Şimdi Ara

Epic Games mağazasında tam 5 oyun ücretsiz olarak sunuluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
3.735
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Epic Games mağazasında tam 5 oyun ücretsiz olarak sunuluyor

Her hafta ücretsiz oyun dağıtımını gelenek haline getiren Epic Games mağazası bu hafta adeta coştu. Yeni oyun çıkışlarının da denk gelmesiyle 400TL civarında tam 5 oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

Remnant From The Ashes ve Total War Saga: Troy dikkat çekiyor

Epic Games mağazasında şüphesiz en dikkat çeken oyun Remnant From The Ashes. 120TL seviyesindeki Remnant: From the Ashes, Souls benzeri zorlayıcı oyun mekanikleri ve etkileyici atmosferiyle dikkat çekiyor. Oyun geçtiğimiz yıl piyasaya sürülmesinin ardından kısa sürede müthiş bir ilgi görmüş ve yeni bir yapım olmasına rağmen sadece üç ayda 1 milyon satış rakamına ulaşmayı başarmıştı.

Ayrıca Bkz.Dünyanın ilk çalınabilir piyano LEGO seti piyasada

The Alto Collection ise Alto's Adventure ve Alto's Odyssey adlı iki sonsuz koşu oyununu barındırıyor. Bir haftalık kampanya sonrasında oyunlar 17TL olarak satışa sunulacak.

3 Out of 10 Episode 2: Foundation 101 yine geçen hafta başlayan oyun serisinin ikinci bölümü olacak. Absürt oyun geliştirme stüdyosunda işe başlayan bir animasyoncuyu oynadığınız serinin ikinci bölümünde bu kez üniversiteli stajyerlerin çileden çıkaran işleri ile başetmeniz gerekiyor.

Son olarak Total War Saga: Troy oyunu da açılışını Epic Games üzerinde yapacak. Truva Savaşı’nın dönüm noktalarına odaklanıyor. Aşil, Hektor, Menelaus gibi 8 karakterden birisini seçerek Yunan veya Truva cephesinden savaşı yaşıyorsunuz. Bu oyun sadece 24 saat ücretsiz kalacak.

Total War Saga: Troy

3 Out of 10 Episode 2: Foundation 101

The Alto Collection

Remnant From The Ashes

• ne olacak hemen ''epic fans vs steam fans'' kapışması başlıyor. Halbu ki bıraksınlar epic ve steam kapışsın biz de bu rekabetin keyfine varalım. ama işte fanboyluk yapan bazı garip tipler var. sanırsın babasının firması öyle bir savunma ya da karşı tarafa hönkürme gayreti içindeler :D
  • 20 - 27 Ağustos arası verilecek:

• Bunu bile gelip eleştiren olacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steam ücretsiz oyun veriomu eleştirmiyorum buarada

• Patron çıldırdı.

• aldım teşekkürler. oynamayacak olsam da aldım :( doom eternal verseler keşke. bu arada epic, kingdom come vermişti ya, pek oynama fırsatım olmadı, başlarını biraz oynadım (10 dk) beğenir miyim emin değilim :( skyrim i çok sevmiştim, witcher 3 den daha çok sevmiştim.

• Steam'i eleştirince ne oluyor ki...

• Zenyxia kullanıcısına yanıt
    Kimisi steam epicten iyi nası böyle dersin steam adamdır fln diyor o yüzden böyle dedim

• Komik insanlar. Steam kırk yılın başı ücretsiz oyun verirken Epic her hafta veriyor. Yarısı da AAA oyun. Epic bu yönüyle Steam'den daha iyi. Kudursunlar.

• Zenyxia kullanıcısına yanıt
    Bunu demekten gerçekten korkuorum işte sonucum linç oluor 😊

• Şu an başladı mı bedava oyun dağıtımı?

• Kütüphanede yüzlerce dolarlık oyun birikti. Bu adamlar resmen manyak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman demişimdir , şaka şaka , iki seferdir diyorum

" beleş mal baldızdan tatlıdır "

Yumulun .......

• Verdiği oyunlardan bir tek batman arkham knight'ı oynadım, öyle çok bir faydasını görmedim açıkçası ama o kadar çok oyun verdi ki kendimi borçlu hissedip anno 1800'ü ve satisfactory'yi epic üzerinden aldım. Epic Games mağazasında tam 5 oyun ücretsiz olarak sunuluyor 

• TIGERSHARK kullanıcısına yanıt
    Evet

• Epic sayesinde baya oyunumuz oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • heyysanadiyom kullanıcısına yanıt
    Baldızı niye katıyorsun elin epicine 😊

• Epic be. Böyle kampanyalar yaparak benim gibi birçok kişiyi platformuna alıştırdı.

Umarım PC launcherını da son kullanıcı deneyimi için geliştirirler. Böylelikle benzeri diğer platformlarla tam anlamıyla rekabet edebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nemesis-Prime -- 14 Ağustos 2020; 11:11:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eerdaalll0001.

Baldızı niye katıyorsun elin epicine 😊

Doğaçlama Epic Games mağazasında tam 5 oyun ücretsiz olarak sunuluyor 

• Ne hayırsever firma be ibret olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.