Şimdi Ara

Horizon Zero Dawn PC Çıkış Tarihi, Fiyatı, Sistem Gereksinimleri, Özellikleri ve Fragmanı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
0
Favori
2.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Geliştirici Guerrilla Games, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Horizon Zero Dawn Complete Edition PC versiyonunun çıkış tarihini, fiyatını, sistem gereksinimlerini ve özelliklerini açıkladı.

7 Ağustos'ta çıkışını gerçekleştirecek.

Steam ve Epic Games Store'da 275,00 TL'den ön siparişte.

MİNİMUM:
    İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
    İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3GHz / AMD FX 6300 3.5GHz
    Bellek: 8 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) / AMD Radeon R9 290 (4GB)
    DirectX: Sürüm 12
    Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
    İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
    İşlemci: Intel Core i7-4770K 3.5GHz / Ryzen 5 1500X 3.5GHz
    Bellek: 16 GB RAM
    Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) / AMD Radeon RX 580 (8GB)
    DirectX: Sürüm 12
    Depolama: 100 GB kullanılabilir alan 

PC versiyonu ultra geniş monitör desteği, yüksek kare hızı ve çözünürlük, detaylı grafik seçenekleri, dinamik yeşillik ve ağaç yaprakları, geliştirilmiş yansımalar, klavye ve kontrolcü tuş ataması ve benchmark aracı sunacak.

PC versiyonu fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Tarihe geçecek bir fiyat.Bir yanda 500,600 liralık oyunlar bir yanda her şey dahil 77 liraya oyun.Hiç yüksek meblağlar ödemeye gerek yok oyun oynamak için.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 77 lira bu oyun için çok iyi fiyat. Death Stranding de PC'ye geliyor fakat onun fiyatı 399TL. Bu işte kimin parmağı varsa defolsun gitsin artık getirmeyin ülkeye kutulu oyun falan. Bölgesel fiyatlandırmanın gözünü seveyim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyunların fiyatlarını dağıtıcılar belirliyor istediği fiyattan kuru alıyor Fiyatın değişeceğini de düşünmüyorum Rusya da filan da ucuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

77 lira bu oyun için çok iyi fiyat. Death Stranding de PC'ye geliyor fakat onun fiyatı 399TL. Bu işte kimin parmağı varsa defolsun gitsin artık getirmeyin ülkeye kutulu oyun falan. Bölgesel fiyatlandırmanın gözünü seveyim.
    DS daha bir sene bile olmadı
    Horizon 2017 çıkışlı
    Yeni bir oyun için müthiş fiyat ama oyun eski

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Helal olsun,fiyat süper.Rdr 2 gibi yarım yamalak,leş bir optimizasyonla çıkartırlarsa üzülürüm.
  • Yurt dışında DS 60 dolardan, Horizon 50 dolardan çıkıyor ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp!deR

Yurt dışında DS 60 dolardan, Horizon 50 dolardan çıkıyor ama.
    Pc fiyatları mı?
    Bizde ki fiyat neredeyse 10 euroya geliyor

• vay arkadas epicte kupon kullanmayalim diye 79 lira yapmislar. detroit become human gibi bunu da 20 liraya almayalim diye

1 lira daha arttirsalar 20 liraya aliniyor

• Güzel fiyattan geldi.Aldık çıkışını bekliyoruz artık
  • Fiyat şahane ama Epic yine yapmış uyanıklığını 79 TL ile.
    RX 580 ve ben sabırsızlıkla bekliyoruz. Umarım mod desteği de olur zira her hızlı seyahat için craft ile uğraşmak istemiyorum :)
    Keşke nasılsa PC'ye gelmez diye oynanış videolarını izlemeseydim 3 sene önce.
  • Oyunun fiyatı normal arkadaşlar ben Ps4 sürümünü 50 mi 60 mı şu an hatırlayamadım o fiyata aldım.
  • Kesinlikle alıyorum türkçe yama bekleniyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Steam da yaz indirimleri ile 10 lira ucuza 67 liraya satılıyor

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 79 lira ne epic ya
  • Fiyatın artma ihtimaline karşı oyunu şimdi alsam ön sipariş ile oyun çıktığında iade etme şansım olur mu?
  • Ps4 e kutulu olarak 50 tl ye almıştım bu sürümünü fiyatı gayet güzel 77tl görünce şok oldum
  • Epic bir güzellik yapsaydı kuponla beraber 20 TL'ye alırdık ne güzel, 77 yapmış fiyatı. Oyun çok güzel bir fiyattan çıktı bence, ben 150'den aşağı beklemiyordum açıkçası. Steam'den alıyorum, eğer Epic 80 TL gibi bir fiyata çekerse iade eder oradan alırım.
  • bedava o fiyat.ps4 pro da bitirdim muazzam bir oyundur.Gözü kapalı alın.Epic de kupon kullandırmamak için 99 kruş pahalıya satmamış çakal : )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark matter -- 3 Temmuz 2020; 20:11:22 >
  • Epic'ten 20 liraya alabilseydik keşke. 1 lira yüzünden gidip 67 vereceğiz artık.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.