşekkür ederim...

benim şimdilik sormak istediğim bişey yok eğer bana da sormak istediğiniz bişey varsa inceleyip bakabilirim (naçizhane)

saygılar....

• quote:

Orjinalden alıntı: yenibosnalı

bu telefon 2 gb hafıza kartını desteklermi acaba?

bu arada yenibosnalı arkadaşımın sorusu havada kalmış galiba naçizhane duyduğumu söyleyeyim telefonu alırken bende 2 gb hafıza kartı sordum 2 gblık kartla kullanmayı düşünüyordum telefoncuda bana telefon kilitlenir fotoğraf filan çekemezsin dedi yani kaldırmaz dedi tabii bu telefoncunun dediği ben de araştırdım ama resmi bir bilgi bulamadım konuyla ilgili zaten fotoğraf boyutları çok fazla yer tutmadığı için 1 gblıkta yeter sanırım ben 1'lik aldım 500 mb lık kısmı bile 130-150 adet şarkı alır kalanıda gayet yeterli geldi bana...

saygılar...
  • merhabalar bende dün e 200 aldım 230 ytl 10 taksit ve 2 gb hafıza kartı.
    telefonu beğendim ama bir iki şey sormak istiyorum
    1- arkadaşlar yukarıda video ve foto kaydı için hafıza kartını seçme kısmı ile ilgili menü bende açılmıyo bendeki şöylemenü/kamera/2 video kaydı/sol tuştan seçenekler7 5 video kamera ayarları/ dan sonra 1- kayıt modu 2- boyut 3-kalite 4-sesi kaydet 5- beyaz dengesi 6-deklanşör sesi 7- yakınlaştırma sesi parlaklık sesi 8- varsdayılan ad bu sonkilerin başında nukara yok tabi ben yazdım

fotolar için kamera/foto çek sol taşa basınca 7- kamera ayarları /2- tercihler/ deklanşör sesi, yakınlaştırma sesi, parlaklık sesi varsayılan ad

sizin dediğiniz menü değil bu bu nasıl bir sorun aklım ermedi, lütfen yardımcı olur musunuz ?

telefonu beğendim fotoları fena değil zaten benim 7 mp lik canon foto makinem var, bence fiyat7kalite dengesini en iyi sağlayuan telefon üstelik 63 00 gibi SE'lerede benzemiyo, özgün bi görüntüsü var ekranı şık, sesi de öyle az falan değil ahize sesi

iyi günler

• ekranı 65 k yerine 256k olsaymış keske
  • quote:

Orjinalden alıntı: UNF0RGIVEN

ekranı 65 k yerine 256k olsaymış keske

kesinlikle katılıyorum....
  • arkadaşlar lütfen yardımcı olun, foto ve videoları hafıza kartına direk kayıt edemiyorum,telefonun belleği hemen doluyor. tüm forumu okudum, bu konuda önerilen çözümleri yukarıda anlattığım nedenle yerine getiremiyorum.

bu iş ne iştir ?
  • arkadaşlar samsung e200 tel aldım yanlız fotograf çekemiyorum foto çek dediğimde yeterli hafıza yok mesajı çıkıyor lütfen yardım
  • quote:

Orjinalden alıntı: yenibosnalı

bu telefon 2 gb hafıza kartını desteklermi acaba?

bu arada yenibosnalı arkadaşımın sorusu havada kalmış galiba naçizhane duyduğumu söyleyeyim telefonu alırken bende 2 gb hafıza kartı sordum 2 gblık kartla kullanmayı düşünüyordum telefoncuda bana telefon kilitlenir fotoğraf filan çekemezsin dedi yani kaldırmaz dedi tabii bu telefoncunun dediği ben de araştırdım ama resmi bir bilgi bulamadım konuyla ilgili zaten fotoğraf boyutları çok fazla yer tutmadığı için 1 gblıkta yeter sanırım ben 1'lik aldım 500 mb lık kısmı bile 130-150 adet şarkı alır kalanıda gayet yeterli geldi bana...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

benim hafıza kartı 2 gb sorun yok,

benim sorunum bu hafıza kartını varsayılan bellek olarak atıyamamak, kimse yardımcı olmuyor ama

• Arkadaşlar, Samsung E200 telefonumu 512MB hafıza kartlı olarak almıştım üç ay önce, halen de sorunsuz kullanıyorum. Varsayılan bellek olarak kendisi doğrudan görüyor kartı takınca, yani kullanıcının bir ayarlama yapması gerekmiyor.
    Önceki mesajların birinde, ayrıntılı olarak menü adımlarını yazan arkadaşın belirtmiş olduğu sıralamada, -Varsayılan Ad- seçeneğinden önce -Varsayılan bellek- sorusu geliyor, buradan -Bellek kartı- veya -telefon- seçiyorsunuz. Bellek kartını seçerseniz doğrudan oraya kaydediyor...
  • güncel
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.