Şimdi Ara

GOD OF WAR III [ANA KONU] (87. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.446
Cevap
7
Favori
363.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

çok tşkler... ama merak ettim. o hades i, kratos şirinler gibiyken () nasıl yenicez yaaa??*
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doodlezz

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Zaten ben dua ediyordum Gow III Pc için çıksın AA'sı AF'si eksik lasın diye
    Zeus saldırırken benim pek umrumda olmaz AA falan

Killzone 2 harika olmuş atmosfere bak 1 dakika saygı duruşunda bulun

Vay be çok iyi hatırlıyorum. Seninle KZ2 konusunda çok kavga etmiştik.

Hoşgeldin aramıza.

Teşekkürler...
    Veteranda bitirince havaya girip MP'ye girdim millet benim sayemde 5 Rank atladı

Kesinlikle bu oyun için aldım bu arada...

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Yeni görüntüler;

http://www.hookedgamers.com/ps3/god_of_war_iii/screenshots.html

Sağ olasın hocam. Yeni resimler süper. Bekleyemiyor insan
  • Beyler ben psp için olan chains of olympus u oynuyorum bir yerde takıldım ama psp kullanıcı bu forumda az heralde varsa bana öm atabilirmi lütfen çok sevdiğim bir oyundan nefret etme derecesine gelmekteyim şu anda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vvvvvvvvvv10

Beyler ben psp için olan chains of olympus u oynuyorum bir yerde takıldım ama psp kullanıcı bu forumda az heralde varsa bana öm atabilirmi lütfen çok sevdiğim bir oyundan nefret etme derecesine gelmekteyim şu anda.

nerde takıldın yardımcı olabilirim galiba
  • GOW severler yaşadı,beklenen haberlerden biri yeni düştü. Buyrun >)
    http://blog.us.playstation.com/2009/09/god-of-war-iii-e3-2009-demo-included-in-god-of-war-collection/
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

http://defaultprime.com/2009/09/26/newer-god-of-war-iii-screenshots/

yeni görüntüler yayınlandı.

teşekkürler katmerci
  • hep aynı bolumden resimler santa monica studyosu çalışmıyomu ne
  • 3 oyunu da bitirdim dünyanın oynaması en zevkli oyun serisidir. Kan efektini çok beğenmedim biraz geliştirilebilir bence. Co-op tarzı bişe olsa Kratos'un yanında yeni bi karakter olsa fena olmayabilir.

Native 1080p yapabilirlerse süper olur hiç adam gibi native 1080p oyun yok. Sony 60fps 1080p oyun sözünü yerine getirsin artık.

İnşallah bu oyunla Xboxa son darbe koyulur biraz kaparlar Xbotlar çenelerini. Yeterılan iyi ki bi Halo 3ünüz var.
  • Xboxlar çenesini kapatınca eline ne geçecek. God of war'la çok ilgisi var Xboxçıların çenesini kapaması...
  • Fan Club'e beni de ekler misiniz? E3'te videosunu görünce pek hoşuma gitmemişti ama şimdi oynamak için sabırsızlanıyorum.Birde God Of War Collection alırsam tam olucak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ziedrich

Artık yeter ya dayanamıyorum
    alıp yaratıkları param parça etmek bir taraflarını bölmek istiyorum.
    Heliosun kafasını çıkartıp load edip bir daha kırıp load edip bir daha boynundan koparmak istiyorum
    Hepsi gelsin lan, hepsini keserim şu oyun çıksın okulu mokulu karıyı kızı unutup kendimi adayacağım

evet heyecanla bekliyom bende

kıtır kıtır kesecezz

taş üstünde taş baş üstünde baş kalmayacak

• arkakdaslar bende ps2 var god of war 1 ve 2 var lakin 2 oyunuda bi türlü kaydedemiyorm kaydetme bölümüne geliyorm paso memori hata veriyor memori takın diyor aynı memoriye başka oyunları rahatlıkla savliyorm bu oyunu bi türlü savliyemedim bu yüzden oyunun hastası oldugum halde bitiremedin bana yardımcı olursanız sevinirm...saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bingo crepuscule

quote:

Orijinalden alıntı: Ziedrich

Artık yeter ya dayanamıyorum
    alıp yaratıkları param parça etmek bir taraflarını bölmek istiyorum.
    Heliosun kafasını çıkartıp load edip bir daha kırıp load edip bir daha boynundan koparmak istiyorum
    Hepsi gelsin lan, hepsini keserim şu oyun çıksın okulu mokulu karıyı kızı unutup kendimi adayacağım

evet heyecanla bekliyom bende

kıtır kıtır kesecezz

taş üstünde taş baş üstünde baş kalmayacak

aynen dayanamıyorum. zaten ps2 yi sattığım için 1 ile 2 yi de oynuyamıyorum... sadece psp de c.o.o. kaldı. onunla hasreti gidermeye çalışıyorum.
    ama yeterli değil. daha çok var ne yapçaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.....

• akşam akşam gene gow krizim tuttu yaanca burayı okuyarak tatmin oluyorum
  • benide ekleyebilirsiniz arkadaşlar :)
  • arkadaşlar gow ve gow2 yi orjinal olarak alsam ps3 slim çalıştırır mı? amerikadan gelme ps3 slim.
  • Kardeş çalıştırmaz
    quote:

Orijinalden alıntı: blackenedd

arkadaşlar gow ve gow2 yi orjinal olarak alsam ps3 slim çalıştırır mı? amerikadan gelme ps3 slim.
  • 
Sayfa: önceki 8586878889
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.