Şimdi Ara

Watch Dogs ve The Stanley Parable Epic Games Store'da Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Epic Games Store kullanıcılarını bu hafta da iki ücretsiz oyun bekliyor.

Ubisoft'un 2014'te çıkan açık dünya aksiyon oyunu Watch Dogs ve Galactic Cafe'nin 2013'te çıkan hikaye anlatımı odaklı birinci şahıs keşif oyunu The Stanley Parable.

İki oyunu da aşağıdaki bağlantılardan kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunlar 26 Mart Türkiye saati ile 17:59'a kadar ücretsiz dağıtılacak ve eğer bu tarihten önce kütüphanenize eklerseniz oyunlar sizde kalacak.

Haftaya verilecek oyunlar da belli oldu. Figment ve Tormentor X Punisher 26 Mart - 2 Nisan tarihleri arasında ücretsiz olacak. 

• Var ya iyi gider Watch Dogs.. Ama bu evde kaldığımız süre zarfında sanırım kendimi Fallout 2 ya da modlu New Vegasa gömeceğim :D
  • Şu epic e laf edenleri anlamıyorum.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: speddy12

Şu epic e laf edenleri anlamıyorum.

Patır patır döküldü hocam onlar :) Sesleri pek çıkmıyor 2020'de de beleş oyun ateşleyeceğini dediğinde Epic :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: speddy12

Şu epic e laf edenleri anlamıyorum.

Beleş vermesine değil, exclusive oyun mantığına ve Launcher'ın çalışmamasına laf ediliyor. Yani bunları düzeltene kadar tabii ki eleştirilecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: speddy12

Şu epic e laf edenleri anlamıyorum.</blockquote>

Beleş vermesine değil, exclusive oyun mantığına ve Launcher'ın çalışmamasına laf ediliyor. Yani bunları düzeltene kadar tabii ki eleştirilecek.

Eleştiriler her zaman olur, eleştiri güzel şeydir. Fakat bazı insanların "No Steam No Buy" Sloganını savurup fanboyluk yapmasına anlam veremiyorum. Steam'de kütüphanen olabilir, ama orada açacağın hesap da senin kütüphanen değil mi?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Adamlar çok iyi yapıyorlar susturma payı bu :D Bence kayıt olmayan varsa hala olmalı 2020 bitimine kadar garanti 60 oyun biriktirirsiniz.google ile girdim ben en basiti
  • Keşke watch dogs 2 yi verseydi artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: trabzifon

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

&lt;blockquote class="quote"&gt;&lt;i&gt;quote:&lt;/i&gt;&lt;br&gt;&lt;br&gt;Orjinalden alıntı: speddy12

Şu epic e laf edenleri anlamıyorum.&lt;/blockquote&gt;

Beleş vermesine değil, exclusive oyun mantığına ve Launcher'ın çalışmamasına laf ediliyor. Yani bunları düzeltene kadar tabii ki eleştirilecek.</blockquote>

Eleştiriler her zaman olur, eleştiri güzel şeydir. Fakat bazı insanların "No Steam No Buy" Sloganını savurup fanboyluk yapmasına anlam veremiyorum. Steam'de kütüphanen olabilir, ama orada açacağın hesap da senin kütüphanen değil mi?

Şöle düşün kardeş ps ve xbox içinde 1 tane üyeliğin var ama pc de her kafasına esen mağaza açtık gel dese onda üyelik açsan kafayı yersin anladın her esen mağaza açtık gel diyo 60 tane üyelik var en iysi steam neden başkasına gidiyim ki diyo herkes epic çıkıp biz para verip oyunları aldık steamdan alamazsınız diyo herkes buna sinir oluyo hem onların sistemi daha kötü hemde özel yapıyolar adamlarda haklı olarak almıyoruz diyo konu bu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.