Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare PC'de Sürekli Çevrimiçi Olmayı Gerektiriyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Call of Duty: Modern Warfare dün çıkışını gerçekleştirdi ve oyun PC'de sürekli çevrimiçi durumda olmayı gerektiriyor. Yani hikaye modunu oynarken dahi sürekli internet bağlantısı zorunluluğu var.

Activision bu yolla korsan kullanımı engellemeye çalışmışa benziyor.

Konsollarda böyle bir gereksinim yok. Hikaye modunu internet bağlantısı olmadan oynamak mümkün. 

Ayrıca PC oyuncuları ilk gün sunucuların oldukça sorunlu olduğundan şikayetçiydi. Geliştirici Infinity Ward sunucuların şu anda daha stabil olduğunu söylüyor.

Call of Duty: Modern Warfare PlayStation 4, Xbox One ve PC (Battle.net) üzerinde ulaşılabilir durumda. 

• Kod satan bir siteden almıştım ön sipariş ( 299 TL almıştım. ) .. Adamlardan mesaj geldi. Activision PC kodlarını yetiştiremiyoruz bahanesiyle bir ay sonra gönderme kararı almış. Ama adamlar diyor ki, Activision oyunu Battle.net üzerinden daha pahalı satmak için bu kararı almış. Para iadesi yaptılar. Ama hala karta gelmedi .. Ben bu paragöz Activision'un....... neyse..
  • Kod satan bir siteden almıştım ön sipariş ( 299 TL almıştım. ) .. Adamlardan mesaj geldi. Activision PC kodlarını yetiştiremiyoruz bahanesiyle bir ay sonra gönderme kararı almış. Ama adamlar diyor ki, Activision oyunu Battle.net üzerinden daha pahalı satmak için bu kararı almış. Para iadesi yaptılar. Ama hala karta gelmedi .. Ben bu paragöz Activision'un....... neyse..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çokta fifi 4 saatlik anasenaryoda 5 kurus kazancaz die yaptıklarına bak. Almayın herkes iade etsin bence. Satmasın oyun .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: uyguna_iphone

Çokta fifi 4 saatlik anasenaryoda 5 kurus kazancaz die yaptıklarına bak. Almayın herkes iade etsin bence. Satmasın oyun .

ahaah tamam.

• mehmetalpertr kullanıcısına yanıt
    Bende ordan aldım ve çok saçma bir durum kabul edilemez kesinlikle kart in parası yakın zamanda gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps4 te aldim oyunu 1.03 guncellemesi yaparken oyuna girdik hikaye acilmiyor. Guncellemenin yarisinda 1.04 guncellemesi geldi 56 gb onu yapiyor ama guncellerken hikaye acilmiyor.
  • Kafanızı yormayın korsanı çıksa bile 180 gb indiremeyiz zaten 2 Mbit internetle :/ kotanın ırzına geçmek istemiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: mehmetalpertr

Kod satan bir siteden almıştım ön sipariş ( 299 TL almıştım. ) .. Adamlardan mesaj geldi. Activision PC kodlarını yetiştiremiyoruz bahanesiyle bir ay sonra gönderme kararı almış. Ama adamlar diyor ki, Activision oyunu Battle.net üzerinden daha pahalı satmak için bu kararı almış. Para iadesi yaptılar. Ama hala karta gelmedi .. Ben bu paragöz Activision'un....... neyse..

bende iade ettim rusya hesabı açıp aldım 188 tl ye geldi

• Iyi olmuş torentcilere

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Torrentte düşsün korsan indircem sadece hikayeyi görmek için, nasıl bir terör propagandası yapıldığını bilmek için. Sizde bunları bile bile bu oyunu ön sayfalarda haber yapıyorsunuz yazıklar olsun.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Activision’ı savunacak kadar düşmek..

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyunda Ypg propangadasi yapildigi gerekceyle oynamam diyenlere hayret ediyorum. Abd her daim ypg'ye destek olmustur madem öyle Abd'nin bütün oyun ve araclarini boykot et ne kadar milliyetcisin görelim....

• quote:

Orjinalden alıntı: felix_20

Oyunda Ypg propangadasi yapildigi gerekceyle oynamam diyenlere hayret ediyorum. Abd her daim ypg'ye destek olmustur madem öyle Abd'nin bütün oyun ve araclarini boykot et ne kadar milliyetcisin görelim....

Hocam işte buna tatlı su milliyetçiliği deniyor. Alış bence. Bu topraklarda çooooooooooook vardır. Çıkarı için kullananı da boldur.
  • Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered çıkacak diye haberler vardı o oyun ne oldu çıkmadı?
  • O değilde noldu lan activision, hevaller öldüğü zaman güya prim yapacaktınız bir yerinizde patladı oyun :D.

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Ps4 te aldim oyunu 1.03 guncellemesi yaparken oyuna girdik hikaye acilmiyor. Guncellemenin yarisinda 1.04 guncellemesi geldi 56 gb onu yapiyor ama guncellerken hikaye acilmiyor.

Hayırlı olsun hocam :)
  • Korsanı engellemek için. Başka amacı yok.
  • pkk/ypg övücü oyunu zaten oynamaya gerek yok. hala şunu belirtebilen 1 tane cesur oyun sitesi onada helal olsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.