Şimdi Ara

Kojima, Neden 'Garip' Oyun Yapmayı Sevdiğini Açıkladı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kojima'nın büyük tartışmalara yol açan yeni oyunu Death Stranding geçtiğimiz günlerde piyasaya sürüldü. Alışılmış oyunlara göre "garip" ve "farklı" olarak nitelendirilen bu oyun Kojima'nın "garip" olan ilk oyunu değildi. Death Stranding'in çıkışından sonra Kojima, bu tarz oyunları yapmayı neden sevdiğini açıkladı.

"Bence basitlik daha iyi ancak çok hızlı tüketiliyor. Aynı yemek gibi. Örneğin normal, her zaman yediğiniz bir yemeği yediğiniz zaman onu çok hızlı sindirirsiniz. Ama farklı bir şey yediğinizde vücudunuz onu başta kabul etmez hemen sindiremezsiniz, vücut bunun farkına varır. 

Bir film izlemek gibi, basit bir film izlediğinizde kısa bir süre sonra unutursunuz ama farklı bir film izlediğinizde onu unutamazsınız. Tekrar tekrar izlersiniz, arkadaşlarınızla tartışırsınız, kendiniz düşünürsünüz ve en sonunda bu film sizin için unutulmaz olur. İşte ben bu tarz şeyler yaratmak istiyorum.

Film izleyerek ve o tarz şeyler yaparak büyüdüm. Herkes bu yapımların karmaşık olduğunu söylüyor ama bence bunları tutmalısınız ve üzerine düşünmelisiniz, bu şekilde 5, 10 yıl sonra belki anlayabilirsiniz."

• Günlük dozumuzu aldık çok şükür.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bütün gün duvara baktım bugün kojima haberi görmeyince, neyse geç de olsa yetişti bsc yazarları

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bundan sonra > Sabah kalkıp Death Stranding haberi göremediğimde:
    Kojima, Neden 'Garip' Oyun Yapmayı Sevdiğini Açıkladı
  • Bir kıza kendimi zorla sevdirmeye çalışırken ben

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sen şuna s.çtık sıvıyoruz desene
  • Valla garip oyunla ilgili bir sıkıntımız yok garip olsun hiç önemli değil ama oynanışla sıkıntımız var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yenilikçi de olsan çöp çöptür sıkıntıdan patladık oynarken
  • Şu oyuna eleştiri yapanlar gerçekten de oynu oynadı mı? Yoksa oyuna bok atıp bütün gün lol cs oynamaya devam mı ediyorlar ? 5 günde 27 saat oynadım oyunu inanılmaz keyifli mekanikler güzel hikaye şu sırallar en iyi AAA hikaye, başka insanlarla el ele verip yapılar yapmak keyifli, stealth var, combat sistemi var, itemlarının progression sistemi çok iyi, grafikler çok iyi, boss fightlar var, oyunun her dakikasında yeni birşey çıkıyor. E o zaman soruyorum daha ne arıyorsunuz oyunda. He oyunun eleştirelecek yanı var mı var fakat kuzu gibi a yürüyoruz oyunda(oyunun ilk iki saati he o da), oyun yürüme simületörü demek Yani afedersiniz ama bebeler toplanmış oyunu oynamadan bok atıyor yada hayatlarında beyinsiz shooterlardan başka birşey oynamamışlar.
  • Boş yapma, Silent Hill yap.
  • Cidden abarttınız artık..
  • Yılın ödülünü alsında kurtulalım.
  • Bakalım ne zaman sönecek ve konusulmamaya baslayacak bu kargoculuk oyunu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yaratıcı insan diye Kojima gibi yeni şeyler deneyen ve üreten kişilere deniyor işte.

• bu hikayeli oyun sevenlerde tarikat gibi her hikayeli oyunu sevmemizi bekliyorlar :)

• Kojima haberleri gelmeyince sonunda bu hype bitti diyordum ama birde ne göreyim başka bir kojima haberi daha günlük dozumunuzu aldık teşekkürler
  • Bu yorumlar ne ya böyle, yazık ...
  • Oyuna çamur atanların hepside pubg delisidir he.Siz gidin çöpg nizde battle royale oynayın hadi bu oyun size ağır gelir.
  • Haber içeriği başlıkta var, beğenmiyorsanız okumayın, kimse sizi zorlamiyor. Böyle basit bir şeye, bu kadar tepki, hadsizliktir, saygısızlıktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerede kaldı diyordum bende şu kargocu haberleri.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.