Şimdi Ara

Cinemaximum sinema salonları açıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Sinemalar, koronavirüs tedbirleri nedeniyle 16 Mart’ta kapatılan sinema salonlarının yasağı 1 Temmuz itibariyle kalktı. Yasak kalkmasına rağmen salonların çoğu açılmamıştı. Bugün itibariyle Cinemaximum salonları açıldı.

Ayrıca Bkz.John Wick 5 resmen duyuruldu: John Wick 4'ten hemen sonra geliyor

Cinemaximum Türkiye’deki yaklaşık 85 lokasyonda gösterime başladı. Gösterimi yapılan filmler arasında sinema yolculuğu koronavirüs nedeniyle yarım kalan filmler ve geçmiş yılların sevilen filmleri bulunuyor. Henüz gösterimde yeni filmler yok ancak 26 Ağustos tarihinde Christopher Nolan’ın TENET filmi gösterime girecek.

Salonlarda maske takmak zorunlu. Her seans sonrasında salonlar dezenfekte ediliyor. Aralıklı oturma düzeni uygulanıyor. Yüzde 60 kapasitede seyirci alınıyor. Cinemaximum, 20 Ağustos’a kadar bilet alan tüm seyircilere bir orta boy mısır ve bir içecek hediye edeceğini söylüyor.

• Sinema hayatım biteli 5 yıl felan oluyor o dönemden beri hiç gitmedim. Ergenlerin sesleri, çoluk çoçuk rezalet bir ortam filme odaklanamıyorum. Evde mis gibi sinema ortamı kurdum geçen ay aldım Philips Ambilight TV aldım kaliteli bir soundbar bu saatten sonra bilet beleş olsa dahi gitmem hele hele bu korona günleri artmışken kapalı ortama girmek ne bileyim risk her ne kadar sağlam beslensem de o hastane kokusunu çekemem. TENET 2-3 ay sonra 4K versiyonu çıkar dijitalden akarız.
  • TENET'i bekliyorum gerçekten.

• Bir müddet gitmeyeceğim. TENET IMAX için bile...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gitmeyin şu soyguncu sinemalara biraz burunları sürtsünde kendilerine gelsinler,bir de mısır hediye ediyorlarmış bak bak şirinliğe bak sen

• TENET'i çok merak ediyorum ancak vakalar artıyor. Tebir almayan insanları da gördükçe bir yere çıkasım gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu saatten sonra sinema mı !?

bu saatten sonra sadece NETFLiX

• senden önce ; o koltuğa oturan adamın
    ter kokusunu hissedecek misin acaba !

• Mısır + kola + korona hediye

• Tenet filminden çok salonun yüzde kaçı maskeli oturacak, (arkamdaki seyirci özellikle) salona kacıncı girişimde koronayı kapıcam bu tür hadiseleri daha çok merak ediyorum, yan tarafları boşaltmakla iş çozülmuyor, asıl tehlike arkada

• Sinema hayatım biteli 5 yıl felan oluyor o dönemden beri hiç gitmedim. Ergenlerin sesleri, çoluk çoçuk rezalet bir ortam filme odaklanamıyorum. Evde mis gibi sinema ortamı kurdum geçen ay aldım Philips Ambilight TV aldım kaliteli bir soundbar bu saatten sonra bilet beleş olsa dahi gitmem hele hele bu korona günleri artmışken kapalı ortama girmek ne bileyim risk her ne kadar sağlam beslensem de o hastane kokusunu çekemem. TENET 2-3 ay sonra 4K versiyonu çıkar dijitalden akarız.

• ateş ölçümü de yapsınlar, yahu her gün 1000 vaka çıkıyor şaka mı bu

• Aferin aferin açın, resmen devletler asıl istediklerini yapmaya başladılar tüm dünyada: Bağımlı yaşlı nüfustan ve kronik hastalığı olanlardan kurtulmak için kontrollü yayılma...

• Maske zorunlu deyip, mısır hediye etmek de hangi akıl seviyesinin ürünü merak ettim... Aferin size!

• Hastalık var deniyor mısır veriyor hastalığımı hortlakcaklar maske ver kolonya ver dezenfaktan ver

• Vakalar ayyuka çıktı fakat sinemalar açılıyor... Çok ilginç.

En son artık "saldım çayıra mevlam kayıra" anlayışı hakim olabilir.

• Ev durumu ve bütçesi müsait olanlar için ev sineması diyorum, başka bir şey demiyorum.

• aniceman kullanıcısına yanıt
    sen olayı bilmiyorsun, maskeyi takmadan önce mısırları maskenin aldığı kadar doldurup öyle takıyorsun maskeyi. maskenin içinden ne yiyebilirsen artık :D

• V4LKyR V kullanıcısına yanıt

Ya da bir takım sinemacı abilerimiz aç kalmasın(?) Diye öyle uygun görülmüş ilabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam da ihtiyaç olan şeydi

• Ciddi mi bu konu, bilgisi olan var mı? Şu durumda sinema salonu açmak çok riskli değil mi? Neyse giden çıkmaz zaten ama şasırdım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.