Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık olarak ilk 4 sezon çok beğenerek izlemiştim. 5. Sezonda bıktırdı. Bıraktım belki ilerde devam ederim ama sanmam. Revolution ile birlikte yarım bıraktığım tek dizi
  • quote:

Orijinalden alıntı: HouseM.D.

Yaklaşık olarak ilk 4 sezon çok beğenerek izlemiştim. 5. Sezonda bıktırdı. Bıraktım belki ilerde devam ederim ama sanmam. Revolution ile birlikte yarım bıraktığım tek dizi

Revolution güzel bi dizimi hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

quote:

Yaklaşık olarak ilk 4 sezon çok beğenerek izlemiştim. 5. Sezonda bıktırdı. Bıraktım belki ilerde devam ederim ama sanmam. Revolution ile birlikte yarım bıraktığım tek dizi

Seveni vardır saygı duyarım ama konusu bu kadar orijinal olupta işlenişi bu kadar kötü olan başka dizi var mıdır bilmem. Ben sıkılıp bırakmıştım. Herkesin zevkleri ve anlayışı farklı. Belki sizin hoşunuza gider. İzleyin ilk birkaç bölüm sonra karar verin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

quote:

Seveni vardır saygı duyarım ama konusu bu kadar orijinal olupta işlenişi bu kadar kötü olan başka dizi var mıdır bilmem. Ben sıkılıp bırakmıştım. Herkesin zevkleri ve anlayışı farklı. Belki sizin hoşunuza gider. İzleyin ilk birkaç bölüm sonra karar verin

teşekkürler

• Yaz yaz ...
  • durduk yere aklıma geldi nasıl özledim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVSEQ01.DAT

2 Sezon izleyip bıraktım. İmzamdaki dizilerin yanından bile geçemez. İlk sezonu izleyince gerçekçi bir adada kalma mücadelesi izleyeceğimi sanıp diziyi sevmiştim. 2. Sezonda yok efendim ormanda gezen siyah dumanlar yok efendim geri sayım sayacı filan çıkınca bu ne be deyip kapattım. Fantastik bir dizi olsa anlarım tamamda adada yaşam mücadelesi gösterip sonra bilim kurguya bağlamaları benim diziden soğumama sebep oldu. İmzamdaki dizileri izleyin izlettirin efendim. Tavsiyedir.

Sakin ol şampiyon :)

Hadi bu konudan uzaklaş şimdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noel Babanın Oğlu

quote:

2 Sezon izleyip bıraktım. İmzamdaki dizilerin yanından bile geçemez. İlk sezonu izleyince gerçekçi bir adada kalma mücadelesi izleyeceğimi sanıp diziyi sevmiştim. 2. Sezonda yok efendim ormanda gezen siyah dumanlar yok efendim geri sayım sayacı filan çıkınca bu ne be deyip kapattım. Fantastik bir dizi olsa anlarım tamamda adada yaşam mücadelesi gösterip sonra bilim kurguya bağlamaları benim diziden soğumama sebep oldu. İmzamdaki dizileri izleyin izlettirin efendim. Tavsiyedir.

Dizi hakkında düşüncemi fikrimi yazdım. Sana ne oluyor kardeşim? Amacın nedir, tartışma yaratıp post filan kasmakmı? Hadi kardeşim hadi. Sizin gibilere prim yok.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Noel Babanın Oğlu

quote:

Dizi hakkında düşüncemi fikrimi yazdım. Sana ne oluyor kardeşim? Amacın nedir, tartışma yaratıp post filan kasmakmı? Hadi kardeşim hadi. Sizin gibilere prim yok.

Fan club sayfasına yazılacak şey mi peki bu ?

Tavsiye konusu mu la bu ?

Bu konuya gelip eleştiri yapıyorsun .

Fan sayfası bu

• Beyler istek olursa dizinin tüm bölümlerini Yandex'e yükleyip paylaşabilirim.Toplam 31 gb yapıyor.2 güne yükleyebilirim.www.dhpaylasim.tr.gg siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Yakında dizi yayına gireli 10 sene olacak.Vay be
  • HEISENBERG kullanıcısına yanıt
    O kadar oldu mu vay be.
  • Yeni basladim hadi hayirlisi :)

• Dün bitirdim diziyi.Beni baya etkiledi iyiki izlemişim diyorum.Üzülerek söylüyorum dahada gelmez gibi böyle dizi.Karakterlerleriyle değindi konularla çok güzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KnightOfCups -- 22 Temmuz 2014; 19:29:35 >
  • quote:

Sana tamami ile katılıyorum bende suan 2. Sezon 6 bolumdeyim dizi resmen baydı. Atlaya atlaya izliyorum :) breaking bad den sonra sarmıyor zaten cogu dizi adamlar çıtayı çok yükseltti.

• udolu1905 kullanıcısına yanıt
    BrBa candır gerisi heyecandır diyelim ozaman hocam

• Lost'u özledim yav
  • quote:

BrBa candır gerisi heyecandır diyelim ozaman hocam

Aynen o yüzden ben çok fazla breaking bad ile kiyaslamak istemiyorum lost basta guzeldi ama sonra cok sacma geldi ben boyle beklemiyordum sevini vardir elbet saygi duyarim ama ben alışamadım :)

• 2 sene önce bitirmeme rağmen ara ara açıp izliyorum 2-3 bölüm. gerçekten çok iyi diziydi. Özledim
  • Sözde 6 yıl önce başlayacaktım bu diziye. 4. sezon bitirdim. Acayip akıcı diziymiş. Yalnız kalan 2 sezon kötü diye duydum ama Ben ve Locke reyiz varken sıkmaz.
  • 
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.