Şimdi Ara

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 tanıtıldı

Elektronik cihaz sektörünün pek çok kategorisinde mücadele veren Xiaomi’nin elektrikli scooter ürünleri de büyük ilgi görüyor. Ülkemiz de dahil pek çok pazarda satışı yapılan elektrikli scooter’lara bir yenisi daha eklendi.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 özellikleri ve fiyatı

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 önceki modellere göre bilgilendirme ekranı tarafında biraz daha avantajlı. Tek şarjla 45Km civarında yol katedebilen scooter ayrıca 25km/s hızlara da ulaşabiliyor. Ürün yüzde 20 eğimli yükseklikleri aşacak şekilde tasarlanmış.

Ayrıca Bkz.LEGO yakında NES seti piyasaya sürecek

300W motora sahip olan scooter dahili bir LCD ekran barındırıyor. Ekranda scooter ile ilgili pek çok bilgi ve parametre yer alıyor. Bluetooth ile telefonunuza bağladığınızda ilk kullanıcılar için kısa bir bilgilendirme de yapılıyor. Çift fren sistemi ile güvenlik arttırılırken şok emici basınçlı tekerlekler de sarsıntıları azaltıyor.

Gövde kısmının ön, arka ve kenarlarında reflektörler mevcut. Ayrıca far da 2W gücünde LED barındırıyor ve 10m mesafeyi aydınlatabiliyor. Yine gövde katlanabilir yapıda ve taşıması oldukça kolay.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 modeli 499 Avro fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Bu modelin yanında Mercedes-AMD Petronas ekibi ile ortak geliştirilen Mi Electric Scooter Pro 2 AMG Mercedes Petronas F1 versiyonu da olacak. Bu versiyonun henüz fiyatı ve neler sunacağı açıklanmadı.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 tanıtıldı

Kaynak:https://www.gizmochina.com/2020/07/15/xiaomi-unveils-the-mi-electric-scooter-pro-2-scooter-1s-starting-at-e399/

• Benim gördüğüm bir önceki modele göre farkı % 20 eğime tırmanabilmesi. Önceki modelde %12 eğime tırmanabiliyordu.

• Devlet scooterlere zam yapmadan gelse de alsak

• AtiMX4 A kullanıcısına yanıt
    Zaten bize minimum 3k’dan gelir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu ürün fiyat anlamında çok güzel ama konfor sıfır. pro aldım kullanıyorum çok keyfili, lakin hele bir paket taş yola girin. bobrek taşlarınızdan eser kalmaz..

• Aklımda tek soru 100 kilo taşır mı

• SaB0 kullanıcısına yanıt
    3 k mümkün değil. 1 versiyon pro zaten 4 ya yakın fiyat buda 4,5 - 5 aralığında gelecektir. ek vergi gelirse bu rakamlar bile hayal olacaktır.

• Amg versiyonu nasıl olacak çok merak ediyorum.

• AMG pakete neler dahil acaba )))

• Bu soruyu görünce aklımdaki soru kaç kg'lık insana göre 45km gider diyor. 100kg luk ile de 45km gidiyor mu? 70kg olsa kaç gidiyor?

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    Cidden mantıklı

• Mercedes versiyonu ne zaman tanıtılır acaba

• Bu ürün 5000’den aşağı gelmez. İlk modeli 100kg taşıyor, YouTube testleri var ikinci model de elbet taşır. AMG versiyon farklı gözükmek isteyenler için tasarım farklılığı. Motor ve batarya aynıdır.

• 104 kg biri olarak önce biraz yürümem lazım sonra scooter

• 25km/s az değil mi? İlk versiyon Pro 30 basmıyor muydu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    Hepsi 25 fabrika çıkışı 28 e sınırlı yazılımıyla oynanırsa 35 yapıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: EfeU220

Hepsi 25 fabrika çıkışı 28 e sınırlı yazılımıyla oynanırsa 35 yapıyor

Yazılımla nasıl oynuyorsunuz android telefon mu lazım?

Evet iphone ve ipad den denedim ama olmuyor sadece android oluyır

• speed001 kullanıcısına yanıt
    150 ye kadar taşıyor diye görmüştüm yabancı bir sitede

Bende m365 var 80 kiloyum 30 dan yukari cikmiyor duz yolda yokus asagi baya bi hizlaniyor ama kendini limitlemiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.