Şimdi Ara

İnternet sağlayıcılardan koronavirüs için abonelere destek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Amerikanın iki lider internet servis sağlayıcısı (ISP), koronavirüs salgını sebebiyle evden çalışmak zorunda olanlara ve gelir seviyesi düşüklere yardım etme kararı aldı. Comcast ve AT&T tarafından açıklananlara göre ucuz paketlerde hız artışı yapılırken kotalar da sonraki açıklamaya kadar askıya alındı.

Comcast’in yeni açıkladığı paketi, ayda 9,95 dolara hiçbir kayıt ücreti talep etmeden 25/3 Mbps internet hizmeti sunuyor. Bu paket dahilinde sunulan hız, bu açıklamanın öncesinde 15/2Mbps seviyesindeydi. Bir diğer büyük servis sağlayıcı olan AT&T ise genişbant internette tüm kotaları sonraki açıklamaya kadar askıya aldığını bildirdi

Ayrıca Bkz.Uzaktan eğitime 3GB internet hediye edilecek

ABD’nin en büyük servis sağlayıcılarından gelen bu haberin ardından diğer küçük operatörlerin de aynı yolu izlemesi bekleniyor. Ülkemizdeki operatörlerin koronavirüs karşısında okulların tatil edilmesine verdiği tepki şimdilik uzaktan eğitim platformlarına ücretsiz 3GB internet vermek oldu. Derslerin video formatında olduğu dikkate alınarak oldukça ciddi şekilde eleştirilen bu hamle kullanıcılar tarafından yetersiz görülüyor. ABD’deki operatörlerin de bu şekilde harekete geçmesinin ardından Türk servis sağlayıcıların konuyla ilgili bir revizyon yapıp yapmayacağını kısa zamanda göreceğiz.

• bize 3 gb yeter, 144p ile tüm dersleri izleriz biz.

• Türk Telekom: Eh artık bir Corona zamı vakti geldi...

• bizde tam tersi. Coronavirus sebebiyle vatandaşların fazla internet kullandığını tespit et tik. Vatandaşlarımızın genişbant hızını düşürdüğünü gördük.kota ve hız azaltma yöntemine gitmek zorunda kaldık. Kamuoyuna saygı ile duyrulur.

• Biz hatlara yükleniriz diye hızı düşürürler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bizimkiler fiyat arttırır!

• 2000dolarda 9.95dolar.... yani 2000tl de 9.95tl ye internet veriyorlarmış 25down/3upload.

*** Biz ne zaman haksızlığa karşı birlikte baş*kadırmayı öğreneceğiz? ***

• Telekom'da bugün beni arıyor taahhütümün bitmesine daha aylar var iken mevcut tarifemin ücretine 40 tl kadar bir fark koyup bunu avantaj olarak sunarak sözleşmemi uzatmak istiyor. Kullandığım pakette güya 35 mbit.

• Bizde yapamazlar altyapı yok zaten

• Bildirim geldi bizde sandım tüh :)

• Bizimkiler bir tekmede biz atalım derler eğer yaparlarsada alkışlarım

• “İnternet sağlayıcılardan” değil “Amerikalı internet sağlayıcılardan “ olacak başlık, aksi takdirde bizi habere çekmek için sahtekarlık yapan pek çok siteden bir farkınız kalmaz diye düşünüyorum. Lütfen.

• telekom: hersey allahtandir

• Aman ellemesinler zam gelir ardina boyle iyiyiz

• Bizimkilerde ses yok

• Archi33tect kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, habere o yüzden girdim. Amerika olduğunu bilseydim girmezdim.

• Bizimkiler ancak bizi düdüklesin
  • Türk Telekom: Zam vakti.

• Böyle bi haber başlığı yok internetteki sahtekar sitelerden farkı kalmamış bu konunun.
  • Italya'da tüm ögrencilere derslerini takip edebilmesi için tarifeleri sınırsıza çevirildi.İnternet sağlayıcılardan koronavirüs için abonelere destekİnternet sağlayıcılardan koronavirüs için abonelere destek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi for47 -- 14 Mart 2020; 15:4:5 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.