Şimdi Ara

Bu da 600TL’lik oyuncu çorabı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Video oyunculuğu sektörünün sürekli büyüyen bir pazar haline gelmesi her sektörden firmanın kendi çapında yatırım yapmasını tetikliyor. Spor giyim markası PUMA oyunculara yönelik olarak çok modlu bir çorap tanıttı.

PUMA Active Gaming Footwear özellikleri ve fiyatı

Active Gaming Footwear adındaki ürün üstü kumaş dokuma, tabanı ise sağlam plastikten imal edilmiş. PUMA çorabın eSpor organizasyonları gibi iç mekanlarda ve ev içinde rahat bir kullanım sunduğunu ifade ediyor.

Ayrıca Bkz.Scuf kontrolcü markası Corsair tarafından satın alındı

Ayağı sıkı bir şekilde saran Active Gaming Footwear çorabı 3 farklı mod ile geliyor. Kumaş yapı farklı sıkılıklarda ayarlanarak ayağı sıkma veya rahat bırakma şeklinde etki yapabiliyor. Böylece oyuncu gerektiği zamanda sıkılığı ayarlayabiliyor.

Active Gaming Footwear oyuncu çorabı 105$ fiyat etiketi ile satışa çıktı. Yaklaşık 600TL gibi bir rakama denk gelen oyuncu çorabını sürekli eSpor organizasyonlarında boy gösteren kişilerin rağbet edeceği tahmin ediliyor.

• Seneye kalmaz RGB li modeli duyrulur

• Iphone çorabı mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahahahah geçen sene dalga geçilen şey bu sene yapılıyor.

• kucukyenici K kullanıcısına yanıt
    O parasının hakkını veriyor bu vermiyor ama merak etme seneye rgb’li modeli duyurulur

• Oyuncu iç çamaşırı çıkarsa kimse şaşırmaz o halde.

• E-spor donu arıyorum.

• Firmalar tarafından oyuncuların söğüşlenmeye an açık kitle gibi göründüğünün ıspatı.

• Bu nasıl oyuncu çorabı RGB aydınlatma yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaciRomantik -- 20 Aralık 2019; 2:10:51 >
  • Fatic kullanıcısına yanıt
    Ben beklemedeyim zaten RGB'li olanı alacağım. Aura sync uyumlusunu...

• Bİr sonraki soytarılığı merak ettim. Mesela oyuncu diş fırçası olabilir. Ağzınıza sokup bademciklere değdirince fps artışı görülüyormuş falan diye yedirirler.

• Salonun zeminini adam gibi yapsalarmış. Zekaya bak.

• Oyunları ayağımızla oynadığımız için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 20 Aralık 2019; 8:25:33 >
  • Alan çok olur merak etmeyin
  • Fatic kullanıcısına yanıt
    Ahahaha bu iyiydi :D :D :D

• Bu da kapitalizm.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam, oyuncu çorabının üzerine mesh edilir mi?
  • Herkes dalga geçmiş ama kimse ürünün amacını anlamamış :)
    Muhtemelen bu çorap yarış simulasyonları, motorsporları oyuncuları için.
    Ben uzun süreler ayağımın direksiyon setinin metal pedallarına değmesinden rahatsız oluyordum, ayakkabıyla da oynanmıyor hassasiyet kayboluyor o yüzden böyle bir ürünü arıyordum ama buna 100$ veremem ninemin ördüğü patiklerden giymeye devam ederim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.