Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Night City Haritası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cyberpunk 2077'nin geçtiği şehir Night City'nin tam haritası ortaya çıktı.

Oyunun oyunun kutulu sürümü harita, kartpostallar, çıkartmalar, erkek ve kadın V'nin olduğu iki taraflı kapak tasarımı ve oyun dünyası hakkında bilgiler içeren bir kitapçık içerecek. Harita ve kartpostallar internete sızdı.

Night City semtleriyle ilgili konsept görseller ve bilgiler içeren haberlere aşağıdaki bağlantılardan göz atabilirsiniz:

Açık dünya RPG 19 Kasım'da Türkçe altyazı seçeneğiyle birlikte PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkacak. PlayStation 5 ve Xbox Series'te geriye uyumluluk aracılığıyla oynanabilir olacak. Yeni nesil için özel geliştirilmiş versiyon ise 2021'de gelecek.

• Küçük gibi gözüküyor.Umarım diklemesine bayağı doludur içi.
  • haritanın bir kısmı gibi duruyor , bu kadar küçük olamaz herhalde, olmamalı..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gereksiz büyüklüktense içi dolu bir haritayı insan daha çok özümsüyor. İçine girilmeyen binaların/mekanların ve bomboş arazilerin olduğu alanlardan sıkıldık artık. Umarım harita böyledir. Eğer böyleyse kesin çok dolu bir oyun bizleri bekler :)

• quote:

Orjinalden alıntı: egonschiele

Gereksiz büyüklüktense içi dolu bir haritayı insan daha çok özümsüyor. İçine girilmeyen binaların/mekanların ve bomboş arazilerin olduğu alanlardan sıkıldık artık. Umarım harita böyledir. Eğer böyleyse kesin çok dolu bir oyun bizleri bekler :)

Kesinlikle katılıyorum sana kardeşim. Benim için de her zaman nicelikten çok nitelik önemlidir. Nispeten küçük olsun ama içi dolu olsun. Merakla bekliyorum bu oyunu. Umarım Keanu abimin rolü de önemli bir yerdedir :)

• Pc için kutulu sürümü Türkiye'ye gelecek değil mi? Harita,çıkartmalar vs için koleksiyonluk alacağım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yas197

haritanın bir kısmı gibi duruyor , bu kadar küçük olamaz herhalde, olmamalı..

Niye olmamalı gayet de güzel olmuş içi daha çok dolu olur. İkisinin bir arada gitmediğini idrak etmeniz lazım.

• Bende katılıyorum buna. Hikayeye bağlı olmasına bile gerek yok bence. Yani haritada ki çoğu binanın kendince küçük bir hikayesi olsa güzel olur.
    En azından günlük olayları taklit eden bir kaç npc karekter yapılmalı.
    Ana hikayeden bağımsız bir kaç npc, eviyle ilgilenmek, spor salonuna, cafeye, avmye, işe veya tatile gitmek gibi yaşam alanları yaratılmalı.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Bir Deus Ex hayranı olarak haritanın çok büyük olmasından korkuyordum. Korkularım yersizmis hoşuma gitti bu durum. Her karışı doludur kesin... O dünyada istediğim gibi rol yapacaksam ben okeyim :)

• quote:

Orjinalden alıntı: Sarohan

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: yas197

haritanın bir kısmı gibi duruyor , bu kadar küçük olamaz herhalde, olmamalı..</blockquote>

Niye olmamalı gayet de güzel olmuş içi daha çok dolu olur. İkisinin bir arada gitmediğini idrak etmeniz lazım.

doğru kardeşim içi dolu olsun falanda ,çokta küçük olmasın yav , arabayla az dolaşabilelim , bu seferde bizi asansör manyağı yapacaklar, dolu yapacaz diye.

• Binalar içi boş bir modelden ibaret değilse şayet yada scrip olarak örngn GTA V de olduğu gibi home binalar
    Gibi değilse süper olur

Dikine bir tasarımdan bahsediyorlar mesela yeraltında getto vari bir şehir oyunun temasına cuk oturur ve kimsenin haritanın boyutundan söz etmemesini sağlardı

Son olarak belki de bu sadece benim şahsi beklentimdir

Uçan araçlar olayının çok detaylı olması vede havada asılı büyük mekanlar çok havalı olurdu oyunun teması gereği çok sırıtacağını da düsünmüyorum

Beklenti çok ama o hikayenin ve özelliklerin yanında sadece bunlar bile olsa tadından yenmez gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FirstDr3aM -- 5 Ekim 2020; 16:8:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ac odyssey gibi içi boş devasa harita olmasindansa harita girit adası kadar olsun ama içi dolu olsun. Ki bu harita gta vice cityden kat kat büyüktür eminim. Dikey büyümeden bahsetmiyorum bile

• Tüm varımı yoğumu verip bu nesilde oynayacağım son büyük oyun 2 sene sonra da ps5 alırız artık
  • Optimize olsun benim olsun. Küçük gibi ama demişlerdi dikey mimaride de ateş ediyoruz diye. İçleri kanımca boş değildir..
  • Yeni nesil güncellemesi ne zaman gelecek 2021 denmişte hemen Ocak'ta gelir mi yoksa sene sonuna kadar bekletirler mi yine?

• Kitapçık varsa kutulu da alacağım. Steam’den indirimli bir şekilde de almıştım. Güzel olur valla. Değerli oyunların kutulu sürümleri her zaman alınmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu harita yan görev doluysa efsane olur..Ayrıca bana boyutu Gta 5 şehri kadar geldi, Gerisi zaten kurak arazi..
  • Kızlar olsun heryerden kız olsun dolu dolu
  • Megathrone26 kullanıcısına yanıt

Beklentimiz o kadar yükseldi ki, karşılanamayacak seviyeye ulaştı sanırım :)

• egonschiele kullanıcısına yanıt

kardeşim inan ki kendimi sürekli firenlemeye çalışıyorum ama yani ne bileyim firen de tutmuyor ki artık  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Megathrone26 -- 6 Ekim 2020; 20:37:9 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.