Şimdi Ara

Netflix, The Irishman'in izlenme rakamlarını açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Netflix, The Irishman'in izlenme rakamlarını açıkladı

Netflix'in tam 175 milyon dolarlık bütçeyle hazırladığı yeni orijinal filmi The Irishman dünya genelinde büyük bir ilgiyle karşılandı. Netflix baş içerik görevlisi Ted Sarandos, bugün yaptığı resmi açıklamada, The Irishman'in sadece ilk yedi günü içerisinde toplam 26.404.081 kişi tarafından izlendiğini duyurdu.

Netflix bu rakama filmin en az %70'ini izleyenleri dahil etmiş. The Irishman'in 3 saat 30 dakikalık uzun süresini düşünecek olursak açıklanan rakamların etkileyici olduğu söylenebilir. Konuyla ilgili konuşan Ted Sarandos,"Uzun süreli filmler bugün hala seyircilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. The Irishman'in izlenme rakamları, insanların dikkat sürelerinin kısaldığı yönündeki genel görüşün gerçeği yansıtmadığını da ortaya koymuş oldu." ifadelerini kullandı.

Ayrıca Bkz.Netflix'in yeni filmi 'The Irishman' eleştirmenlerden tam not aldı

The Irishman iyi bir giriş yapmış olsa da geçtiğimiz yıl yayınlanan Bird Box'ın rekoruna yaklaşmayı başaramamış. Sandra Bullock'lu Bird Box ilk haftasında tam 45 milyon seyirciye ulaşmıştı. Yani The Irishman'in izlenme rakamının neredeyse iki katı. 

26,4 milyon kişilik izlenme rakamı Netflix'in dünya genelindeki toplam abone sayısının %16'sına denk geliyor. Netflix, The Irishman'in ilk ayının sonunda 40 milyon seyirciye ulaşmasını beklediklerini açıkladı

Kaynak:https://www.theverge.com/2019/12/10/21005121/netflix-the-irishman-watch-numbers-26-million-streams-martin-scorsese

• Birdbox nasıl daha çok izleniyor merak ettim.

Sadece gerilim diye mi acaba anlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Son derece kötü olan bir film nasıl bu kadar övülür anlamıyorum.

• Bird box ilgi çekici ve merak uyandırıcıydı ondan o kadar izlendi ama film o kadarda iyi değildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 11 Aralık 2019; 7:37:43 >
  • gun kullanıcısına yanıt
    ben birdbox'un kitabını okumuştum çok güzeldi, filmide gerçekten güzel izlemediysen tavsiye ederim, ama irishman için aynı şeyi söyleyemeyeceğim 3 günde parça parça izledim boş zamanını bile öldürmeye değmez insan sonunu bari bişeye benzetir oda yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonEyes -- 11 Aralık 2019; 8:34:42 >
  • Zeky Z kullanıcısına yanıt
    robert de niro, al pacino, joe pesci
    bu yüzden.

• Çok uzun, sıkıcı ve senaryosu sağlam olmayan bir filmdi, ince detaylara baktığınızda yönetmenin tecrübesi ile ufak dokonuşları görünüyor ama senaryo olmayınca film kötü oluyor, ayrıca o kadar parayı bu filmin ensine harcamışlar bilmiyorum

• 3 saat 30 dakika filmi izlemek zor be . Vakit ayırmak gerek
    Çalışan adama zulumdür bu :)

• Sinemada olsaydi daha cok izlenirdi

• 30 dakika tahammül edebildik. Gereksiz ve zaman kaybı. Sansanyonel teknik dedikleri şey baş rolümüzün gözlerini eskort lensine çevirmiş.

• igetsky kullanıcısına yanıt
    Djbsajsjsbs güldüm güzel şaka

• 3 buçuk saatlik filmi her sahnesinden keyif alarak izledim. Keşke filmi unutsam da bir daha izlesem.

• Gayet güzel bir filmdi.

• rCoder R kullanıcısına yanıt
    Bu filmin de senaryosu sağlam değilse hangi filmin sağlam ? Ayrıca eğer adam doğru anlatmışsa, gerçek bir hikaye, .

• Dünya genelinde çok sevilen film, nedense Türkiye'de bir kesim tarafından sevilmedi... Neden acaba ?

• Manhunt Three kullanıcısına yanıt
    çünkü 3 saat 20 dakika çekilecek gibi değil. Aksiyon vs olmadığı için izlemek zor geliyor. Ben 3 kerede bitirdim belli yerden sonra bayıyor film.

• Bu tür dönemlik abartı aksiyon sahnelerinin olmadığı mafya filmlerine bayıldığım için 3.5 saat keyifle izledim. Bir 3.5 saat daha sürse yine keyifle izlemeye devam ederdim.

Goodfellas'dan sonra türünde nadir rastlanan efsane filmlerden biri. Ray Liotta'da olsaydı çok iyi olurdu.
  • Film kültürü, sinema sevgisi olmayan tipler hemen kendini belli etmiş. Zaman kaybı diyen bile var. Hızlı ve Öfkeli'ye alalım sizi gençler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicosia -- 11 Aralık 2019; 16:29:31 >
  • Gayet güzel bir filmdi yine olsa yine izlerdim.

• Film ve kadro harikaydı. Böyle efsaneleri yeni filmlerde görmek gercekten güzel

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.