Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 20+, Geekbench'te ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Mobil sektörün güvenilir bilgi kaynaklarından biri olarak kabul gören Ice Universe isimli Twitter hesabı, önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek Samsung Galaxy Note 20+ 5G'nin özellikleri hakkında bazı detaylar paylaştı.

Ayrıca Bkz.YouTube’dan TikTok’a rakip geliyor

SM-N986U model numarasına sahip akıllı telefonun Geekbench test sonuçları Android 10 işletim sistemi ve 8 GB RAM ile geleceğini gösteriyor. Ancak yüksek ihtimalle Samsung cihazın 12 GB RAM'li versiyonunu da çıkaracak.

Snapdragon 865+ platformundan güç alacak

Ice Universe, Galaxy Note 20+ 5G'nin Snapdragon 865+ yonga setinden güç alacağını düşünüyor. Zira Geekbench veritabanında ana işlemci çekirdeğinin saat frekansı 3.09 GHz olarak görünüyor. Snapdragon 865'te bu değer 2.84 Ghz seviyesindeydi.

Samsung'un Galaxy Note20 serisini Ağustos ayında düzenleyeceği etkinlikte tanıtması bekleniyor.

• Hadi ya .. Bilmiyordum .

Exynos a yillardir karsiyim ... Ama iste mecbur kaldik! ... Ama bu yilki Exynos 990 ile SAmsung ipi cekilmisligi ile kaliteeizlik farki performans batarya isinma gibi isleri daha da beceremiyor ve Snapdragon ile arasindaki fark baya baya acilmistir ... Bu duurmu 2019 dan beri boyle olacagini kaynaklariyla da ifade etmistim ...

Samsung dayatmalari ile almak zorunda kaldik diye olagan dogal normaldir Samsung haklidir filan diyenler de vardir ...

Bu rezalet Note20+ Note20 filan da da olacak . ..

SAmsung bu rezaletten kurtulmasinin tek yolu Snapdragon ile yola devam etmesidir . Baska sansi yok... Ucuz ve dandik Exynos u bari Snapdragon modellerine nazaran cok daha cuza satsaymis yillardir! Ama uyaniklik yapan Samsung ayni fiyatli denktir diye bizlere kakalamaktadir yillardir da boyle ! Rezalet !
  • Note 10+ ile dewamke

• U varyanti beklenendi. ASIL merak edilen Exynos 990 in iyilestirilmis veya AYNISI ile gelmemesidir derim .

Snapdragon ile gelmezse Turkiye ve Avrupa gibi ulkelere Note20 Plus Note 20 olu dogmustur

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Öyle diyorsun da yıllardır Exynos ile geliyor ve satıyor da. Gönül isterki Snapdragon olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben note 8 den beri ciddi bir yükseliş göremiyorum samsungda
    Kendim note 9 kullanıyorum. Note 8 ile aynı, note 10 dan biraz farklı. Samsung o kadar çok model çıkardı mi ana modellere olan odağını kaybetti resmen

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • S serisinin ekranları da devasa büyüyünce Note kalemli versiyon olmaktan hallice oldu. Altı ayda bir amiral gemisi çıkarıyorlar. Telefon al eskisin, değer kaybetsin, bir de güncelleme vermesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    Hadi ya .. Bilmiyordum .

Exynos a yillardir karsiyim ... Ama iste mecbur kaldik! ... Ama bu yilki Exynos 990 ile SAmsung ipi cekilmisligi ile kaliteeizlik farki performans batarya isinma gibi isleri daha da beceremiyor ve Snapdragon ile arasindaki fark baya baya acilmistir ... Bu duurmu 2019 dan beri boyle olacagini kaynaklariyla da ifade etmistim ...

Samsung dayatmalari ile almak zorunda kaldik diye olagan dogal normaldir Samsung haklidir filan diyenler de vardir ...

Bu rezalet Note20+ Note20 filan da da olacak . ..

SAmsung bu rezaletten kurtulmasinin tek yolu Snapdragon ile yola devam etmesidir . Baska sansi yok... Ucuz ve dandik Exynos u bari Snapdragon modellerine nazaran cok daha cuza satsaymis yillardir! Ama uyaniklik yapan Samsung ayni fiyatli denktir diye bizlere kakalamaktadir yillardir da boyle ! Rezalet !

• Bazı arkadaşlar exynos olayına yeni uyanmışlar. Ama bilmediğiniz bir gerçek var, bu ülkede hatrı sayılır bir kitle içindeki işlemciyle ilgilenmiyor. Marka algısı yüksek olduğu için üzerinde samsung yazsın taş ver taş satarsın. E tabi samsung da bu kitleyi tanıyor, biliyor bu yüzden de çok kasmadan istediği fiyata istediği işlemcili cihazı yapıştırıyor. Saf işlemci performansı olarak snapdragona göre daha başarılı olabilir ama serbest kaynak kodları, yazılım uyumluluğu, grafik performansı, ısınma gibi durumlarda hep geride kaldı exynoslar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.