Şimdi Ara

Huawei MatePad Pro tablet incelemesi | Güçlü ve yetenekli

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Huawei yepyeni ürünlerle mobil ekosistemini genişletmeye ve geliştirmeye devam ediyor. Şirketin en güçlü Android tableti olan MatePad Pro, aynı zamanda şu ana kadar kullandığım en iyi Android tablet. Peki neden böyle düşünüyorum, hadi gelin yakından göz atalım. 

• Huawei ürüne zam yaparak fiyatını klavye ve kalem dahil 5 bin TL’ye çıkarttı. Bu fiyat skalasında bu cihazı satın almanın hiçbir mantığı yok. Tab S6 var bu skalada.. 1000 TL farkla da iPad Pro 11” var. Bu cihazı parçalar geçer. En iyi Android tabletmiş.. Google olmayan en iyi Android tablet falan olmaz kusura bakmayın.. netflix lisansı olmadığı icin düşük kalitede yayın izlettiriyor. Huawei paranın gücüyle reklam vermeye başladı her yere, burası da dahil... burası mobil platformda geleceği karanlık bir firma, uygun fiyat olmadığı sürece hiçbir Huawei cihazına bulaşmanızı önermem.
  • Youtube kanalınızada yükleyin.

• Furkan_88 F kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum izlenemeyen video yapmışlar.

• Erdi Özüağ inceleme için teşekkürler son günlerde Huawei kirin işlemci üretimi yaptırdığı tmsc firmasının huawei artık işlemci üretmeyeceği açıklaması huawei’nin geleceğini ne şekilde etkiler.

• huawei artık iğrenmeye başladım kardeşim senin ürünün zaten kaliteliyse fiyatta iyiyse arkası gelir türkiyede a dan z ye tüm kanallara ücretli reklam veriyorsun hepside aynı ağızdan anlatıyor
  • Turkiye'de sadece KIRPILMIS modeli yanio dusuk RAM 8 yerine 6 GB RAM ile gelmesi. 5G zaten yok! .. Sanki bu cihazi alan yurtdisina hic cikmayacakmis! Sonucta 5G modellisi var mi dunyada var... Koyacaksin.. Bari yazilimla aktiflenecek sekilde koysaydi! Olmamis!

https://shop.huawei.com/tr/product/huawei-matepad-pro

Bu fiyata da kalem ve klavye guzel olmus.

Gunluk 10 adet kisitlamasi var. Ona gore ... Gece 00:01'de de stokta yok derlerse bir bit yenigi vardir diyecegim ama .

Ingilizce urun tanitim ve teknik ozellikler sayfasi daha detayli eksiksiz misali belirtiyor :
    https://consumer.huawei.com/en/tablets/matepad-pro/specs/

On kamerasi malesef anca FULL HD kayit yapabiliyor... Bence 4K olmaliydi...

Ipad Pro 2020 lerde Wifi6 zaten var ...

Future proof bir cihaz alinacaksa Ipad Pro 2020 modeli daha mantikli hem 5 YIL net aninda guncelleme alacak. Sonraki yillarda da guvenlik guncellemeleri ... Lidar sensoru de bircok alanda kullaniliyor populer olacagi simdiden belli ...

Huawei den bircok sey yok. ELinde mevcut tableti olana pek hitap etmez gibi ... Ama fiyatiyla orta isler video isleme yapilmayacaksa beklemek istenmiyorsa Huawei makul olabilir ...

• joven kullanıcısına yanıt
    Üreticiden çok ne var :)

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Ben ürünü beğendim kendi yolunda kaliteli işlevsel bir tablet

• Ürün islmeci olarak çok güzel tasarımı da beğendim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İncelemesi yapılan tablet donanım özellikleri, kutu içeriği ve 4.299 TL'lik fiyatı açısından ilk bakışta dikkat çekici bir ürün gibi dursa da ne yazık ki Android işletim sisteminin bir nevi "kalbi" olan Google hizmetlerini tüketiciye sunamıyor.

Bu açıdan değerlendirildiğinde " en iyi android tablet " olma özelliğini ne kadar taşıyabilir emin değilim.

Sonuçta fiyatı uygun ancak yine de bu fiyata yakın bir fiyat olan 4.700 TL'ye Apple Pencil ile birlikte yeni nesil işlemciye sahip iPad Air 3 satın alınabilir ki iPad Air 3 bazı açılardan A12 işlemcisi ile iPad Pro deneyimine yakın deneyimler sunabiliyor. Burada tek fark bu fiyat içerisine klavyeli kılıf dahil değil. Onu da ilave ederseniz fiyat farkı bir hayli açılmış oluyor. Ancak klavyeli kılıf olmasa bile fiyat / performans açısından bu fiyat bandı için Apple avantajlı durumda.

Google hizmetlerini sunamayan bir tablet olarak fiyatı biraz daha rekabetçi tutulabilirdi belki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfer -- 21 Mayıs 2020; 3:37:54 >

• Huawei ürüne zam yaparak fiyatını klavye ve kalem dahil 5 bin TL’ye çıkarttı. Bu fiyat skalasında bu cihazı satın almanın hiçbir mantığı yok. Tab S6 var bu skalada.. 1000 TL farkla da iPad Pro 11” var. Bu cihazı parçalar geçer. En iyi Android tabletmiş.. Google olmayan en iyi Android tablet falan olmaz kusura bakmayın.. netflix lisansı olmadığı icin düşük kalitede yayın izlettiriyor. Huawei paranın gücüyle reklam vermeye başladı her yere, burası da dahil... burası mobil platformda geleceği karanlık bir firma, uygun fiyat olmadığı sürece hiçbir Huawei cihazına bulaşmanızı önermem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel tablet öne kamera video kalitesi iyi olmalı toplantılar Skype görüntülü görüşmeler için çok önemli, google play uygulamaları dışarıdan dolayı yoldan indirmek güven vermez o tableti kullanmaya ayrıca parmak izi olmaması fiyasko

• Erdi Özüağ: “Huawei MatePad Pro, iPad Pro’ya benziyor, hatta bir hayli benziyor. Ama bu, onun kendine ait özellikleri olduğu anlamına gelmez.

Dil sürçmesi biçiminde kendini zorla gösteren bir fikir, aslında bireyin bastırmak istediği bir şeydir.
    -Sigmund Freud

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 21 Mayıs 2020; 19:16:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sky__walker

Huawei ürüne zam yaparak fiyatını klavye ve kalem dahil 5 bin TL’ye çıkarttı. Bu fiyat skalasında bu cihazı satın almanın hiçbir mantığı yok. Tab S6 var bu skalada.. 1000 TL farkla da iPad Pro 11” var. Bu cihazı parçalar geçer. En iyi Android tabletmiş.. Google olmayan en iyi Android tablet falan olmaz kusura bakmayın.. netflix lisansı olmadığı icin düşük kalitede yayın izlettiriyor. Huawei paranın gücüyle reklam vermeye başladı her yere, burası da dahil... burası mobil platformda geleceği karanlık bir firma, uygun fiyat olmadığı sürece hiçbir Huawei cihazına bulaşmanızı önermem.
    Dün mate 30 pro almıştım, az önce netflix de bişeye bakayım dedim.. Sonuç hüsran çözünürlük düşük, sanırım bayramdan sonra elden çıkaracam telefonu

• bir diğer Android çöpü (telefonları tenzih ederek).

tablet Apple'ın işi, Android ile bunun yürümediğini Google'ın dahi tabletler için özelleştirilmiş uygulama zorlamasından yıllar önce vazgeçmiş oluşundan ve herhangi bir Pixel tablet gelmiyor/gelmeyecek oluşundan biliyoruz.

• Güzel gözüküyor fakat bunu android klavyelerle karşılaştırırsak söyleyebilirim yoksa bir magic keybord (sihirli klavye)deği ama allah var yiğidi öldür hakkını yeme

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.