Şimdi Ara

Resident Evil 7 Satışları 7 Milyona Yaklaştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
137
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Capcom, Resident Evil 7'nin dünya genelindeki kutulu dağıtım miktarı ve dijital satışları toplamının 6.8 milyonu aştığını duyurdu.

Böylelikle Resident Evil 7; Resident Evil 5 (7.5 milyon adet) ve Resident Evil 6'dan (7.4 milyon adet) sonra seride en çok satan üçüncü oyun konumuna geldi.

Capcom ayrıca 1 milyondan fazla oyuncunun oyunu PlayStation VR ile oynadığını duyurdu.

Resident Evil 7, 24 Ocak 2017'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkmıştı. Oyun şu anda indirimli olarak Steam'de 44,50 TL, Xbox Store'da Xbox Live Gold ile 62, 81 TL ve PlayStation Store'da 64,00 TL.

• RE7 güzel oyundu. En kötüsü Resident Evil 6 dır. Video da ispatıdır. Türkçesi düğmelere bas bas, analog çubuğu salla salla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 21 Aralık 2019; 0:19:51 >
  • VR'da oynamak istiyorum. O yuzden hala oynamadim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Resident evil 0,1,Outbreak,Code veronica,2 remake,4,5,6 oynadığım Resident evil oyunları.Resident evil 7 nin Resident evil le bir alakasını göremedim, birinci şahıs kamera açısı olması ise benim için bir hayal kırıklığıydı, Resident evil evreninde ilgimi çekmeyen bir oyun Resident evil 7...
  • Sonuna kadar hak ediyordu keşke bu tarz başka oyunlar olsa basit indieleri demiyorum resident evil 7 gibi vs vs

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • HayvanGenli H kullanıcısına yanıt
    Bir arkadaşım PSVR da oynamaya çalıştı. Yarısında bıraktı. Normal TV ye döndü. " Abi inceden gerildim. " dedi. Batık geminin sonuna kadar VR da oynamış, şimdi sordum, öyle söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetalpertr -- 21 Aralık 2019; 0:26:25 >
  • Bazılarına göre 100 milyon satması gerekiyor çünkü 10 milyon satan Ps4 exclusiveler bunlara göre az satıyor. Ama 3 platformda olan re7 7 milyon satınca owww

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 21 Aralık 2019; 2:7:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devami gelse keske ben de cok sevmistim RE7 yi. Fps olarak oynamak gayet keyifliydi. Re8 bekliyorum seni

• Yeni oyun motoru, oynanış stili ve evrene eklediği hikayesi ile serinin güncel nesil devamı olarak harikaydı. RE3 den sonra 8. Oyunu merakla bekliyorum. Fps mevzusu bence Vr hevesi için eklenen geçici bir şeydi. RE2 den sonra tekrar tps olacağına hiç şüphem yok.

• Capcom, Re serisini müthiş toparladı. RE 6 denen rezillikten sonra seriye muazzam bir dönüş yaptırdılar.
  • bu oyunu vr ile oynama imkanım oldu... Çok iyi bir oyun herkese vr ile oynamalarını öneririm
  • RE Revelations 2 oynayın arkadaşlar orjinal Resident Evil tadı var oyunda neden gündeme gelmiyor bu oyun oynayın.

• Yakışır yiğidime Capcom para kazansın bize de remake yapsın :)

• Korku oyunu olduğu için belirli bir kitleye hitap ediyor doğal olarak bu da satış rakamlarını etkiliyor. Ayrıca oyun sağlam olmuş bence ön yargıyla yaklaşan çok şey kaybediyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.