Şimdi Ara

Amiral gemisi Meizu 17'nin tanıtım tarihi belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Meizu 17 ve 17 Pro'nun 17 Nisan'da yani bugün resmiyet kazanacağı düşünülüyordu. Ancak şirket merakla beklenen telefonun 22 Nisan tarihinde tanıtılacağını resmen açıklayarak spekülasyonlara noktayı koydu.

Ayrıca Bkz.Ön siparişe açılan Huawei MatePad 10.4'ün tüm detayları belli oldu

Yayınlanan poster cihazın ön tasarımını gözler önüne seriyor. Meizu yıllardır sürdürdüğü tasarım çizgisinden uzaklaşmak zorunda kalmış gibi görünüyor. Şirket, çerçeveleri daha da inceleterek ön kamerayı ekrandaki küçük deliğe taşımış.

Fiyat etiketi de ortaya çıktı

İnternete sızan bilgilere göre Meizu 17, 5G destekli Snapdragon 865 yonga setinden güç alacak. Ayrıca 90 Hz OLED erkan, LPDDR5 RAM, UFS 3.0 depolama, 4.500 mAh pil, Wi-Fi 6 desteği ve dört ya da beş arka kamera ile gelecek.

Akıllı telefon yeni çıkan OnePlus 8 de dahil olmak üzere Qualcomm'un en son mobil platformuyla donatılmış amiral gemilerine rakip olacak. Meizu 17 ve 17 Pro'nun sırasıyla 565 ve 665 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulmaları bekleniyor.

• Bana kaşırsa hala fiyat ı fazla durumda elektronik eşya alanayız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ah yazık.boyle guzel bir sistem yine guncelleme alamayip 16 th gibi olacak

• Android 10 ile çıkıp Android 10 ile veda edecek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amiral gemisi olsa ne oluuur uzay gemisi olsa ne olur.
    Güncelleme vermeyen markaya bir kuruş bile verilmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vergi muafiyeti gelse dahi bir çoğumuzun alamayacağı bir telefon daha. Öğrenciyim ve telefon satın almak istiyorum ev ve arsa değil!

• Öncelikle bu fiyattan çıkarsa Meizu'yu tebrik etmek gerekir. Xiaomi, OnePlus, Huawei, Realme vb markalar gibi uygun fiyat sloganıyla çıkıp 1000 dolara amiral gemi yapma furyasına katılmadığı için. Varsın su geçirsin, düz OnePlus 8de geçiriyor Xiaomi mi 10da su geçiriyor.

Bu fiyattan çıksın da Android 10da kalsın hiç sorun değil. Güncelleme gelecek diye 1000 dolar vermek isteyen varsa buyursun.

• Meizu = Güncelleme

• Bu markalara cidden para veren var mı ya?

• Güncelleme konusu bence fazla büyütülüyor. Telefon kutudan çıktığı haliyle sorunsuz çalışıyorsa güncelleme almasa da olur. Güvenlik güncellemeleri gelse kafidir. Xiaomi kullanıyorum ve cihaz her aldığı güncelleme ile geriye gitti. En sonunda kilidini kırıp Aosp rom kurdum, rahatladım.
  • rtsbora kullanıcısına yanıt
    Güvenlik güncellemesi de almıyor hocam. Meizu note 9 aldım. Cihaza global yoldan hiçbir güncelleme gelmedi. Hala fabrika çıkışındaki sürümdeymiş bugün baktım. Ayrıca meizulara rom atmak deveye hendek atlatmak gibi. Bootloader kilidi resmi yollarla açılamıyor. Açmak için para öde, rom için binbir takla at, sonra kaynak kodları olmadığı için laglı ve stabil olmayan romlarla uğraş. Şuan birçok meizu kullanıcısı bunlarla uğraşıyor ve bunun sonucu meizuya ağır olacak. Umarım uzun süre burunları sürter de kendilerine gelirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanandnexus

Güvenlik güncellemesi de almıyor hocam. Meizu note 9 aldım. Cihaza global yoldan hiçbir güncelleme gelmedi. Hala fabrika çıkışındaki sürümdeymiş bugün baktım. Ayrıca meizulara rom atmak deveye hendek atlatmak gibi. Bootloader kilidi resmi yollarla açılamıyor. Açmak için para öde, rom için binbir takla at, sonra kaynak kodları olmadığı için laglı ve stabil olmayan romlarla uğraş. Şuan birçok meizu kullanıcısı bunlarla uğraşıyor ve bunun sonucu meizuya ağır olacak. Umarım uzun süre burunları sürter de kendilerine gelirler.
    Teşekkürler, durumun bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. Flyme güncellemesi alan cihazların güvenlik yaması alıyor olamsı lazım oysaki.
  • Telefonu ingilizce kullanabilecekseniz Meizu'nun Çin romunu yükleyip güncellemeleri en hızlı şekilde alabilir, tüm yeniliklere kavuşmuş olursunuz. Meizu ne yazık ki Çin'e yaptığı bu özel muamelenin %1'ini bile global cihazlara yapmıyor nedense.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.