Şimdi Ara

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 özel versiyonu tanıtıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nvidia’nın merakla beklenen Cyberpunk 2077 oyununa yönelik olarak özel bir ekran kartı tasarladığı paylaşımlarının ardından firma resmi duyuruyu yaptı. GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 özel versiyonu farklı bir strateji ile oyunculara ulaşacak.

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 neler sunuyor?

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 özel versiyonu tamamen sari ve siyah renk temasına bürünmüş. Üst plakanın üzerinde ise oyunun logosu yer alıyor. Bunun haricinde ekran kartında herhangi bir donanım değişikliği yok.

Ayrıca Bkz.Sonic bu kez olimpiyatlara gidiyor

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 özel versiyonunun 123 tanesi sosyal yardım amaçlı açık arttırmalarda satılacak. Kalan 77 tanesi ise GeForce topluluğuna çekiliş yoluyla hediye edilecek. Bunun için 28 Şubat tarihine kadar GeForce markasının Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarına giderek belirtildiği şekilde paylaşım yapmaları gerekiyor.

Keanu Reeves’li tanıtım videosu ile büyük yankı uyandıran Cyberpunk 2077 normalde bahar aylarında piyasada olacaktı ancak ani bir erteleme kararı ile 17 Şubat 2020 tarihine uzadı.

Kaynak:
    https://www.neowin.net/news/nvidia-introduces-a-cyberpunk-2077-edition-of-the-rtx-2080-ti-and-its-giving-them-away

• Güzel olmuş. Katılalım bakalım çekilişe, çıkmaz ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 18 Şubat 2020; 20:8:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazywinner3

Güzel olmuş. Katılalım bakalım çekilişe, çıkmaz ama
    Kampanya Türkiye için geçerli değil.
    https://www.nvidia.com/en-us/geforce/contests/cyberpunk-2077-sweepstakes-terms/

GeForce RTX 2080 Ti Cyberpunk 2077 özel versiyonu tanıtıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t1g1n -- 18 Şubat 2020; 20:32:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: t1g1n

Kampanya Türkiye için geçerli değil.
    https://www.nvidia.com/en-us/geforce/contests/cyberpunk-2077-sweepstakes-terms/

Alıntıları Göster
    İsviçre'de tanıdık var. Çıkarsa ülke problem değil ama çıkmaz :d

• karta hiçbir ekstra özellik ekleme üstünü boya al sana özel versiyon. bende eski tnt 2 m64 ün arkasını küçük emrah resmiyle boyayayım. tnt 2 m64 küçük emrah edition olsun... nekadar kolaymış bu işler
  • Cyberpunk ta ertelenmiş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • oyunun nvidia kartlara göre optimize edileceğide belli oldu böylece
  • RASYONALIST kullanıcısına yanıt
    The Witcher III'de öyleydi zaten, 2080 Ti'un gerçek gücü bu oyunda ortaya çıkacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 18 Şubat 2020; 22:12:10 >
  • eskibirkurt kullanıcısına yanıt
    Keşke haberi okusaydınız, kartlar yardım kuruluşlarına bağış amaçlı açık arttırmada satılacak veya çekilişle dağıtılacak diyor. Zaten 200 adet var. Üstüne ne özellik eklemesi gerekiyordu ?

• Umut fakirin ekmeği. Sözde rtx 2080ti super çıkacaktı. Gerçi çıksa bile kaç kişi alacak orası da ayrı bir soru işareti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "Cyberpunk 2077 normalde bahar aylarında piyasada olacaktı ancak ani bir erteleme kararı ile 17 Şubat 2020 tarihine uzadı." Bugün 20 Şubat 2020

Maalesef hocam adamlar piyasayı domine ediyorlar AMD’ye fırsat vermiyorlar ki. Oysa AMD’nin daha ucuza daha iyi kartları var.

Aga piyasada amd optimizeli aaa oyun pek yok gibi şaşırmamak lazım...

• gears 5
    doom 3
    bf5
    amd optimizasyonlu mesela,fanciliga gerek yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Duyan da her oyun NVIDIA optimizeli sanacak, AMD optimizeli Hitman 2, World War Z, Forza Horizon 4, Resident Evil 2 ve en önemlisi BF oyunları var, BFV'de eline yüzüne bulaştırdı suç AMD'nin başkasının değil, grafik hatasından tut ekran algılamama gibi yaşadığım sorunları ben bilirim.

https://www.amd.com/en/gaming/featured-games

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. Miller -- 22 Şubat 2020; 9:12:36 >
  • amd optimizasyonu arayanlar, uzağa bakmayın fazla
    https://prnt.sc/r60x6o

not: rdr2

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaenerysStormborn -- 22 Şubat 2020; 10:30:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serafon

"Cyberpunk 2077 normalde bahar aylarında piyasada olacaktı ancak ani bir erteleme kararı ile 17 Şubat 2020 tarihine uzadı." Bugün 20 Şubat 2020
    15 günlük banım vardı. Konuyu okuduğumda banlıydım ve yorumlara hiç bakmadan haberi okurken dikkay ettiğim şey buydu. Sonra haberi kimin yaptığını merak ettim ama aklımda birinin adı çoktan yer edinmişti. Tahminim Ekrem beydi ve yukarı doğru kaydırdım ekranı, tataaaaaaaam yanılmadım. Gene bi' Ekrem bey klasiği. Sırf bu mesajı yazabilmek için favorilerime ekledim ve banımın açılmasını bekledim.
  • Bu oyun için 3000 serisi şart gibi. 4kda rtx on 60 fps full oyunun hakkı. 2080ti nin bunu verebileceğini düşünmüyorum. her nekadar oyun konsol içinde yapılıyor. dolayısı ile oyun grafik olarak beklenenden kötü çıkabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.