Şimdi Ara

Gears 5 Microsoft'un Bu Nesilde En Büyük Çıkış Yapan Oyunu Oldu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gears of War serisinin geçtiğimiz hafta çıkışını gerçekleştiren yeni oyunu Gears 5 Xbox Game Studios'un bu konsol neslinde en büyük çıkış yapan oyunu oldu.

Microsoft'tan Gears 5'in çıkışı hakkında bazı detaylar:

"Hayranlarımızın inanılmaz desteği sayesinde, Gears 5 tatil sezonuna güçlü başladı. İlk hafta sonunda üç milyondan fazla oyuncu tarafından oynandı ve Xbox Games Pass ile birlikte Xbox Game Studios'un bu nesilde en büyük çıkış yapan oyunu olarak rekor kırdı. Bu performansıyla Gears of War 4'ün ilk hafta rakamlarını kolayca ikiye katladı ve 2012'de çıkan Halo 4'ten bu yana ilk haftasında en çok oynanan Xbox Game Studios oyunu olmayı başardı. İlk hafta performansına Gears 5 Ultimate Edition ve Xbox Game Pass Ultimate üyelerine özel olarak sunulan ve 6 Eylül Cuma günü açılan dört günlük erken erişim süresi de dahil. Gears 5 PC tarafından da serinin bir önceki oyununun performansını üçe katladı ve Xbox Game Studios'un Xbox Game Pass PC ve Steam'de en büyük çıkış yapan oyunu oldu." 

Gears 5 Xbox One, Windows 10 PC ve Steam üzerinde ulaşılabilir durumda. Xbox Games Pass sisteminin kütüphanesine de dahil. 

• meta ortalaması 86 bu oyunun. bu oyun playstation'a çıksa ve bu meta ortalamasına sahip olsa şimdi bu forumda goty, yılın oyunu falan gibi bir ton gereksiz geyik dönecekti. yani bu yüzden oyuna sallarken biraz ölçülü sallamakta fayda var, sırf xbox oyunu diye gereksiz yere eleştirip çöp demek trollük olur. bu yıl ki oyun kıtlığını da göz önünde bulundurursak, benim bu yıl oynadığım oyunlar arasında en iyi oyunlardan birisiydi.üstelik pc'de gamepass ile 15 tl'ye oynama şansınız var bu oyunu. bu yüzden mutlaka deneyin boş vaktiniz olunca.
    Henüz bitirmedim ama gayet beğendim, özellikle 4'den çok daha iyi olmuş. Xbox oyunlarını beğenirsiniz, beğenmezsiniz fakat bence ortada bir gerçek var ki şu an en çok oyuncuların yanında olan firma Phil Spencer önderliğinde Xbox markası. Sony'in harika ex. oyunları var ve genel oyuncu kitlesine daha çok hitap ediyor. Özellikle Gears ve Halo gibi büyük Xbox oyunlarının Amerika dışında çok popüler olmadığını düşünürsek. Fakat Gamepass yeni kullanmaya başladım ve gerçekten fiyatına göre oldukça ucuz ve uygun. Microsoft Store rezaletinden sonra kötü olur diyordum ama gayet iyi bir uygulama yapmışlar. Hele Xbox konsolunum olsa baya çoğu oyuna para vermeyeceğimi fark ettim. Neredeyse son zamanlarda çıkan her oyun Xbox One için mevcut. PC için olan kütüphanesi biraz daha kısır olsa bile o da gayet geniş. Bunun yanında ex. oyun mantığını adamlar bitirmeye çalışıyor. Aldığı ürün ile kişilik kazanan gözü kör fan arkadaşlar ex. oyunlar şöyle böyle diye çok sever ama ex. oyunlar aslında oyunculuğun önünde olan bir durum. Oysa herkes Halo herkes GOW oynasa oyunculuk adına daha iyi olurdu. Dışardan bakınca o zaman konsollar nasıl satacak diyoruz ama Xbox bu uygulamaya geçtiğinden beri PS4'ün çok gerisinde olan satışları düzelmeye başladı.
  • Taş gibi oyun olmuş ben beyendim microsoft un bu nesile çıkmış en iyi oyunu bence

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Çöp oyun, allahtan beleşe oynuyoruz game pass ile.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bitirdim. Çok güzel olmuşta orada bitmeyip devam etseydi iyiydi

• quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Çöp oyun, allahtan beleşe oynuyoruz game pass ile.
    Bir bitmediniz. Sizin gibi trolleri sayıylamı veriyorlar?

• Cöl haritasindayim bazi yerleri bayiyor bazen, 8/10 luk bi oyun olmus o ilk oyunlarin yerini doldurmalari zor

• Kesinlikle bu nesilde oynadığım en iyi 10 oyun arasına girer rahatlıkla.

• bu neslin çıkışından 5 sene sonra anca olabildi :D ha tabi çerez parası değeri bile yok internette oynadığın bilardo oyununa daha çok para verirsin not:pilspipencerspor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zeytinyağ -- 16 Eylül 2019; 20:46:39 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • meta ortalaması 86 bu oyunun. bu oyun playstation'a çıksa ve bu meta ortalamasına sahip olsa şimdi bu forumda goty, yılın oyunu falan gibi bir ton gereksiz geyik dönecekti. yani bu yüzden oyuna sallarken biraz ölçülü sallamakta fayda var, sırf xbox oyunu diye gereksiz yere eleştirip çöp demek trollük olur. bu yıl ki oyun kıtlığını da göz önünde bulundurursak, benim bu yıl oynadığım oyunlar arasında en iyi oyunlardan birisiydi.üstelik pc'de gamepass ile 15 tl'ye oynama şansınız var bu oyunu. bu yüzden mutlaka deneyin boş vaktiniz olunca.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zeytinyağ

bu neslin çıkışından 5 sene sonra anca olabildi :D ha tabi çerez parası değeri bile yok internette oynadığın bilardo oyununa daha çok para verirsin not:pilspipencerspor
    Emin ol bunların hesabını yapıyorlardır. Şimdi ucuza veriyorsa ileride daha çok almak içindir. Zamanında da Spotify 3ay 1tl olduğunda 3 ay kullanırım sonra iptal ederim demiştim, bunu diyeli 3-4 yıl oldu herhalde

Bu arada çerez parası dediğin de ucuz değil artık. Antep fıstığı, kajuyu vs. 100tl nin altına bulamıyorsun artık

• aldım daha oynama fırsatım olmadı.. ama gears of war 1 deki hazzı hiçbirinden alamadım.. inşallah bu güzel oyundur.

• Oyuna tek kelimeyle B A Y I L D I M, bu sene oynadığım en iyi oyundu diyebilirim. Microsoft un yapacağı şey bu işte, adam gibi oyun yaptıracaksın ki seni övelim. Şu anda Goty adayım bu oyundur. Death Stranding'i bekleyip görecez, inşallah bunun üstüne geçerde goty o olur

• bitirdiğim tek gears oyunu 5 oldu .kesinlikle süperdi oynayın oynattırın .

• Oyun cidden keyifli, 4'ün eksiklerini de gideren yapıda ve yağ gibi akıyor; hem teknik anlamda hem de senaryo. MS, bu ciddiyeti gelecek nesilde de sürdürürse çok takdir kazanır.

• Nihayet Microsoft firması güzel bir hamle yaptı 4.oyunun hatasından ders almışlar demekki isteyince oluyormuş microsoft

• Oyunlarını adam gibi port ettiler, Steam'e getirdiler, hak ettiklerini aldılar. Bu kadar basit, tüm şirketlerin yapması gereken bu. Ama ne yazık ki hala kendilerini 2 kuruş para karşılığı cloud save özelliği bile olmayan bir launcher'a exclusive yapan oyunlar var...
  • Adamlar oyun yapıyor 5 liraya oymuyorsun :d böyle bir oyundan ne bekletsin ki Google Play’e koysalar daha iyi
  • Oyunu henüz iki saat kadar oynadım ama gerçektende çok temiz iş çıkartmışlar. Tebrik ediyorum gerçekten yapımcıları. Gayet kaliteli grafikleri var ve süper optimizasyona sahip pc de. Ayrıntılı seçenek ayarları koymaları, her seçeneği mala anlatır gibi detaylı anlatmaları, saçma sapan fps dropların ya da dalgalanmaların olmaması gerçekten bravo. Zaten özlemişim böyle saf aksiyon oyunu oynamayı gayet iyi oldu. Ayrı bir teşekkürde xbox game pass üyeliğini 15 lira yapanlara. Böyle başarılı bir yapımı 15 liraya bitirmiş olacağım. Bugün insan 15 liraya sinemaya gidemiyor.

Hep olumsuz bir şey yakalayıp gömeriz. Bu sefer yapılan iyi bir şeyi sonuna kadar övmek istedim.

Oyunu türü sevenlere şiddetle tavsiye ederim

• Phil Spencer Xbox'ı toparlamaya devam ediyor. Adam böyle oyunu 5.90 tl'ye oynatıyor yav helal olsun.

• Henüz bitirmedim ama gayet beğendim, özellikle 4'den çok daha iyi olmuş. Xbox oyunlarını beğenirsiniz, beğenmezsiniz fakat bence ortada bir gerçek var ki şu an en çok oyuncuların yanında olan firma Phil Spencer önderliğinde Xbox markası. Sony'in harika ex. oyunları var ve genel oyuncu kitlesine daha çok hitap ediyor. Özellikle Gears ve Halo gibi büyük Xbox oyunlarının Amerika dışında çok popüler olmadığını düşünürsek. Fakat Gamepass yeni kullanmaya başladım ve gerçekten fiyatına göre oldukça ucuz ve uygun. Microsoft Store rezaletinden sonra kötü olur diyordum ama gayet iyi bir uygulama yapmışlar. Hele Xbox konsolunum olsa baya çoğu oyuna para vermeyeceğimi fark ettim. Neredeyse son zamanlarda çıkan her oyun Xbox One için mevcut. PC için olan kütüphanesi biraz daha kısır olsa bile o da gayet geniş. Bunun yanında ex. oyun mantığını adamlar bitirmeye çalışıyor. Aldığı ürün ile kişilik kazanan gözü kör fan arkadaşlar ex. oyunlar şöyle böyle diye çok sever ama ex. oyunlar aslında oyunculuğun önünde olan bir durum. Oysa herkes Halo herkes GOW oynasa oyunculuk adına daha iyi olurdu. Dışardan bakınca o zaman konsollar nasıl satacak diyoruz ama Xbox bu uygulamaya geçtiğinden beri PS4'ün çok gerisinde olan satışları düzelmeye başladı.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.