Şimdi Ara

Terminator: Dark Fate hakkında ilk yorumlar paylaşıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Terminator serisini köklerine geri döndürmeye hazırlanan Terminator: Dark Fate için artık geri sayım resmen başladı. Linda Hamilton ve Arnold Schwarzenegger'in başrollerde yer aldığı film için meraklı bekleyiş devam ederken; ABD'de bir grup sinema eleştirmeni filmi önceden izleme şansı yakaladı. Los Angeles'ta düzenlenen özel gösterime katılan eleştirmenler, film hakkındaki ilk yorumları da sosyal medya üzerinden paylaştı.

Twitter üzerinden paylaşılan yorumlara şöyle bir baktığımızda filmin yoğun bir şekilde övüldüğünü görüyoruz. Hemen her eleştirmen, Dark Fate'in Terminator 2 sonrasında çıkan en iyi Terminator filmi olduğunu söylüyor. Filmin ayrıca aksiyon anlamında da beklentilerin üzerine çıktığı ve yılın en iyi aksiyon filmlerinden birisi olduğu belirtilmiş.

Paylaşılan yorumların dikkat çeken bir diğer noktası ise Linda Hamilton (Sarah Connor) için yapılan övgüler olmuş. Hamilton'un seriye geri dönmesiyle birlikte Terminator serisinin nihayet tekrar eski havasını geri kazandığı söyleniyor. Ayrıca Arnold Scwarzenegger ve Mackenzie Davis'in performansları için de yine övgü dolu sözler kullanılmış.

Terminator: Dark Fate, hikaye anlamında Terminator 2: Judgment Day'in sonrasında geçiyor. İlk iki filmden sonra vizyona giren tüm Terminator filmleri yok sayılacak. Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger ve James Cameron üçlüşünü tekrar bir araya getiren Dark Fate'i özellikle de serinin hayranlarının büyük bir merakla beklediğini söyleyebiliriz.

28 yıl sonra seriye geri dönen James Cameron filmin yapımcılığını üstleniyor ancak işin yönetmenlik kısmını kendisi yapmadı. Şu sıralar tamamıyla Avatar'ın devam filmlerine odaklanan Cameron, Dark Fate'i yönetmesi için Tim Miller ile anlaşmaya varmıştı. Tim Miller bildiğiniz gibi 2016 yılında vizyona giren Deadpool filmiyle adını duyurmuştu.

Terminator: Dark Fate, 1 Kasım 2019'da vizyona girecek.

• terminator 2 sonrasi terminator filmlerinin tirt oldugunu dusunursek beklentiyi cok yukseltmemek gerek.

• Filmden beklentim yok da Mackenzie Davis çok güzel kadın. Mavi kocaman gözler bebek gibi maşallah.
  • darkaura kullanıcısına yanıt
    3.filmi seven tek ben miyim acaba :D

• T3’ü belki 100 kez izlemişimdir.

• Paslanmış Terminatör ve Sarah Teyze

Film güzeldir, ona lafım yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T1,2 ve 3 harika film gerisi çöp

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • darkaura kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum ama bunu yapan, 1 ile 2 yi yapan ile aynı. Zaten bu adam zamanında bu film duology olacak demişti. Ama sonra para hırsı ile 3-4-5 çıkarttılar, hatta arada dizi çıkarttılar, hiç biri tutmadı. Şimdi asıl 1 ile 2 nin mimarı bu filme el attığı için bir ümidim var bakalım. 3-4-5'i komple unutmak istiyorum. Zaten bu adam da ben o filmleri saymıyorum 2 den devam edeceğim demişti yanlış bilmiyorsam. Sözde geleceğin lideri, insanlığın kurtarıcısı, skynet'in korkulu rüyası John Conner'ı baya süt çocuğu, ezik, zavallı bir tip olarak bile gösterdiler 3. filmde. 2. filmdeki 10 yaşındaki çocuk bile tokatlardı onu. :D

• Apple ‘in bugune kadarki en iyi iphone sozu kadar ucuz bir yorum. Demek ki film oldukca tirt, fragmandan geliyorum demisti zaten..

• Arnold olur da izlenmez mi aga:d

• 3. filmin neresini beğendiniz yahu? Arnold oynadığı için seyrettik ama senaryo ve kurgu olarak çok kötü bir filmdi. 1 ve 2 ile kıyaslanamaz. diğer filmler de çok büyük başarı sağlayamadı zaten. son film bir nebze iyiydi ama devam filmi değildi. tamamen farklı bir senaryo vardı. oysa bu film devam filmi olacak. daha seyretmeden yorum yapıyorsunuz.

• Ne de olsa işin ucundan James Cameron tutmuş.

• poh poh lanıyor gibi geldi bana. reklam yorumlarını değilde gerçek yorumların yazılmasını bekleyeceğim.

• Spider_hip kullanıcısına yanıt
    3 zaten 2. filmin aynı senaryonun farklı sahneler ile çekilmiş haliydi.

• Her film de kıyamet engelleniyor (3. film istisna) lakin yine çıkartıyorlar.. bence b*kunu çıkardılar... grafikler ve aksiyon için izlenir. hikaye, kurgu kalmadı zira
  • T2 en iyisiydi !
    bu ondan bile daha iyi olsa bile
    T2 en iyisiydi !

• Salvationun neresi tırt biri bana söylesin. Tırtın da b.. Çıkardınız sonunda

• Bunu bilmem de bir sonraki Terminator'de cilgin atip Arnold'u Mumya Terminator ya da Zombi Terminator falan diye oynatacaklar sanirim. Adam 80 yasinda oldu. Hala yerine oynayacak dogru durust bir aktor bulamadilar.

• Ekip harika arnoldu görmek müthiş ama james bu hıyarı nerden buldun getirdin yönetmenliğe. İlk sahnede jhon conor u öldürmek nedir ya? Neden baştan başlattınız süreci? İçine ettiniz seneryonun madem skynet yok edildi t800 nerden çıktı? Hadi çıktı sms atmak nedir yaw? Lindaya sms atıomuş oha bide adamı evlendirmişsiniz. Yuh yaa

• Bu seri daha ne kadar uzayacak bakalım
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.