Şimdi Ara

YouTube Android uygulaması, yorumları açıklamanın altına taşımayı test ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son birkaç aydır YouTube Android uygulaması üzerinde birçok arayüz testi yürüten Google, şimdi de videoların altında yorumları görmeyi daha kolay hâle getiriyor. Yeni sürümde, yorumlar açıklamanın hemen altına taşınmış durumda ve önerilen videolar ise daha aşağıya alınmış hâlde.

Ayrıca Bkz.Nokia 8 Sirocco ve Nokia 5.1 Plus için Android 10 betası sızdırıldı

Şimdiye kadar mobil uygulamada yorumlara ulaşmak için tüm önerilen videoları aşağı kaydırarak geçmek gereken uygulamada artık böyle bir ihtiyaç bulunmuyor. Yeni arayüz, versiyon 15.14.33 YouTube Android uygulamasında görünüyor. Yorumlar, açıklamanın altında bir kutucukta yer alıyor ve buraya dokunmak, kutucuğun genişlemesine sebep oluyor.

Twitter üzerinde çok sayıda kullanıcı yeni arayüz özelliğini kendi cihazında da bulabildiğini söylese de özellik şimdilik herkesin kullanımına sunulmuş değil. Bu sebeple Google’ın özelliği henüz test ettiği düşünülüyor. Firmadan bu duruma yönelik bir açıklama gelirse haber de buna uygun olacak şekilde güncellenecektir.

• Yeni yeri çok kötü olmuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birkaç ay önce bu dediğiniz yere taşımışlardı bende. Şimdi eski yerine, en aşağıya döndü:)

• Seçim kullanıcıya bırakılmalı. Ayarlar kısmına eklenebilir.

• Instagram hikayeleri tarzında bir yapı olabilir ama öyle uzun uzadıya bir liste cidden can sıkıyor artık

• berbat olmuş keşke yapmasalar böyle bir şey
  • Beğendim ben, bir süre yeni şeklindeydi. Şimdi eski haline döndü ve garip geldi, alışamadım. Bu arayüz kullanışlı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bence seçimi bize bırakmaları gerek. Hangisini istersek onu kullanalım
  • Aynen en doğrusu. Bir videonun altında kendisine ait yorumlar olur. Altında onlarca başka başka video ile kafa karıştırıyorlar.

• burakayvacık kullanıcısına yanıt
    AA, hiç olur mu öyle şey. Kullanıcı dostu olacakmış, aklınızı mı kaçırdınız efendim?

• En altta olması sorun değil, iki kaydır in.. Bir ara yukarı taşınmıştı, kolaylık sağlamadı alışkanlığı değiştirdi.. Aşağıdaki yeri fena değil..

Web arayüzünde videoyu izlerken yorumları okuyabilmek mümkün olmalı. Yorumlara iniyorum videoda bir şey oluyor yukarı çıkıyorum sonra tekrar yoruma in, sinir bozucu..

• keşke yapmasalar çok kötü gözüküyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.