Şimdi Ara

Yeni Surface kulaklıklar tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Microsoft’un kablosuz kulaklık segmentindeki şık ürünü Surface Headphones bu yıl devam modeline kavuştu. Surface Headphones 2 modeli öncekine göre daha iyi ses ve batarya ile geliyor.

Surface Headphones 2 özellikleri ve fiyatı

Surface Headphones 2 ilk neslin beğenilen tasarımını korurken kafa bandı tarafına biraz daha yumuşak madde takviyesi ile ergonomiyi arttırmış. Kulaklığı boynunuza indirdiğinizde ise kapaklar 180 derece dönerek sizi rahatsız etmiyor.

Ayrıca Bkz.Huawei Y6P ve Y5P akıllı telefonları tanıtıldı

40mm Free Edge sürücü barındıran kulaklık ses kalitesini arttırırken gelişmiş mikrofonlar görüşme esnasında berrak ses sunuyor. Kapaklarda yer alan iki tekerlek ile ses ve gürültü engelleme yönetiliyor.

Kulaklığın dikkat çekici özelliği aktif gürültü engelleme yapabilmesi. 13 farklı seviyesi olan gürültü engelleme dış tekerleklerden kontrol ediliyor. Tek şarj ile kulaklıklar 20 saate kadar kullanım süresi sunabiliyor. Surface Headphones 2 için 249$ fiyat etiketi mevcut.

• bu koca kulaklıgı nasıl takıyorlar ya . Ben hiç sevmiyorum bunları
  • 180 derece tam ters demek. 90 derece dönüyordur o.

• Rekabetçi fiyatının olması iyi. Harici mikrofon veya ağza kadar gelen mikrofon olsaydı düşünebilirdim. Bu şekilde konuşma esnasında ortam sesini iletmesi çok olası.

• Deri kulaklıklar yakıyor yazın. Yaz olmasına bile gerek yok. 1 saat sonrası kulaklar pert düzeye geliyor.
  • $249 pahalı be... çok daha az olmalıymış...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.