Şimdi Ara

EA Play Steam yayınlandığı gibi zamlandı: İşte yeni fiyatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • EA Play Steam yayınlandığı gibi zamlandı: İşte yeni fiyatı

EA Play'in Steam versiyonundan maalesef hemen kötü bir haber aldık. Servis bugün Türkiye'ye özel yıllık 65 TL gibi müthiş bir fiyatla yayınlanmıştı ancak sadece birkaç saat sonra üzücü bir zam haberi geldi. Electronic Arts fiyatta hemen bir güncellemeye giderek aylık abonelik ücretini 29 TL'ye, yıllık ücreti ise 170 TL'ye çıkardı. 

• EA Play Aylık: 29 TL

• EA Play Yıllık: 169 TL

Electronic Arts ayrıca fiyatları Arjantin, Rusya ve Hindistan gibi bölgelerde de değiştirdi. Anladığımız kadarıyla ilk fiyatlar Steam'in bölgesel fiyatlandırma üzerinden önerdiği fiyatlar doğrultusunda belirlenmiş. Ancak EA muhtemelen birçok ülkede bu fiyatlara pek dikkat etmemiş. İlk ücretler EA gibi bir şirketten beklenmedik derecede iyiydi.

EA Play'in yeni fiyatlarıyla şu anda ülkemizde çok iyi bir servis olduğunu söyleyemeyiz. Steam versiyonu zaten Origin versiyonuna göre daha kısıtlı bir kütüphaneye sahip. EA Play yerine Game Pass şu anda çok daha uygun görünüyor.

Orijinal haber

• Zamlanması hiç iyi olmadı fakat beklenen şeydi. 3 saat boyunca düşük fiyatta kaldı, ardından güncelleme geldi. Alanlar aldı alamayanlar isterlerse artık zamlı fiyattan almak zorundalar.

Bu arada Steam EA Play, Origin Access Basic yani Origin'de bulunan EA Play'e oranla daha az oyun içeriyor. Origin EA Play'de 193 adet ana oyun bulunurken Steam'de bu sayı 43'de kalıyor. Örneğin en önemli fark, FIFA 20 Steam'de yok.

• Ahahaha şaka mı bu??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zamlanması hiç iyi olmadı fakat beklenen şeydi. 3 saat boyunca düşük fiyatta kaldı, ardından güncelleme geldi. Alanlar aldı alamayanlar isterlerse artık zamlı fiyattan almak zorundalar.

Bu arada Steam EA Play, Origin Access Basic yani Origin'de bulunan EA Play'e oranla daha az oyun içeriyor. Origin EA Play'de 193 adet ana oyun bulunurken Steam'de bu sayı 43'de kalıyor. Örneğin en önemli fark, FIFA 20 Steam'de yok.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ödemeyi yakaladık arkadaşımla birlikte aldık. Ama önümüzdeki sene içinde 65 TL görünüyordu. Şimdi 169 TL yazıyor. Şahsen 65 yakalamasaydım bu fiyata almazdım. Çünkü fifa yok, bf5 için 1 yıl arada takılırım. Şu an cazip değil bu fiyata ve oyun sayısına göre.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 65 tl iyiydi şimdi alınmaz BİZ ALIM GÜCÜ DÜŞÜK BİR ÜLKEYİZ ULAN ANLAYIN ARTIK ALIM GÜCÜ DİYE BİR ŞEY KALMADI YAZIK GÜNAH BE

• Böyle olacağını bildiğim için çıkar çıkmaz almıştım 65'ten yıllığı..

• Steam'da hızlı olan kazanır.

• Çok saçma bir fiyatlandırma olmuş. EA Play Origin üzerinde yıllık 25 Euro ama 220-230 civarında oyun var. Steam üzerinde sadece 48 tane oyun var ve 170 Lira gibi bir fiyatı var. Origin üzerinden almak çok daha mantıklı.

• Arkadaşlar Benimki otomatik alima tabiydi.. 65'liraya tikladim İlk defa direk next next yaparak otomatik aldim. Telefonuma bir baktim odane !!! 173 'lira Oha..

saniyeler Farkiyle Satin alacakken fiyat degişmiş.. OYUNU İADE ETTİM ! sizde edin.. Adamlar bildigin 20 tane oyuna vurgunculuk yapiyor.

• Alacaksanız yıllık 220 tl'ye originden alın. Ben öbür konuda da demiştim bu fiyat böyle kalmaz diye. Steamden satın almayın battlefield harici güzel oyun yok steamde.

• Fifa oynayanlar için iyi

• İnsanların Origin Basic'ten akın akın Steam'a geçeceklerini bildiklerinden Steam'ın fiyat önerisine rağmen fiyatı coşturdu EA, benim gibi Origin Basic kullanıcıları geçmesin diye sırf. EA bu kadar açgözlü bir firma işte. Ben de Origin Basic bittiğinde asla yenilemeyeceğim.

• %250 oraninda degil, %165 oraninda zam geldi ama yine siz bilirsiniz.

• Vpn açıp ülke değiştiren sahtekarlar yüzünden oldu. Redditte baya konuşuldu zaten. Bizim ülkede de bir hayli fazla var bu sahtekarlardan. Bu sözüm ona uyanık geçinen yaşam formları yüzünden dürüst temiz oyuncular da zarar görüyor.

• EA Don't Play

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk fiyattan alacaktım ama bu fiyattan almam insan sürümden kazanır insanları orjinal oyuna teşfik eder

1 yıl sonra zam yap daha sisteme girmeden zam yemezler EA

• EA den nefret ediyorum o yüzden 1 kuruş para bile kazandırmak istemiyorum

• kullaniciadi12 kullanıcısına yanıt
    Bildiğim kadarıyla steam son güncelleme ile vpn olayını engelledi. Bu ea'in dolar kuru üzerinden hesaba gitmesi ile olan bir durum. Oyun fiyatlarına da güncelleme geldi çünkü.

• 65 TL olsaydı ben ve en az 5 arkadaşım yıllık alacaktık. Bu fiyattan hayatta almam. Torrent devam ??

• Maşallah dediğimiz 3 gün yaşamıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.