Şimdi Ara

MIUI 12 kullandık | Xiaomi'nin yeni Android arayüzü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
1
Favori
1.924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi'nin akıllı telefonları için geliştirdiği yeni nesil Android arayüzü MIUI 12 ülkemizde de resmi kullanıma sunuldu. Bu videomuzda MIUI 12'yi inceliyor, beraberinde gelen yeni özellik ve detaylara bakıyoruz. 

• Mi 8 için gelmesini bekliyorum ama gelse bile öncelikle pili ne kadar harcadığı önemli benim için, diğer özellikler cihaz zaten hızlı olduğu için beni ilgilendirmiyor!
    Pil harcamasını biraz olsun azalttıysa geçebilirim ; gerçi 1 gün her türlü yetiyor bana; bu aralar evde olduğum için, 2-3 gün bile gittiği oluyor!

• Bu telefon tutmayacaktır. Sebep yeryüzünde bu telefonun ismini hatasız söyleyebilen insan sayısı az olacağı için kimse ismini söyleyemediği bir telefonu reklam edip alamayacak da ondan.

MIUI ne ya? Nasıl okunuyo miyuiyuyi. Kedi miyavlaması gibi...

• Adam gibi adam erdi özüağ sadece iyi bir şekilde işini yapıyor.
    Bazıları gibi,
    ülkemizde olan çeşitli görüşlere tabiri caizse tribünlere oynayıp prim toplama ya çalışmıyor.
    Böyle adamların işi zor bu ülkede Allah yardımcısı olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede17 -- 3 Ağustos 2020; 21:10:15 >
  • monacomen kullanıcısına yanıt
    Emayyuay diye okunuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende mi 9t var güncelleme geldi ama mesela girişteki hareketli arka plan gelmedi ! Hareketsiz mars görseli geldi sadece. Çok garip işler yapıyolar. Başka neler gelmedi acaba telefondan telefona değişiyo belkide özellikler

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Emayyuay diye okunuyor

Emayuyaiayıu mu? Bak yine söyleyemedim. Ben bu telefonu asla alamayacağım.

• Peki redmi note 9 pro ya gelecek mi lütfen söyleyin

• Bahsettiği özelliklerin bazıları zaten var. Uygulama çekmecesi tam ekran görünüm vs.

• Mi note 10 lite Mıuı 12 güncellemesi alacak mı bilen var mı?

• Lütfen artık şu markanın test ve denemelerini yapmayın bu ürün tüm dünyada diğer markalardan çok daha ucuz olması ile ön plana çıktı fakat sizin sayenizde çinde ki en dandik malzeme kullanıp ve doğal olarak yapım kalitesi en düşük olup en ucuz telefonu üç katı fiyatına insanlara satıyorlar.

• tanrivermism T kullanıcısına yanıt

Kime göre dandik mi6 çıkalı 4-5 yıl oldu arkadaşım aldı telefon defalarca düştü orjinal bataryası hala tam gün gidiyor ondan sonra bende mi8 aldim 3.yila girdi taş gibi maşallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 11 Redmi note 8 ve pro'ya gelmeyecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drjacob -- 4 Ağustos 2020; 13:17:44 >
  • tobepeople kullanıcısına yanıt

Pil ve Ram tüketimi MİUİ 11'e oranla açık ara arttı.

Custom romlarda arındırılmış versiyon geliyorsa kullanılabilir ancak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tanrivermism T kullanıcısına yanıt
    Markanın en ucuz telefonları alıyorsunuz ondan sonra laf ediyorsunuz. Çıktıktan hemen sonra Türkiye'ye gelmesi ile mi 6 aldım. (2017 Haziran)
    3 Yıldır aynı bataryayı kullanıyorum hala ilk günkü gibi 1 gün şarjı dayanıyor. Snapdragon 835 var ve telefon uçuyor. Defalarca düşürdüm telefonu, defalarca telefonu yere attım hiç şey olmadı.
    Telefon taş gibi şükürler olsun.

• amma velakin kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle, sırf bu yüzden cihazı sürekli ultra pil tasarrufunda kullanmak zorunda kalıyorum şu an, 3310'dan hallice oldu Mi 9T pro :) Görsel olarak çok güzel ama işte...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.