Şimdi Ara

Redmi Note 8 serisi 10 milyon satış barajını geçti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xiaomi’nin akıllı telefon pazarındaki yeni gözdesi Redmi Note 8 serisi başarılı sonuçlara imza atmaya devam ediyor. Açılış günü rekor ön sipariş alan akıllı telefon serisi önemli bir adımı daha geride bıraktı.

Redmi Note 8 ne kadar sattı?

Firmadan yapılan açıklamaya göre Redmi Note 8 serisi 3 aylık dönem içerisinde 10 milyondan fazla satış yaptı. Bu da günde 110 bin civarında bir satış anlamına geliyor. Böylece Redmi Note 7 serisinin aynı döneminden daha fazla satmış oldu.

Ayrıca Bkz.Intel üretimin bir kısmını Samsung’a kaydıracak

6.39 inçlik IPS LCD ekrana sahip olan Redmi Note 8 modeli Snapdragon 665 yonga seti, 4GB RAM, 64GB depolama kapasitesi, 4000mAh kapasiteli batarya, 48MP çözünürlüğünde ana sensörü olan dörtlü kamera paketi ile son indirimlerde 1200TL altına kadar inmişti.

6.53 inçlik IPS LCD ekran, Helio G90T performans yonga seti, 6GB RAM, 64GB/128GB depolama kapasitesi, 64MP çözünürlüğünde ana sensör barındıran dörtlü kamera paketi ve 4500mAh kapasiteli batarya ile Redmi Note 8 Pro modeli de 2000TL altına inen başlangıç fiyatına sahip. Ülkemizde de serinin büyük ilgi gördüğü ifade ediliyor.

Önümüzdeki dönemde firma Redmi K30 akıllı telefon modelini hazırlıyor. 6.6 inçlik 120Hz LCD ekran, Snapdragon 730G yonga seti, 5G opsiyonu, 60MP çözünürlüğünde Sony sensör barındıran dörtlü kamera paketi, çift ön kamera, 5000mAh kapasiteli batarya gibi özellikler olacağı tahmin edilen Redmi K30 muhtemelen ülkemize Mi 10T veya Pro şeklinde farklı bir isimlendirme ile gelecek.

• bende dün pro 64 modeli ile katkı sağladım belkide 10.000.000 .cu benimdir. xaomi ödül gönder bana

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentilyon

Bu mesaj silindi.
    sar değeri yüksek dandik plastik çöp. huawei daha kaliteli malzeme sunuyor
  • Bu mesajı note 8 den yazıyorum miroom kullanıyorum gayet memnununm 10 saat ekran süresi alıyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meizu 16th kadar iyi olmasada güzel

• Keşke bu telefonun sorunlarına da değinseniz. Yakınlık sensörü ve klavye gibi. Ben dahil birçok kişi bu sorunlardan şikayetçi. Hatta forumda açılan başlık da var

• TITAN kullanıcısına yanıt
    2500 liraya mate 30 varsa söyle alalım.

• Her gün ortalama 110bin adet.. 90 günde 10milyon adet satış
    Küresel pazardaki payını baya bi arttırmış, helal olsun

• Inanın bu telefondan 3000 tl kadarki telefonlara baktım kayda değer hic bir şey yok. 3000 tl ye kadarki modellerde abidik gubidik eklentiler dışında bisey göremedim.bu telefona 1100 tl sahip olabilirsiniz, bence çok ama çok iyi fiyat kimse laf etmesin 🙂

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Meizu 16 th yi çok eleştiriyorlar? Donma takılma oluyormuş?
    Yazılımı sıkıntılı imiş?
    Güneş altında görünmüyormuş?
    Servis garanti vs muallakta imiş?

• 10 milyon cihazın kaçında sensör ve dokunmatik sorunları var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rekabet her zaman iyidir nihai tüketici 2000 TL ye amiral gemilere eş değer cihazlar kullanıyor.👍

• Sar değeri haricinde gayet iyi, bundan sonra ki cihazım büyük ihtimalle Xiaomi olur.

• Satar tabiki uygun fiyatlı güzel telefon donma yok daha ne olsun

• olurda kullanmış olduğum lg bozulur kırılırsa alacağım telefon modelidir.

• sf28 S kullanıcısına yanıt
    Sar değerine dikkat ederseniz çoğu telefondan düşük.

• Xiaomi olmasa bu ülkede çöplere kalacaktık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • müzik çalarında reklam olmasının bir sebebi var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.