Şimdi Ara

Half-Life: Alyx'e kısa bir süre kalmış olabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.836
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Steam’le pc oyunculuğu denilince ilk akla gelenler arasında kendisine yer edinmeyi başaran Valve’nin adının bu kadar duyulmasında en çok payı olan girişimi ise şüphesiz Half-Life ve Counter-Strike serisi.

VR platformuna yönelik oyun yolda

Half-Life 2’nin üzerinden yıllar geçmesine rağmen yapım oyuncuların hafızasında halen taze. Öyle ki tekrar tekrar oynanılan oyunlar arasında iddialı bir konumda olduğu söylenebilir. Half-Life 3 gelecek mi ne zaman gelecek sorularını soraduralım firma bir süredir VR platformuna yönelik yeni bir oyunun hazırlığında.

Ayrıca Bkz.Anthem’i hayata döndürmeye kararlı olan BioWare, oyunu baştan aşağı yeniliyor

Son gelen haberlere göre sadece VR ekipmanlarıyla deneyimlenecek Half-Life: Alyx, 12 Aralıkta düzenlenecek The Game Awards etkinliğinde duyurulabilir. Etkinliğin isminin akla getirdiği formatın aksine genelde büyük yapımşların duyurularına ev sahipliği yaptığını ekleyelim. Son olarak Mart 2020’de oyuna dair bir fragmanın yayınlanabileceği gibi tamamen dağıtıma da geçilebileceğini de belirtelim.

• Half Life'ın senaryosuna dair ne biliyorsunuz ? Senaryo'nun kötü olduğu izlenimine sizi sürükleyen şey nedir ? Hiç bilim penceresinden Half Life senaryosuna baktınız mı ?

Hepsini geçtim CS, Half Life'ı ezdi geçti ne demek ? Multiplayer bir oyunun tabii ki çok fazla oynanması beklenir. Satış ya da oynanırlık anlamında bundan daha doğal ne olabilir ? CS ve Half Life'ın ne alakası var.

Ayrıca bilmiyorum yaşınız kaç ama Half Life'ın LAN dönemlerine yetiştiniz mi. Yetiştiyseniz bir şey demeye gerek yok. Eğer yetişmediyseniz boş konuşmaya gerek yok. Ben 96 yılından beri oyun oynuyorum, sizin yazdığınız şeylerin kusura bakmayın ama ciddiye alınacak tarafları yok. Half Life çıkana kadar özellikle oynadığımız tüm FPS oyunlar çok daha basit grafikler ve basit hikayelerden oluşuyordu. Ben Half Life'ı ilk oynadığımda oyun bozuk diye CD satan adama geri götürmüştüm. Çünkü daha önce böyle sinematik bir olay yoktu oyun dünyasında. Oyun başlardı ve sağa sola ateş etmeye başlardık. Bu bile başlı başına bir devrimdi. Half Life 2 dediğin gibi Fizik konusunda bugün bile şaşırtıcı seviyede. Hikaye konusuna tekrar girmiyorum zaten. Siz bu seriyi baştan oynayın bence. Mevzuyu anlamamışsınız.
  • Oyun oynamayı bırakalı uzun zaman oldu ama şu oyunun 3. sü çıksa kesin oynarım. Oyun tarihinde gerçekten keyif aldığım bir kaç oyundan biridir.

• half life şu an 35-40 lı yaşlardaki insanları bilgisayar oyunları ile tanıştıran oyundur.kolay kolay unutulamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: sadrag

Oyun oynamayı bırakalı uzun zaman oldu ama şu oyunun 3. sü çıksa kesin oynarım. Oyun tarihinde gerçekten keyif aldığım bir kaç oyundan biridir.
    Belki siz oynarsınız ama beklenti o kadar yükseldi ki, oyun hiçbir şekilde beğenilmeyecektir bu saatten sonra. Zaten HL ekibi dağılalı çok oldu, bu saatten sonra yapılması çok zor.
  • HL2 gelmiş geçmiş en iyi fizik motoruna sahip
    ve en kötü oyun senaryosuna ve akışına sahip tek oyun olarak tarihe geçmiştir.

20 küsür yıldır çıkan oyunlara bakıyorum da

bir oyun her şeyden önce bir heyecanla bir senaryo ile ortaya çıkar
    oyun dergisi yazarları tarafında heyecanla karşılanırdı.

malesef hl2 oyun motoru satışları için teknik demo gibi
    ruhsuz bir deneme modu oyunu gibi çıktı oyunun yarısına kadar zor sabrettim
    oyunun devam etmek için hiç bir heyecan duymadığım için oyunu ortasında bıraktığım neredeyse tek oyun oldu ! belki bir sonraki bölüm heyecanlandırır diye steam save i steam arşivlerinde tozlu bir şekilde bekliyor !

• Hall Life Remaster, Remake vs, çıksın o da kâfi

• Requizm kullanıcısına yanıt
    Neyin beklentisi yükseldi adamlar Halt life 3 mü duyuracaklar sanki altı üstü bir VR oyunu.

Edit: Yanlış anlamışım pardon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 19 Kasım 2019; 10:12:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok canım ben half life 3 için demiştim. Üstteki arkadaşa cevap veriyordum.

• Yıllardır bekliyorum :(

• 🥱

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ProjectMan

HL2 gelmiş geçmiş en iyi fizik motoruna sahip
    ve en kötü oyun senaryosuna ve akışına sahip tek oyun olarak tarihe geçmiştir.

20 küsür yıldır çıkan oyunlara bakıyorum da

bir oyun her şeyden önce bir heyecanla bir senaryo ile ortaya çıkar
    oyun dergisi yazarları tarafında heyecanla karşılanırdı.

malesef hl2 oyun motoru satışları için teknik demo gibi
    ruhsuz bir deneme modu oyunu gibi çıktı oyunun yarısına kadar zor sabrettim
    oyunun devam etmek için hiç bir heyecan duymadığım için oyunu ortasında bıraktığım neredeyse tek oyun oldu ! belki bir sonraki bölüm heyecanlandırır diye steam save i steam arşivlerinde tozlu bir şekilde bekliyor !
    Half Life kötü senaryo ve akışa sahip ?

Allah bilgi sahibi yapmadan fikir sahibi yapmasın kimseyi.

• Duvardan az cana kıymadık. Hey gidi günler..

• perşembe 21:00'da oyun tanıtılacak.
  • Oynanabilir ama sadece zaman gecirmek icin

• Gorod kullanıcısına yanıt
    fizik motoru iyi ama

oyun senaryo ritmi çok kötü !

en büyük haritaları biz yaptık demenin ötesinde bir şey yok !

bu sadece HL2 ilk sürüm için yorumum !

daha sonraki ek bölümleri daha incelem fırsatım bile olmadı.

tabi onlar arasında ödül alanlar var onların hakkını yememek lazım.

bir inceleme ilk çıkan üzerinde yapılır.

yoksa mod anlamıyla orjinal oyunu bile geçen oyunlar olmuştur.

bakınız CS, HL1 den doğu ve onu ezdi geçti.
  • Half Life 2 için katılıyorum. Oyun sıkıcı.

• senaryosunu beğenmediğin için suçlamam seni. yabancı dil olmadan senaryosuna kapılmak zor olabilir, ama senin bu sebeplerden ötürü keyif alamaman bu oyunun senaryosunu kötü yapmaz. mirengi noktası da değilsin. her sözün aşırı iddialı ama hepsi dayanaksız.

• baldan_tr B kullanıcısına yanıt
    unutmuşum ben. bi daha mı oynasam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ProjectMan

fizik motoru iyi ama

oyun senaryo ritmi çok kötü !

en büyük haritaları biz yaptık demenin ötesinde bir şey yok !

bu sadece HL2 ilk sürüm için yorumum !

daha sonraki ek bölümleri daha incelem fırsatım bile olmadı.

tabi onlar arasında ödül alanlar var onların hakkını yememek lazım.

bir inceleme ilk çıkan üzerinde yapılır.

yoksa mod anlamıyla orjinal oyunu bile geçen oyunlar olmuştur.

bakınız CS, HL1 den doğu ve onu ezdi geçti.
    Half Life'ın senaryosuna dair ne biliyorsunuz ? Senaryo'nun kötü olduğu izlenimine sizi sürükleyen şey nedir ? Hiç bilim penceresinden Half Life senaryosuna baktınız mı ?

Hepsini geçtim CS, Half Life'ı ezdi geçti ne demek ? Multiplayer bir oyunun tabii ki çok fazla oynanması beklenir. Satış ya da oynanırlık anlamında bundan daha doğal ne olabilir ? CS ve Half Life'ın ne alakası var.

Ayrıca bilmiyorum yaşınız kaç ama Half Life'ın LAN dönemlerine yetiştiniz mi. Yetiştiyseniz bir şey demeye gerek yok. Eğer yetişmediyseniz boş konuşmaya gerek yok. Ben 96 yılından beri oyun oynuyorum, sizin yazdığınız şeylerin kusura bakmayın ama ciddiye alınacak tarafları yok. Half Life çıkana kadar özellikle oynadığımız tüm FPS oyunlar çok daha basit grafikler ve basit hikayelerden oluşuyordu. Ben Half Life'ı ilk oynadığımda oyun bozuk diye CD satan adama geri götürmüştüm. Çünkü daha önce böyle sinematik bir olay yoktu oyun dünyasında. Oyun başlardı ve sağa sola ateş etmeye başlardık. Bu bile başlı başına bir devrimdi. Half Life 2 dediğin gibi Fizik konusunda bugün bile şaşırtıcı seviyede. Hikaye konusuna tekrar girmiyorum zaten. Siz bu seriyi baştan oynayın bence. Mevzuyu anlamamışsınız.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.