Şimdi Ara

Lady Gaga’nın Stupid Love klibi iPhone 11 Pro kullanarak çekildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Lady Gaga’nın yeni şarkısı Stupid Love, açıklandığı üzere tamamen iPhone 11 kullanarak çekildi. Bu hamle, Apple’ın reklam kampanyası olan “Shot on iPhone” kapsamında yapıldı.

Ünlü sanatçı Lady Gaga’nın yeni şarkısı, fanları tarafından ilgiyle karşılansa da teknoloji severlerin dikkatini çeken farklı bir açı barındırıyordu. Apple’ın “Shot on iPhone” kampanyası dâhilinde yayınlanan klip, tamamen iPhone 11 Pro kullanılarak kaydedildi. Benzer şekilde daha önce de Selena Gomez’in Lose You To Love Me klibi iPhone 11 Pro ile çekilmişti. 

Ayrıca Bkz.Oppo Find X2'nin yüksek kaliteli görselleri yayınlandı

Apple’ın reklam kampanyasının içerisine Lady Gaga gibi bir ismin de dâhil olmasıyla birlikte firmanın kameralarına ne derece güvendiği bir kez daha ortaya çıkmış oldu. Firmanın geçen yıl çıkardığı amiral gemisi iPhone XS, kamera departmanında eleştirmenlerden pek olumlu dönüş alamamıştı.

• Gayet normal. Bugün YouTube'da yayın yapan birçok içerik üretici de iPhone ile çekim yapıyor yıllardır. Telefonun video çekim kalitesi gerçekten çok iyi ve 11 ile bu konuda fark yaratan bir şey ortaya koydular. Çoğu video kayıt yapan ürüne göre iPhone daha başarılı bir konumda.
  • İphone 11 pro ile çektiğimiz videoyu görüntüyü 10 bin liralık makineyle çekemiyoruz.Gerçeketen çok iyi gelişti mobil kameralar

• Profesyonel bir ekip, iPhone 11 Pro ve tabii ki Lady Gaga farkı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone 11 Pro şuan düz hesap 10200 TL desek o fiyata iyi bir android telefon + sağlam bir kamera alırım herhalde ayrıca bu fiyatın 64 GB olan model için söylediğimi düşünecek olursak en azından Türkiye için akıl kârı değil.

• Soru: Sizce neden böyle bir şey yapmışlar?
    Cevap: Apple tonla para vermiş tabii ki reklam olması için.

• Tabii ki en iyi video çeken cep telefonu iphone 11 Pro ama buradaki olay tamamen duygusal.

• Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    10 bin liralık hangi makineyi kullanıyorsunuz hocam?

• Suppordle kullanıcısına yanıt
    Sony a6500 body (İyi bir lens 8 10 binden başladığı için denemedik o zaman fark atar tabiki orası ayrı konu)

• çok güzel olmuş bence
  • Video çekim kalitesi ile ilgisi olmayan olay. Apple ile Lady Gaga'nın çok uzun süren bir iş ortaklığı var, Apple Music ile ortaklıkları başlamıştı ve yanlış hatırlamıyorsam Apple Music bir konser vermişti Lady Gaga ile oradan beri anlaşmaları devam etmiş olay bu.

iPhone 11 Pro'nun çekim kalitesi gerçekten çok güzel ona bir lafım yok ama sırf çekim kalitesi için çekilmediğini bilin bu kliplerin.

Bu arada Apple'ı tebrik etmeden geçemeyeceğim çok mantıklı reklamlar yapıyorlar, bu tarz reklam stratejileri markaya değer katar ve insanlara güven verir o yüzden buradan Apple'a koca bir tebrik gönderiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iDoctor -- 1 Mart 2020; 12:30:6 >
  • Shot On iPhone ve üzerine takılı 10.000 dolarlık ek ekipman :)

• Telefonu hareket ettirmemişler hiç :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Sony a6500 body (İyi bir lens 8 10 binden başladığı için denemedik o zaman fark atar tabiki orası ayrı konu)
    Salt body 8 binin altında?

İşiniz gücünüz bilmeyene oynayip ortalığı karıştırmak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Suppordle kullanıcısına yanıt
    İphonenin tüm serilerini kullandım.Sony a 6100 6300 6500 serilerini kullandım sony a7 II,a7 III kullandım.

Yani herşeyi siz biliyorsun geriye kalan herkes cahil :)

Bunlardan hangisi parasını hakkediyor derseniz A7 serisi sonuna kadar parasını hakkediyor.Ama A serisine daha 5 kuruş para vermem video için.Genel olarak A serisi fotograf için A7 serisi ise video konusunda pişman etmedi.

Şuan kullandıgım telefon note 9 bu arada iphoneci değilim her telefon kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Galatas4ray -- 1 Mart 2020; 17:21:18 >
  • Galatas4ray kullanıcısına yanıt
    Siz yazdığımdan bu anlami mı çıkardiniz cidden?

Ben kimseye cahil vs. demedim çığırtkanlık yapıyorsunuz dedim. Öyle gelişigüzel "10bin liralık cihazdan iyi iş çıkartıyor" derseniz bu çığırtkanlıktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Siz yazdığımdan bu anlami mı çıkardiniz cidden?

Ben kimseye cahil vs. demedim çığırtkanlık yapıyorsunuz dedim. Öyle gelişigüzel "10bin liralık cihazdan iyi iş çıkartıyor" derseniz bu çığırtkanlıktir.
    Evet yazdıgımda bir yanlış yok ben A6500 aldıgımda fiyatı 9800 civarındayıd şimdi 7500 8500 arası geziyor ve iphone 11 pro bundan daha iyi video çekiyor.
  • Lady gaga mustafa topaloglu ndan ilham almis herlade

• ”İphone 11 pro ile çektiğimiz videoyu görüntüyü 10 bin liralık makineyle çekemiyoruz.Gerçeketen çok iyi gelişti mobil kameralar”<br /><br />Diyen arkadaşa soru: ayfon kaç para ml<br /><br />

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.