Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (88. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
7
Favori
363.663
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blackenedd

arkadaşlar gow ve gow2 yi orjinal olarak alsam ps3 slim çalıştırır mı? amerikadan gelme ps3 slim.

god of war collection çıkıcak zaten 1 inci ve 2 inci oyunu ve 3 ün demosu olcak onu alırsın.Grafiklerde daha iyi olur hem
  • GoW Collection ın ana konusu olucakmı ? bu arada son oyun efsanevi olucak son savaş olympos tam anlamıyla kendi ölüm fermanını imzalamış oldu.

Yalnız oyun hep şu merak edilen sorunun cevabını veriyo sadece bunu kratosun hikayesini kullanarak yapıyo yani bu soru god of war serisi çıkmadan önce cevaplanmayı bekleyen soruydu.

O soruda:

Yunan tanrılarına ne oldu ? destanlarına o kadar güçlerine rağmen neden yok oldular ? nasıl bişey yüzünden oldu bu ?.

Bu soruların cevabınıda bize veren bir oyun god of war serisi ve son oyunda özellikel bu soruların kesin cevapları bulucak tanrıların büyük egosu aynen kratos un büyük egosu gibi onları yokmu edicek ? (Kratos da savaş tanrısıyken elinden alındı egosu yüzünden herşeyi)

Evet mayıs a daha çok var lanet olsun beklemek kasıyo allahtan hayatımın oyunu çıkıyoda bi süre aklımı alıcak başka konulara yönelticek 10 kasımdada god of war collection çıkıyo arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

GoW Collection ın ana konusu olucakmı ? bu arada son oyun efsanevi olucak son savaş olympos tam anlamıyla kendi ölüm fermanını imzalamış oldu.

Yalnız oyun hep şu merak edilen sorunun cevabını veriyo sadece bunu kratosun hikayesini kullanarak yapıyo yani bu soru god of war serisi çıkmadan önce cevaplanmayı bekleyen soruydu.

O soruda:

Yunan tanrılarına ne oldu ? destanlarına o kadar güçlerine rağmen neden yok oldular ? nasıl bişey yüzünden oldu bu ?.

Bu soruların cevabınıda bize veren bir oyun god of war serisi ve son oyunda özellikel bu soruların kesin cevapları bulucak tanrıların büyük egosu aynen kratos un büyük egosu gibi onları yokmu edicek ? (Kratos da savaş tanrısıyken elinden alındı egosu yüzünden herşeyi)

Evet mayıs a daha çok var lanet olsun beklemek kasıyo allahtan hayatımın oyunu çıkıyoda bi süre aklımı alıcak başka konulara yönelticek 10 kasımdada god of war collection çıkıyo arkadaşlar.

Çok masraflı bir dönem hemde çokkkk

• quote:

Orijinalden alıntı: MrStark

GoW Collection ın ana konusu olucakmı ? bu arada son oyun efsanevi olucak son savaş olympos tam anlamıyla kendi ölüm fermanını imzalamış oldu.

O soruda:

Yalnız oyun mayıs'da değil.Mart'da çıkıcak.

• 10 martta çıkacak bildiğim kadarıyla.dediğiniz gibi god of war collection almak en mantıklısı grafiklerde kaliteli olacakmış:) oyunu düşünmek bile heycan verici hayatımın oyunu olabilir bu oyun :)
  • GOW III çıkana kadar defalarca GOW I ve GOW II bitirilir GOW III çıktığı zaman o da aynı şekilde...
  • Gow II'yi bitirmek kısmet olmamıştı artık bu paket sayesinde bitirebileceğim.
  • Paketi ben de heyecanla bekliyorum, çıktığı gibi alacağım inşallah
  • Özür dilerim ben ilk duyuruluş tarihini yazmışım mayıs diye dedikodu tarihiydi o aklımda öyle kalmış evet.

Mart 2010 God Of War 3

Mart 2010 God Of War Collection,Avrupa Çıkış Tarihi

Kasım sonu yada aralık sonu God Of War Collection Amerika çıkış tarihi.

Ebayden alıyorum ben direkt kasım yada aralıkta bekleyemem marta kadar collectionımı valla
  • ertelediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackenedd

ertelediler

Hayır ya resmi açıklama oldumuki ?

Valla ertelendiyse çok üzülürüm ya .
  • o da doğru resmi açıklama ortada yok daha.çok kötü bir durum
  • ertelendi
  • Destructoid'e göre erteleme Sony tarafından yalanlandı. :)

Umarım doğrudur, haberi okuyun:

http://www.kegames.net/detay.html?KonuId=254

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luisliu -- 9 Ekim 2009; 23:53:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: luisliu

Destructoid'e göre erteleme Sony tarafından yalanlandı. :)

Umarım doğrudur, haberi okuyun:

http://www.kegames.net/detay.html?KonuId=254

umarım doğrudur
  • Umarım gerçekten umarım doğru değildir çok kötü olur ciddi anlamda üzer milyonları..
  • şu başlığa her seferinde heyecanla bakıyorum acaba gow 3 ile ilgili yeni videolar yada görüntülermi yayınlandı diye ama herseferinde hüsran çıksın artık şu oyun ya dayanamıyorum artık

• siz oyun dergisi okumazmısınız hacım oyunumuz 2010 un mart ayına ertelenmiş bence üzülmeyin öle lanet bişey yapıyolarki beklemeye deyer şöyle düşünün oyun şimdi çıktı ve bazı problemleri var göz ardı edebilirmisiniz beklemeye deyer.

(bütün serilerini yalayıp yutmuş olarak konuşuyorum sırf gow:CoO için gidip psp aldım)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFM legend

siz oyun dergisi okumazmısınız hacım oyunumuz 2010 un mart ayına ertelenmiş bence üzülmeyin öle lanet bişey yapıyolarki beklemeye deyer şöyle düşünün oyun şimdi çıktı ve bazı problemleri var göz ardı edebilirmisiniz beklemeye deyer.

(bütün serilerini yalayıp yutmuş olarak konuşuyorum sırf gow:CoO için gidip psp aldım)

Arkadaşım bu kulüpteki herkes zaten oyunu yalayıp yutmuş insanlardır biz god of war 3 ün martta geliceğini biliyoruz fakat god of war collection ı bekliyoruz onun muhabbetini yapıyoruz 1.ve 2.oyunun aynı cd de olan ve 3.oyunun e3deki demosunun da içinde bulunduğu oyunu bekliyoruz avrupa versiyonu zaten marta alındı fakat amerikan versiyonu kasım gözüküyo onun mart a alınmasını istemediğimizden bu kadar üzüldük anlatabiliyomuyum ? ayrıca oyun dergilerinden çok daha yararlı kaynaklar var bunuda unutma ign,gametrailers,gamespot bunların forumlarında takılırsan oyun dergilerine gerek kalmıyo zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi In Isaac We Trust -- 13 Ekim 2009; 17:03:54 >

• 
Sayfa: önceki 8687888990
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.