Şimdi Ara

Sony WH-CH710N kulak üstü kulaklık aktif gürültü engelleme sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Aktif gürültü engelleme son dönemin kablosuz kulaklıklarında aranan bir özellik haline geldi. Bununla birlikte halen gürültü engelleme seçeneğini biraz daha üst seviye kulaklık modellerinde görebiliyoruz.

Sony WH-CH710N özellikleri ve fiyatı

Sony WH-CH710N kablosuz kulak üstü kulaklık modeli aktif gürültü engelleme özelliğiyle sınıfında farklılaşmaya çalışıyor. Dual Noise Sensor teknolojisi sayesinde trafik veya ofis gürültüsü gibi ortam seslerini daha iyi tespit eden kulaklık, yapay zeka destekli gürültü engelleme teknolojisi ile de ortama göre en verimli sessizlik seviyesini sağlıyor.

Ayrıca Bkz.Fitbit Charge 4 tanıtıldı: İşte özellikleri ve fiyatı

Ambient Sound teknolojisi ise müzik dinlerken belirli seviyelerde arka plan seslerinin de kulağınıza gelmesini sağlıyor. Konfor odaklı tasarlanan kulaklığın dış kapağındaki tuşlar ile ses kontrolü sağlanıyor, sesli asistanlara bağlanıyor ve NFC ile de hızlı eşleşme yapılıyor.

30mm sürücüler sayesinde akıcı bir ses kalitesi sunmaya çalışan kulaklık 35 saate varan kullanım süresi ile dikkat çekiyor. Sadece 10 dakika şarj ile 60 dakikalık kullanım süresi de elde edilebiliyor. Sony WH-CH710N kablosuz kulaklık için 200$ fiyat etiketi belirlendi.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Sony WH-CH710N kulak üstü kulaklık

• 200 dolar mı beats alınır o fiyata

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gürültü engelleme dışı artışı olmayan kulaklık...

• Beats mı şu apaçi kolyesi üreten marka mı?

• Beats denen çöpe yüzlerce dolar verenlere gönderme yapıyorsunuz sanırım.

• Şu gece modu ana sayfa haberleri bölümüne de gelsin. Gözümüz kanıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    artis mi?

• Bunun alt modeli WH-CH500 kullandım.
    Hiç kaliteli bir ürün değildi. Geri verdim.
    Bluetooth anteni sıkıntısı vardı ve aşırı tiz veriyordu.

• Portraitclub kullanıcısına yanıt
    Üst bardaki gece modu butonuna basabilirsiniz.

• Wh-Ch700N modelini kullanıyorum. Çok fazla araştırıp en sonunda ona karar vermiştim ve hiç yanıltmadı. Peki 710 modelinin 700den farkı nedir ?

• wh 1000xm3 kıyasladığımız hangisi daha iyi ? ANC özelliği bakımından ? ürünü henüz açmadım, iade şansım var :)

• nikony kullanıcısına yanıt
    Hocam dh anasayfa da gezerken geçerli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Portraitclub kullanıcısına yanıt
    forum.donanimhaber.com demek istiyorsunuz sanırım.www.donanşmhaber.com da gece modu var çünkü.

• son dönemde 4 kulaklık aldım hepside kafa üstü. En çok almayı istediğim model 1000xm3 dü. BT4.2 olduğu için üzerini çizdim attım yeni model xm4 ü bekliyorum.

• YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    Bt ile üzerine çizmenin mantığı ne ? Kulaklık geldi kullanıyorum. Şuana kadar memnunum sadece 710n söylenen mikrofondan gürültü engelleme özelliği ne kadar iyi ?

• :) çok fark eder.
  • YediGüzelAdam kullanıcısına yanıt
    Bir tık daha iyi olsa bir tane ses duymayacaksın, insan sesi bakımından müthiş bir kesme var bir de kulaklık aldım diye bizimkiler daha da çok bağırıyor nasıl anlatsam tırıltı gibi çok az bir şey geliyor o da rahatsız etmiyor. Beklediğim kadarıyla iyi.
    Eğer yeni yama getirirlerse anc özelliği değeri daha da artabilir. Xm4 bu zaman da çıkmaz.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.