Şimdi Ara

Matrix 4 setinden patlama görüntüleri: San Francisco 'savaş alanına' döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son yılların en heyecanla beklenen filmlerinden olan Matrix 4'ün çekimleri son sürat devam ediyor. Bu ayın başlarında San Francisco'da start veren çekimlere bölge halkının da yoğun ilgisi var. Dolayısıyla her geçen gün setten yeni görüntülerin sosyal medyaya sızdığını görüyoruz. Şimdi de dev bir patlama anı Twitter'da paylaşıldı.

Yapımcı stüdyo Warner Bros, Matrix 4'ün konusuyla ilgili şu ana kadar hiçbir açıklama yapmadı, detaylar sır gibi saklanmaya devam ediyor. Dolayısıyla yukarıdaki görüntülerin tam olarak ne ifade ettiğini de bilemiyoruz. Ancak aksiyonun yine had safhada olduğu kesin. Videoda gördüğümüz alçaktan uçan helikopterler de muhtemelen patlama anlarını görüntülemekle görevli.

Matrix 4'ün senaryosunu Lana Wachowski, Aleksandar Hemon (Sense8) ve David Mitchell (Cloud Atlas) üçlüsü hazırlamıştı. Yönetmen koltuğunda ise yalnızca Lana Wachowski var, kardeşi Lilly Wachowski maalesef projede yer almıyor.

Keanu Reeves ve Carrie-Anne Moss ikilisi Matrix 4'te geri dönecek. Bu ikiliye eşlik eden oyuncular arasında ise Jade Pinkett Smith (Niobe), Yahya Abdul-Mateen (Morpheus?), Neil Patrick Harris ve Jonathan Groff gibi isimler var. Ajan Smith rolüyle serinin ikonik isimleri arasında yer alan Hugo Weaving ise projede yer almadığını açıklamıştı.

Matrix 4, 21 Mayıs 2021'de gösterime girecek.

• Aşırı merak ediyorum ve beklentim yüksek. 20 sene öncenin şartlarıyla ilk Matrix'i izlerken ağır çekim mermiden kaçış sahnelerine bile "vaoov" diyerek bakıyorduk ama bugün sektör ve ihtiyaçları çok farklı artık. Umarım bir hata edip, günümüz imkanlarıyla Marvel ve DC gibi "sadece" ticari kaygıyla girişmemişlerdir bu işe. Ve yine umuyorum derinliği olan bir film izleriz. John Wick izliyor gibi hissetmek istemem bir Matrix ve J. Wick-sever olarak.

Ortaya ne çıkarsa çıksın, ilk Matrix'i zamanında izlememiş olan bugünün gençlerini çok etkileyeceğine de eminim öte yandan.
  • the legend comes back

• Ee işin içinde john wick var sonuçta

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu film gişede ne yapacak bakalım
  • Aşırı merak ediyorum ve beklentim yüksek. 20 sene öncenin şartlarıyla ilk Matrix'i izlerken ağır çekim mermiden kaçış sahnelerine bile "vaoov" diyerek bakıyorduk ama bugün sektör ve ihtiyaçları çok farklı artık. Umarım bir hata edip, günümüz imkanlarıyla Marvel ve DC gibi "sadece" ticari kaygıyla girişmemişlerdir bu işe. Ve yine umuyorum derinliği olan bir film izleriz. John Wick izliyor gibi hissetmek istemem bir Matrix ve J. Wick-sever olarak.

Ortaya ne çıkarsa çıksın, ilk Matrix'i zamanında izlememiş olan bugünün gençlerini çok etkileyeceğine de eminim öte yandan.

• pro-üye P kullanıcısına yanıt
    john wick yokken neo vardı.

• John Wick reyiz yine yakıyor ortalığı.

• sonunda kavuşuyoruz ya kaç yıl geçti aradan hayal mayal hatırlıyorum yeni film gelmeden şöyle baştan seriyi izlemek şart.

• num N kullanıcısına yanıt
    ilk filmi kaç kez izlemiştim orjinal VCD sinden. ikibinli yıllar sinemada o bahsettiğiniz ticari kaygılar yüzünden dibe doğru gitti umarım o dejavu yu yaşatırlar bize :)

• Bu sızıntılar için önlem almaları lazım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umarım gerçekten anlamlı bir senaryo olur ve "işte bu!" diyebiliriz. Sonuçta önceki 3 serinin mirasını alarak devam edecekler. Bunu batırmazlar umarım.

• Bir üçleme daha gelse keşke.

• ilk matrix gibi çığır açıcı bir film olabilecek mi acaba

• bence her sonradan çekilen film gibi kötü olacak merakla bekliyorum

• +Olur mu böyle pat güm ya milletin evinin önünde? ne filmiymiş bu?
    -matrix 4 abi
    +bırak amugha patlatsınlar bıraklan lan!

• Start vermekle başlamak arasındaki fark nedir?

• Beklentim düşük. Tamamen ticari olduğu kanısındayım. Devamı yapılan projeler pek tatmin etmiyor. İşallah aynı tadı alırız işallah yanılırım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.