Şimdi Ara

HTC Desire 20 Pro ve HTC U20 5G Türkiye'de satışa çıkmaya hazırlanıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Mali sıkıntılar sebebiyle uzunca bir süredir sessiz kalan Tayvanlı teknoloji devi HTC, yeni akıllı telefon modellerini Türkiye'de satışa sunmaya hazırlanıyor. Bunu HTC Türkiye'nin resmi Instagram hesabından duyuran şirket, iki yeni HTC telefonun çok yakında Türkiye'de satışa çıkacağının sinyalini verdi. 

Ayrıca Bkz.HTC Desire 20 Pro ve HTC U20 5G tanıtıldı

HTC Türkiye'den heyecanlandıran paylaşım

Yapılan paylaşımda telefonların ismi belirtilmese de videodaki telefonun delikli ekrana sahip olması, satışa sunalacak yeni modelin ismini ele veriyor. Zira HTC'nin delikli ekrana sahip iki telefonu bulunuyor. Bunlar: HTC Desire 20 Pro ve HTC U20 5G.

Yaklaşık 4 ay önce duyurulan bu telefonlardan ya sadece HTC Desire 20 Pro modelinin ya da ikisinin birden Türkiye'de satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Henüz Türkiye fiyatları ile ilgili bir bilgi bulunmayan HTC Desire 20 Pro ve HTC U20 5G'nin teknik özellikleri ise şöyle:

HTC Desire 20 Pro özellikleri

• Ekran: 6.5 inç delikli IPS LCD panel, 2340 x 1080 piksel (Full HD+) çözünürlük

• Boyut ve ağırlık: 162 x 77 x 9,4 mm ~ 201 g

• İşlemci: Qualcomm Snapdragon 665 (11 nm, 4x 2.0GHz Cortex-A73 + 4x 1.8GHz Cortex-A53)

• RAM: 6 GB

• Depolama kapasitesi: 128 GB + microSD kart desteği

• Arka kamera: Geniş açı 48 MP (f/1.8) + Ultra geniş açı 8 MP (f/2.2) + Makro 2 MP (f/2.4) + Derinlik 2 MP (f/2.4)

• Ön kamera: 25 MP (f/2.0)

• Batarya: 5000 mAh (15W hızlı şarj desteği)

• İşletim sistemi: Android 10

• Bağlantı seçenekleri: USB-C, 3.5mm jack girişi, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, NFC, 4G LTE

• Biyometrik güvenlik: Parmak izi tarayıcı (arkada)

• Renk seçenekleri: Siyah, yeşil, mavi

HTC U20 5G özellikleri

• Ekran: 6.8 inç delikli IPS LCD panel, 2400 x 1080 piksel (Full HD+) çözünürlük

• Boyut ve ağırlık: 171,2 x 78,1 x 9,4 mm ~ 215,5 g

• İşlemci: Qualcomm Snapdragon 765G (7 nm, 1x 2.4GHz Cortex-A76 + 1x 2.2GHz Cortex-A76 + 4x 1.8GHz Cortex-A55)

• RAM: 8 GB

• Depolama kapasitesi: 256 GB + microSD kart desteği

• Arka kamera: Geniş açı 48 MP (f/1.8) + Ultra geniş açı 8 MP (f/2.2) + Makro 2 MP (f/2.4) + Derinlik 2 MP (f/2.4)

• Ön kamera: 32 MP (f/2.0)

• Batarya: 5000 mAh (18W hızlı şarj desteği)

• İşletim sistemi: Android 10

• Bağlantı seçenekleri: USB-C, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n/ac, NFC, 4G LTE, 5G

• Biyometrik güvenlik: Parmak izi tarayıcı (arkada)

• Renk seçenekleri: Yeşil, beyaz

Orta seviye bir akıllı telefon olan HTC Desire 20 Pro 300$ fiyat etiketine sahipken, 5G desteğine sahip olmasıyla öne çıkan HTC U20 5G ise 640$ fiyat etiketi taşıyor.

Kaynak:https://www.instagram.com/p/CG43ujbhvPt/

• Edit : gsmarena da htc desire 20 plus modelinde işlemci snapdragon 720g gözürken proda 665 gözüküyor. Ben mantığı çözemedim Bir gelsinler bakalım nasıl olacak fiyatlar.

Yalnız sırf 5g li diye telefonlara 600-700 dolar fiyat çekmeye başladılar. Ulan koyduğun işlemci orta seviye, kameralar giriş seviyesi ama istenilen para iphone 12.

300 dolar snapdragon 665
    640 dolar snapdragon 765 ise boşa gelir. 640 dolar nedir ya o paraya iphone var
  • ''Mesut Çevik bunu beğendi'' demek isterdim de adam varını yoğunu bu aralar Apple ve Nvidia ya borçlu. ha bide Fujifilm i es geçmemek lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aceleciburak -- 29 Ekim 2020; 16:2:17 >
  • 6.8 inç çok hoş ama neden ıps abi amoled koysaydı tadından yenmezdi

• Muadil ürünlerle aynı fiyata gelirse ve zamanın htc kalitesi var ise bir albenisi olabilir. Ama hep yaptığı gibi uçuk fiyatlarla gelirse de şaşırmayın zaten bu yüzden bu haldeler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Htc mi kaldı allah aşkına.

• Islemciler en basta hic olmamis :/

• Uçuk fiyatlarla geleceklerse yine, hiç gelmesinler.

• Boşuna gelmesin

• Edit : gsmarena da htc desire 20 plus modelinde işlemci snapdragon 720g gözürken proda 665 gözüküyor. Ben mantığı çözemedim Bir gelsinler bakalım nasıl olacak fiyatlar.

Yalnız sırf 5g li diye telefonlara 600-700 dolar fiyat çekmeye başladılar. Ulan koyduğun işlemci orta seviye, kameralar giriş seviyesi ama istenilen para iphone 12.

300 dolar snapdragon 665
    640 dolar snapdragon 765 ise boşa gelir. 640 dolar nedir ya o paraya iphone var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 30 Ekim 2020; 16:26:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülein sony gelsene artık yaw deli oldum delii.kıytırık samsung s10e kullanmıyorum senin yüzünden.

• Keşke HTC eski günlerine dönse dedik adamlar geçmişten telefon yapıp 2020ye yollamışlar. Şu zamanda ips ekranlı arkada parmak izi tarayıcılı 9,4mm kalınlığında telefon mu kaldı. Bravo yani dönmüşler eski günlerine. HTC o kadar berbat durumdaki dh'den 3-5 eleman toplayıp yönetime oturtsalar bayağı bir ilerleme kaydederler.

• Kameradan çal işlemciden çalma. Bu ülkede vatandaşlar seneler boyunca kullanayım kasmasın modundalar. Haklılar da bilinçli tüketici kültürü oluşuyor.

• Proya bakın sd665

• Çok donanımlı gelmedi bana 2000-2500 TL bazında olan telefonlarda daha çok özellik var, madem geri döndü adam gibi model çıkarsın hemde rekabet gücü olsun,bu fiyatlara bu özellikler çoook.

• Allah aşkına 665 nedir ahu ? Millet orta sevir de 765 pro larda i65 işlemci kullanıyor sen hala 665 bi git htc yahu giriş seviyesi 5000 tl 5g işe 10bin tl fiyatla telefon mu asılır türkiye de nolur girmeyin siz baska birsey uretin telefonu beceremiyorsunuz

• Htc hayranı olarak Ben de çok sevindim

özledim htc nin Türkiye de modellerini satmasını, Bi de u20 5G var çok iyi ayrıca kimse pahalı demesin fiyatına diğer markalar ediyorsa htc daha fazlasını eder

• Batarya sıkıntısını aşmışlar fakat tasarım donanımla benzer fiyatta olmalı ..bana mail gönderdi htc bugün oradan öğrendim ..

• Evofone getirecek cihazları. Bugün htcden mail geldi eski kullanıcısı olduğum için.

• electro58 kullanıcısına yanıt

Gelen mail hakkında farklı bir bilgi var mıydı ? ne zaman geleceği hakkında bilgi var mıdır ? ingiltere den pasaport problemiyle uğraşmak istemıyorum.

2 gun oncesıne kadar evofone sitesinde pro20 görünüyordu ancak şuan yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coner -- 19 Kasım 2020; 11:45:50 >
  • coner C kullanıcısına yanıt

Resmi siteye yönlendiriyor sadece ...

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.