Şimdi Ara

iPhone 12’lerin pil değişim ücreti açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple, iPhone 12 serisinin pil değişim ücretlerini açıkladı. Ekran değişim ücreti ise henüz bilinmiyor. Aynı şekilde iPhone 12 modellerinin Türkiye fiyatı ve çıkış tarihi hakkında bilgi yok.

Ayrıca Bkz.iPhone 12 sonrası AirPods ve servis fiyatlarına zam! İşte yeni fiyatlar

Apple, 14 Ekim 2020 tarihinde Türkiye’deki servis ücretlerine zam yapmıştı. iPhone 12 modellerinin pil değişim ücreti iPhone X ve sonrasındaki iPhone modelleriyle aynı tutulmuş. iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin pilini garanti kapsamı dışında değiştirmek isterseniz 599 TL ödemeniz gerekecek. Garanti kapsamındaki değişimler ise ücretsiz yapılacak.

iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin tanıtımının ardından yaklaşık 1 ay geride kaldı ancak bu telefonların Türkiye’ye ne zaman geleceği hakkında hiçbir bilgi paylaşılmadı.

• Adamlar utancından anca pil değişim fiyatını açıklar oldu önden. Fiyatları açıklamaya korkuyorlar. MacBook' ların bile fiyatı belli, telefonlardan hala ses yok.

• Çok çok afaki bir fiyatlandırma yok. Bir iPhone 11 kullanıcısı olarak bu cihazları alan kullanıcıların pil değişimini sorun edeceklerini pek sanmıyorum. Tabii yine de daha uygun fiyatlı yapılabilse kimse hayır demez.

• BekirHan kullanıcısına yanıt

Utanacak bir sey yok. Adamlarin dünyada satışa sunduklari fiyatlar belli. Her sene oldugu gibi.

Utanilacak bir sey varsa ekonomimizdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lirikal Militan kullanıcısına yanıt

Utanmaktan kastım firmaya bir ithamda bulunmak değildi. Ekonominin durumu nedeniyle, haliyle ürünün bedeli de belli olduğu için ortaya çıkan vakim tutar. Adamlar bu fiyat etiketini nasıl koyacağız yav der gibi. Yoksa bir suçları tabii ki yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kalsın değiştirmeyelim biz :D

• "Bir Telefona 12 bin lira verdim ama 1 senede 600 lira denkleştirip batarya yeniletemedim"

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Batarya maliyetinin sadece $15 olduğunu okumuştum bir yerde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.