Şimdi Ara

--SADE İNCE VE ZARİF -Yeni SAMSUNG E200 -- (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
1
Favori
66.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Edge özelliğini kullanarak laptop ile internete girmek için E200 almayı düşünüyorum. Bu şekilde internete giren arkadaşım var mı? Hızlı olması benim için çok önemli.

E200 için bulabildiğim en iyi fiyat nakit 267YTL.http://www.ereyon.com.tr/store/ProductDetails.aspx?productId=45209

Alternatif olarak düşündüğüm E250 için bulabildiğim en iyi fiyat nakit veya kredi kartına tek çekim 265 YTLhttp://www.ceppaket.com/vitrin/product_info.php?manufacturers_id=4&products_id=36

Daha uygun fiyatlı alabileceğim yerler var mı? Konya'da oturduğum için internetten almayı düşünüyorum. Adres verebilirseniz sevinirim.

Edge ile internet kullanan bir arkadaşım hızı hakkındaki görüşünü yazabilirse çok memnun olurum.

• sinan forumun bi önceki sayfasına baksaydın ya,orda cevabı var,ama çözümü yok
  • ya kusura bakmayın forumu okumuştum ama telefonu almadan önceydi o okuduklarım , unutmuşum . Ama çözümü olmadığına üzüldüm yani
  • Arkadaşlar birkaç sorum olacak

1)Şarzı mp3-kamera-radyo gibi özellikleri kullanmadan ortalama kaç gün gidiyor ?
    2)Telefonun kasa kalitesi nasıl?Boyası falan çabuk dökülecek gibi mi ?
    3)Sizce siyah rengi mi yoksa gri rengi mi tercih edilmeli ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ocb -- 28 Ağustos 2007; 0:50:47 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: FuzzyLogic90

Arkadaşlar birkaç sorum olacak

1)Şarzı mp3-kamera-radyo gibi özellikleri kullanmadan ortalama kaç gün gidiyor ?

Güncel
  • quote:

ben cevap vermeye çalışayım öncelikle sarjı ben kamera mp3 radyo ve program kullandığım halde 3 gün gidiyor tabi sarjı bitiren en önemli etken konuşma süresi unutmamak lazım. az konuşuyorsanız 3 günü çok rahat geçer zaten incelemelerde bekleme süresi yazıyor buradan fikir sahibi olabilirsiniz sanırım. kasa kalitesine gelirsek tüm samsunglar gibi bence çok iyi. boyası çabuk dökülen bir samsunga da rastlamadım açıkçası. siyah ya da gri hangisi hoşunuza giderse onu alın ama ben hiçbir yerde grisini görmedim heryerde siyahı var tercih şansım olsaydı yine siyahını alırdım bence çok şık

• kesinlikle bir numara telefon
    herkese tavsiye ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: drfarukay

quote:

ben cevap vermeye çalışayım öncelikle sarjı ben kamera mp3 radyo ve program kullandığım halde 3 gün gidiyor tabi sarjı bitiren en önemli etken konuşma süresi unutmamak lazım. az konuşuyorsanız 3 günü çok rahat geçer zaten incelemelerde bekleme süresi yazıyor buradan fikir sahibi olabilirsiniz sanırım. kasa kalitesine gelirsek tüm samsunglar gibi bence çok iyi. boyası çabuk dökülen bir samsunga da rastlamadım açıkçası. siyah ya da gri hangisi hoşunuza giderse onu alın ama ben hiçbir yerde grisini görmedim heryerde siyahı var tercih şansım olsaydı yine siyahını alırdım bence çok şık

Teşekkür ederim cevaplar için

• 1-Şimdi bu ne kadar kullandığına bağlı,benim tahminim en çok enerjiyi ışık olarak harcıyor.O yüzden oyun oynarken en çok harcadığını düşünüyorum, radyo ve mp3 te onun kadar harcamıyor.Ben bu özellikleri kullanmadan dene(ye)medim hiç(çünkü günde en az 2 saatim yolda geçiyor illaki radyo mp3 veya oyun için kullanıyorum) Tahminim 3 günü geçer çok konuşmuyorsan tabi.ben 2-2.5 gün kullanabiliyorum.(usb den şarz edilebiliyor)
    2-Kasa kalitesi iyi,inceliğine rağmen sağlam duruyor.Parçalarda oynama yok.Yaklaşık 1,5 aydır kullanıyorum çizik yok şimdilik (maşallah:) )
    3-Ben de gri satılan görmedim(daha önce forumda, grinin avrupa için üretildiğini sölemişlerdi) ama siyahı güzel.telefon şık ve zarif olduğu kadar,sağlam duruyor.
    quote:

Orjinalden alıntı: drfarukay

quote:

• merhabalar arkadaşlar benim de bir sorum olacak. cevaplarsanız sevinirim. şimdi resim çekerken direkt hafıza kaydına kayıt etmeyi ayarladım ama videoda aynı durumu yapamadım.. yani video çekerken hazfızaya kayıt edenedim bi türlü.. biri söyleyebiilirse çok mutlu olacağım inanın.. 5-10 sn çekiyorum sonra da hafıza doldu diyor.. teşekkür ederim.. saygılar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kutri -- 29 Ağustos 2007; 19:54:02 >
  • Arkadaşlar E 200 lere kitap yükleyebiliyor muyuz? Bilginiz varsa beni de aydınlatın lütfen...
  • "video kaydet"e gir, solda seçenekler var oraya girip,"video kamera ayarları"(5) e gir en alttan 2. sırada "varsayılan bellek" kısmından değiştir.
  • 5 yıllık bir samsung x100 kullanıcısı olarak samssungtan vazgecemiyenlerdenim. telefonu ilk gordugum andan itibaren işte benım telefonum bu dedım. telefon lüxüm yoktur. yok kamerası olsun yok havada takla atsın paçalı olsun gibi:)) taki dün emektar samsung x100 üme flash atana kadar:)) telefonum göçtü mecburen bu telefonu almaya karar verdim. samsung kullanıcıları için bence bir devam niteliğinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fazganella -- 30 Ağustos 2007; 10:26:44 >
  • Arkadaşlar telefonu belli bi süredir kullanıyorum çok güzel ve kullanışlı fakat şunu farkettim ki telefon kapalı iken alarm kurulu ise alarm çalmıyo malesef. Burda ben mi bi hata yapıyorum bilemiyeceğim ama bu özelliklere sahip bi telefondan açıkçası böyle bir şeyi hiç beklemezdim. Baz donanımlı nokia lar bile telefon kapalıyken alarmları devreye giriyo
  • Alarm önemli bi özellik, kapalıyken calmaması kötü. benim emektar samsungta bile vardı telefon kapalıyken alarmın çalması, ilerde yeni bir firmware yayınlamaları lazım telefon icin.
  • yani hemen bi çözüm bulmaları gerekiyo bence, samsunga hiç yakışmamış
  • ya hemen celallenmeyin ya, öle bi sorunu yok telefonun benimki kapalıyken çalıyor, ayarları yapmamışsınız.
    Planlayıcı(7)ya girip, alarm(1)a girin en alltta otomatik açılış kısmında "açık" seçeneğini işaretleyin.
    quote:

Orjinalden alıntı: kulasinan

yani hemen bi çözüm bulmaları gerekiyo bence, samsunga hiç yakışmamış
  • Merhaba arkadaşlar,E200'ü yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.Aslında sıkı bir Sony Ericsson kullanıcısıydım.Bir arkadaşta samsungun telefon kulaklık bağlantısını gördüm (usb benzeri).Ayrıca SE'lere göre daha küçük ve zarif.Benim SE'de kulaklıkta problem yaşadım.Bu yüzden uzun zamandan beri ilk defa başka bir marka kullanıyorum.Tam olarak memnun değilim.Telefonun hoşuma giden yanları; ince, zarif, mp3 fena değil, radyo fena değil,ekranı 65k olmasına rağmen 176x220 pikselden dolayı güzel,kulaklığa gelen ses yüksekliği iyi, net, tuşların kullanımı iyi, ilk günlerdeakşamdan sabaha kadr şarj ediyordum 1 gün yetiyordu şimdi 1.5-2 saat şarjda tutyorum yaklaşık 4 gün gidiyor(24 saat açık, mp3 ve radyo kullanımda)
    Fakat telefonun hem rehberdeki hemde sim karttaki noları göstermesi iyi değil,en başta kullanım kitapçığı diye verdikleri, yetersiz ve olmasa da olur. internet sitelerinede baktım hiç yeterli bilgi yok, kullanım kılavuzu diye internetten indirdiğim datalar kutudan çıkanın aynısıymış kahretsin.Bazı zil sesleri için ya hiç seçme yapılamıyor, yada hafıza kartından tel'e yüklemek gerekiyor, sanki çok fazla hafızası (10mb) varmış gibi!!!Telefona kaydettiğim no'ları silmek için şifre istiyor.Şifreyi 0000, 00000, 1234, 12345 olarak denedim fakat olmadı, şifre olarak ne yazmak gerekiyor?Tel açıkken kartı takınca görmüyor.Bana ya tel'i kapatıp açmamı yada kapalıyken kartı takmamı söylediler, SE'lerde böyle kusur yoktu.
    Kamerasının ve 1.3 mp foto çekmesinin bence hiç önemi yok
    Bir kulaklık girişinden rahatsız oldum, beterin beteri varmış.

Satın almadan bunları bilseydim herhalde kararım değişik olurdu.

• Arkadaşlar,
    Ben de E-200 kullanıcıları arasına katıldım. Bugün sabah telefonu sipariş ettim, biraz önce konuştum kargoya veriyorlar, yarın elimde olur umarım. Bonus karta 12 taksitle 276YTL'ye aldım. En ucuz bulabildiğim yer burasıydı. Almayı düşünen arkadaşlar için linki vereyim.

http://www.ceptikla.com/gsm/SGH-E200/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munans -- 30 Ağustos 2007; 18:54:52 >
  • Smartphone cu olarak istediğim bir özelliğin bunda da olduğunu keşfettim.
    örnek Selim isimli arkadaşı aramak istediğinizde BEKLEME (stand by )
    ekranında iken 7, 3, 5, 4, 6 tuşlarına basın SOL (menü) tuşu seçenekler
    HIZLI ARA (en üst seçenek-rakam olarak 1 e basarakta seçebilirsiniz) tuşuna
    basın, içinde SELİM olan (veya rejim, pelin, selin) tüm liste ekrana geliyor.
    veya ALİ için 2, 5, 4 tuşuna bas SEÇENEKLER, HIZLI ARA deyin anına
    isim veya soyisminde ALİ geçen tüm liste ekranda.
    BU SMARTPHONE lar kadar başarılı olmasada ona yakın bir özellik.

ayrıca sizde bulunan düz yazıları veya e-kitaplari
    adresini verceğim sitede ücretsiz üye olursanız siteye upload ettiğinizde
    java uygulaması olarak size geri gönderiyor. Bunu da java uygulaması olarak
    yüklediğinizde Menü/ 3 uygulamalar/ 5 java dünyası seçeneği ile
    girdğinizde e-kitap olarak okuyabiliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.