Şimdi Ara

--SADE İNCE VE ZARİF -Yeni SAMSUNG E200 -- (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
538
Cevap
1
Favori
66.438
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar düşük kaliteli mp3 lerin sesi az geliyor...Ses yükseltmeleri nasıl yapacagız!?
  • quote:

Orjinalden alıntı: vakay_26

gecenlerde çarşıya tlf almaya gittim aklımda e250 vardı bütçem okadarına yetiyodu sonra telefoncu e250 yerine yeni çıkan e200 var bunu tavsiye ederim bütün özellikleri aynı artı olarak kamerası 1,3 dedi ve beni e250 almaktan caydırdı tanındık bi telefoncuyo gittik 350ytlye 6 ay taksitle e900 aldım gercekten güzel bi tlfmuş dokunmatik oluşunada alıştım artı kimse bakamıyo başka başka yerlere girince sinir olup geri veriyolar

e200 dokunmatik değil ki.normal tuşları var..karştırıyor olmayasın
    bir de bi başka arkadaşın sorusu vardı giden mesajları otomatik kaydetme olayı yok anca gönderirken kaydet ve gönder derseniz kaydoluor..

• SES YÜKSELTME

ARKADAŞLAR FORUMDA SES YÜKSELTME FALAN VAR AMA SES YÜKSELTTİKTEN SONRA CIZIRTILI ÇIKIYO BEN KENDİME GÖRE Bİ YÖNTEM BULDUM

1.*#8999*8378# TUŞLAYIN
    2.(2.) SEÇENEK OLAN H/W TEST E GİRİN
    3.ORADANDA AUDİO SETTİNG VE 13. SIRADA MP3 SPK E GİRİN
    4.NORMALDE EAR GAİN 9 DUR SİZ ONU 10 YAPIN SESİN YÜKSELDİGİNİ GÖRECEKSİNİZ ANACAK ONU 11 YAPARSANIZ SES CIZIRTILI ÇIKAR AMA SİZ BİLİRSİNİZ CIZIRTILI OLSUN AMA ÇOK SES ÇIKARSIN DİYENLERE..

YORUMLARINIZI BEKLİYORUMM ARKADAŞLAR

• quote:

Orjinalden alıntı: ahmetk16

SES YÜKSELTME

ARKADAŞLAR FORUMDA SES YÜKSELTME FALAN VAR AMA SES YÜKSELTTİKTEN SONRA CIZIRTILI ÇIKIYO BEN KENDİME GÖRE Bİ YÖNTEM BULDUM

1.*#8999*8378# TUŞLAYIN
    2.(2.) SEÇENEK OLAN H/W TEST E GİRİN
    3.ORADANDA AUDİO SETTİNG VE 13. SIRADA MP3 SPK E GİRİN
    4.NORMALDE EAR GAİN 9 DUR SİZ ONU 10 YAPIN SESİN YÜKSELDİGİNİ GÖRECEKSİNİZ ANACAK ONU 11 YAPARSANIZ SES CIZIRTILI ÇIKAR AMA SİZ BİLİRSİNİZ CIZIRTILI OLSUN AMA ÇOK SES ÇIKARSIN DİYENLERE..

YORUMLARINIZI BEKLİYORUMM ARKADAŞLAR

• quote:

Orjinalden alıntı: umutozturk

quote:

Orjinalden alıntı: vakay_26

gecenlerde çarşıya tlf almaya gittim aklımda e250 vardı bütçem okadarına yetiyodu sonra telefoncu e250 yerine yeni çıkan e200 var bunu tavsiye ederim bütün özellikleri aynı artı olarak kamerası 1,3 dedi ve beni e250 almaktan caydırdı tanındık bi telefoncuyo gittik 350ytlye 6 ay taksitle e900 aldım gercekten güzel bi tlfmuş dokunmatik oluşunada alıştım artı kimse bakamıyo başka başka yerlere girince sinir olup geri veriyolar

e200 dokunmatik değil ki.normal tuşları var..karştırıyor olmayasın
    bir de bi başka arkadaşın sorusu vardı giden mesajları otomatik kaydetme olayı yok anca gönderirken kaydet ve gönder derseniz kaydoluor..

zaten orda e900 den bahsediliyo, bence karıştıran sensin

• bu telefonun çok satacağını düşünüyodum ama görünüşe göre pek öyle olmadı. 2 gündür kimse bişey yazmamamış... pek kullanıcı yok kanımca
  • Merhaba arkadaşlar... bugüne kadar e200 hakkında yazdıklarınızın hepsini okudum... Benimde birkaç sorum olacak...
    ... e890 forumunda o telefon ile ilgili ciddi eko sorunları çıkmış bir türlü de düzelmemiş. e200'de de bu tür bir sorun var mı ?

... e200'de uçuş modu var mı ?

... Şu an Sony Ericsson k700i kullanıyorum. E200'ü de 2. telefon olarak kullanacağım. k700i de bluetooth kullanımında şarjı küt diye azalıyor. Bu telefonda da öyle bir durum var mı ?

... x820'de şarj ederken ekran ışığını kapatamama gibi bir durum varmış. E200'de de aynı mı ?

Ben dün Antalya migrosta samsung shoptan broşürünü aldım. Ağırlığı 90 gr diyor. 69 gr değil.

şimdiden teşekkürler...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ka_ans

... e200'de uçuş modu var mı ?

evet var..

quote:

Şu an Sony Ericsson k700i kullanıyorum. E200'ü de 2. telefon olarak kullanacağım. k700i de bluetooth kullanımında şarjı küt diye azalıyor. Bu telefonda da öyle bir durum var mı ?

e200'de şarj bitiyo uyarısı başladığından itibaren ne müzik dinlersin, ne radyo, ne foto, ne de BLUETooth'a girebilirsin. ama böyle bi uyarı yokken bluetooth'u rahatça kullanabilirisn. benim başıma hiç öyle bi sorun gelmedi. güzel güzel kullanıyorum..

quote:

x820'de şarj ederken ekran ışığını kapatamama gibi bir durum varmış. E200'de de aynı mı ?

o yönden siz şanslısınız. yani e200 kullanıcıları. bizim e250'de tel kapalıyken şarj olurken ışığı açık kalıyo. aslında hiç sorun değil. ama bazıları ilk başlarda baya bi sorun etmişlerdi(forumdan hatırlıyorum) ama siz o yönden iyisiniz. e200'de telefon şarj olurken IŞIĞI SÖNÜYO...

quote:

Ben dün Antalya migrosta samsung shoptan broşürünü aldım. Ağırlığı 90 gr diyor. 69 gr değil.

valla benim gördüğüm heryerde ağırlığına 90 gr. diyo. ama ben bu telefonun e250'den daha ağır olduğunu hiç sanmıyorum. yani şu anda resmi olarak e200, e250'den daha ağır. bence saçmalık. neden böyle büyük bi hata yapıldığını anlamadım...

ilk sorununu bilmiyorum. kusura bakma. umarım yardımcı olabilmişimdir...

• Yetkili olan telpa sitesinde 69 gr yazıyo tartışmaya gerek yok bence. Bu incelik bi de bu hafiflik müthiş bi olay,uçak modu olması da çok iyiymiş (telpa da belirtmemiş)Kutu içerisinde kulaklık, data kablosu ve de 512mb hafız kartı var.3ü birarada her telefonda bulunmuyor.Alınası bi telefon bence
  • çok teşekkür ederim sporcu23 ve demirkandemir... önümüzdeki ay ben de e200 ailesine katılacağım... özellikle uçuş modunun olmasına çok sevindim...
  • Çok güzel makine yaa..
    Grisi bulunuyormu memleketimizde?
  • ben hiç görmedim grisini. sadece siyahını gördüm. ama belki de vardır. ama varsa bile pek güzel durduğunu sanmıyorum..
  • quote:

çok teşekkür ederim sporcu23 ve demirkandemir... önümüzdeki ay ben de e200 ailesine katılacağım... özellikle uçuş modunun olmasına çok sevindim...

rica ederim. şimdiden hayırlı olsun o zaman

• Ben de yeni e200 aldım çok memnunum yalnız tuş kiliti devreye girince ekranda saat falan göstermenin bir yolu var mı ? Telefon kapalı gibi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leren -- 14 Temmuz 2007; 15:43:37 >
  • ne kadar ödedin leren ?
  • beyler telefonu yeni aldım
    ilk şark ne kadar süreli olacak acaba?
    bilgsyrdan yapılan şarj daha mı hızlıdır
    yorumlarınzı bekliorm:)
  • ilk 1-2 sayfada şarj ile ilgili bilgiler var... bir bak istersen... ama hatırladığım kadarı ile öyle uzun süreli ilk şarjı tavsiye etmiyorlar ama telefonun şarjı tamamen bitmeden (yani kendiliğinden kapanmadan) yeniden şarj etmemeni öneriyorlar... Hayırlı olsun bu arada... sorması ayıp ne kadar ödedin ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: alperekm

beyler telefonu yeni aldım
    ilk şark ne kadar süreli olacak acaba?
    bilgsyrdan yapılan şarj daha mı hızlıdır
    yorumlarınzı bekliorm:)

ne demek istediğini anlamadım. şarkı mı diyosun şarj mı diyosun. şarkı dememin amacı bilgisayar felan demişsin. ne demek istediğini valla anlayamadım. ama ilk şarjın ne kadar olduğunu soruyosan eğer; ilk 3 şarjını 14-16 saat kadar. yap 4.5. vs... şarjlarını da 'TAM DOLU' yazısına kadar yap. ilk dönemlerde yaklaşık 1,5-2 saatte şarj oluyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: leren

Ben de yeni e200 aldım çok memnunum yalnız tuş kiliti devreye girince ekranda saat falan göstermenin bir yolu var mı ? Telefon kapalı gibi oluyor.

öyle bi seçeneğin yok maalesef. boşver öyle kalsın zaten. insanlar kurcalamazlar. ''telefon kapalı kanımca'' derler
  • quote:

ilk 1-2 sayfada şarj ile ilgili bilgiler var... bir bak istersen... ama hatırladığım kadarı ile öyle uzun süreli ilk şarjı tavsiye etmiyorlar ama telefonun şarjı tamamen bitmeden (yani kendiliğinden kapanmadan) yeniden şarj etmemeni öneriyorlar... Hayırlı olsun bu arada... sorması ayıp ne kadar ödedin ?

300 ÖDEDİM KARDŞİMkadıkoyden aldım.takko iletişim.balıkçılar çarşısı girişi;)
    çok merak ediorm da 14 saat sonra kafayı yiycem:D
    ama telefonda fully chrged yazıo??
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.