Şimdi Ara

Batman: Return to Arkham, Just Cause 4 ve Rise of the Tomb Raider Xbox Game Pass'ten Ayrılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
141
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xbox Game Pass "Yakında Sona Eren Oyunlar" sekmesinde belirtilene göre, dört oyun daha yakında sistemin kütüphanesinden kaldırılacak.

Bu oyunlar:

Batman: Return to Arkham
    Just Cause 4
    Rise of the Tomb Raider
    Snake Pass

Microsoft Şubat ayında şu ana kadar Final Fantasy XV, Wolfenstein: Youngblood, Death Squared ve Death’s Gambit oyunlarını Xbox Game Pass'e ekledi.

Bu ay içinde daha fazla oyun ekleneceğini tahmin ediyoruz zira Xbox Game Pass resmi twitter hesabı "Şubat gerçekten, gerçekten, gerçekten, gerçekten, gerçekten, gerçekten iyi bir ay olacak." dedi.

• Daha önce bu tür sistemlere ait haberlerin altında da yazdığım üzere bu sistemler herkes için kullanışlı değil. Sistem kesinlikle güzel orasına bir şey diyemem ancak oyunların bir süre sonra sistemden kaldırılması sürekli olarak bir oyunu oynayıp kısa sürede bitiremeyenler için pek de ideal değil. İsterse sistemde 1 yıl kalsın yine de - en azından kendim - oyunlara direkt olarak sahip olmayı tercih ediyorum. Cebimden evet daha fazla para çıkıyor ama en azından sahip olduğum şey direkt olarak oyunun kendisi oluyor, sisteme abonelik değil...
  • Just cause 4 u tavsiye eder misiniz? Hiç oynamadım önceki oyunlarını yani 3 ün aynısı olması bir sorun değil oyun eglenceliyse

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce bu tür sistemlere ait haberlerin altında da yazdığım üzere bu sistemler herkes için kullanışlı değil. Sistem kesinlikle güzel orasına bir şey diyemem ancak oyunların bir süre sonra sistemden kaldırılması sürekli olarak bir oyunu oynayıp kısa sürede bitiremeyenler için pek de ideal değil. İsterse sistemde 1 yıl kalsın yine de - en azından kendim - oyunlara direkt olarak sahip olmayı tercih ediyorum. Cebimden evet daha fazla para çıkıyor ama en azından sahip olduğum şey direkt olarak oyunun kendisi oluyor, sisteme abonelik değil...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Olması gerektiği gibi. Çünkü sürekli oyun eklenip aynı fiyatta kalması mucize olurdu. Yüksek fiyatlı olması da herkes için pek kullanışlı olmazdı. Yenileri eklenip eskilerinin çıkarılması mantığı yerinde.

• Bu sistem neden güzel çünkü 3 ay önce iptal ettiğim üyeliğimi yeni eklenen 3 oyunu oynamak için tekrar aktif edicem. Bu rahatlıktır işte ve aşırı hesaplı o 3 oyunu almaya kalksam 10 katı para ödemem gerekiyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.