Şimdi Ara

WhatsApp'ın Koyu Tema özelliği PC'ye geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Facebook, popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ta Koyu Tema'yı test etmeye devam ediyor. WABetaInfo internet sitesinin haberine göre WhatsApp'ın web ve masaüstü sürümünü kullananlar da çok yakında bu özelliğe kavuşacaklar.

Ayrıca Bkz.E-sigara ithalatı yasaklandı

Yayınlanan görüntüler WhatsApp'ı bilgisayar üzerinden kullanırken Koyu Tema'nın nasıl görüneceğini ortaya koyuyor. Sohbet penceresi, emojiler ve çıkartmaların koyu arka fon üzerinde nasıl duracağını görebiliyoruz.

Gelişim sürecinde

Görüntülerden, grafik arayüzünün geliştirilmesinin henüz tamamlanmadığı anlaşılıyor. WhatsApp'ın web ve masaüstü sürümlerinde Koyu Tema'yı muhtemelen Ayarlar bölümünde yer alacak özel bir seçenek aracılığıyla etkinleştirebileceğiz.

Şu an için bu özelliğin ne zaman genel kullanıma sunulacağı bilinmiyor. Ancak mobil platformdaki beta süreci oldukça uzun sürdü. Bunu göz önünde bulundurarak web ve masaüstü sürümleri için Koyu Tema'nın gelişinin biraz zaman alacağını söyleyebiliriz. 

• Arkadaş ne koyu temaymış gören de uygulamayı sıfırdan yazıyorlar sanacak, hem mobilde hem de tarayıcı da yapımı bu kadar uzun sürmesi çok saçma. Üstüne yan da duran parasız bi' firmadan da bahsetmiyoruz burada...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crypteon -- 25 Şubat 2020; 16:19:35 >
  • Bu koyu temayı telefonda bulamayan sadece ben mi varım yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kabakdolması

Bu koyu temayı telefonda bulamayan sadece ben mi varım yahu.
    Beta'da var henüz. Tam sürüme 1 yıldır bir çıkaramadılar. Çok zor bir şeymiş gibi
  • Arkadaş altı aydır mobile gelecek diyorlar bende hiçbir şey yok. Bu kadar mı zormuş karanlık mod yapmak

• CSS (stylesheet) bilen elemana versen 10 dk da yapacağı koyu tema işini. PC'ye geliyor, geldi gelecek test ediliyor vs vs.. diye millete büyük bir işmiş gibi lanse etmekte ne diyeyim bilemedim..

• sacmAdam kullanıcısına yanıt
    android de beta kullanıcılarına geldi koyu mod

• Telefonda kullanıyorum ama web de bu kadar işlevsel olacağını düşünmüyorum. Bir seçenek olarak yer alacaktır tabiki

• App sürümü 2.30.x ile gelecek, şu an 2.20.47.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapamıyorlarsa koyu versinler gitsin.

• Gelsin artık yeter.

• "Popüler mesajlaşma uygulaması Whatsapp'ın Koyu Tema seçeneği kısa bir süre önce Android ve iOS uygulamaları için kullanıma sunulmuştu."

Şu kısımı değiştirin ya da haberei kullanıma sunulan koyu temayı nasıl aktif edeceğimizi de ekleyin!

• Şunu artık haber olarak sunmasanız. Sadece sinir bozuyor...

• Takvim'in 2 günde bir attığı "emeklilere müjde" manşeti gibi oldu bu da.

• Gelsin de kararalım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.