Şimdi Ara

Spotify, aile paketi kullananların aynı evde yaşadığını kanıtlamalarını isteyecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
4.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spotify, aile planı üyelerinden, abonelik seçeneğinin kötüye kullanılmasını önlemek için aynı adreste yaşadıklarını kanıtlamalarını isteyecek. Yeniden başlatılan bu girişim platformun kullanım şartlarına da eklenmiş durumda.

Uygulama yeniden başlatıldı

Bazı arkadaşların, aile planlarının daha ucuz maliyetlerinden yararlanmak için gruplar oluşturduğu bir sır değil. Spotify ise artık bu durumu sonlandırmak istiyor. Şu anda Türkiye'de Spotify'ın aylık planı 20.99 TL'den ücretlendirilmekte ve 6 hesap bu paketten faydalanabiliyor. Yeni düzenleme ile birlikte Aile planı kullanım sayısının da düşmesi bekleniyor.
    Spotify geçtiğimiz dönemde bu paketi kullananların aynı evde yaşadıklarını tespit edebilmek için GPS koordinatlarıyla onaylama istiyordu. Büyük bir gizlilikle başlatılan bu uygulama kısa bir süre sonra sonlandırılmıştı. Şirketin doğrulama için tekrar bu yönteme başvuracağı ve zaman zaman yeniden konum isteyeceği belirtiliyor. Ancak bu sistemin ne kadar sağlıklı çalışacağı ise muamma.

• Saçma bir karar, farklı evde yaşıyor olmak aileyi bozmaz. Aynı evde yaşıyor olmak da aile yapmaz... Öğrenci yurtları, öğrenci evleri vb... veya şehir dışında ailesinden uzakta okuyan öğrenci gibi.Saçma bir uygulama beni kaybetti zaten uyguçamanın yazılımsal hataları sebebiyle, youtube music gayet güzel ve yeterli, aile paketi için de böyle saçma şeylere ihtiyaç yok
  • 2 aydır kullanmıyorum eksikligini hissetmiyorum dünya para alıyorlar birde millet hesap versin istiyorlar.

• Esaında müzik servislerine hiç gerek yok... Bu konuda Youtube bile yeterli.

Piyasada bulunamayacak plak kayıtlarını bile bulmak mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Code -- 15 Eylül 2019; 16:49:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylık 7 lirayı en çok hak eden hizmet. 2 kuruş için çakallık yapanlar düşünsün artık.

• Muhtardan ikemetgah kağıdı da getirelim mi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • istesinler tabi. aile olmayip da 6 kisi kullanan tipler yuzunden maliyet artiyor belki 1 lira daha ucuz olacak.

kacak elektrik kullanmayanlarin, kullananlarinin faturalarini odemeleri gibi bu da. farki yok.
  • Zamanında ben de birkaç ay arkadaşla kullandım fakat bu konuda Spotify haklı.

• Alınmış doğru bir karar.

• Yıllardır zararda olan şirket kâra geçmek için hamlelerini yapmaya başladı. NYSE: SPOT hisse senedi sahipleri için oldukça olumlu.

• Fakegps aklıma geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boşa kürek çekerler. Fake gps diye bir şey var. Aile hesabını sadece ailenin kullandığını bilme ihtimali yok, gereksiz çaba

• Saçma bir karar, farklı evde yaşıyor olmak aileyi bozmaz. Aynı evde yaşıyor olmak da aile yapmaz... Öğrenci yurtları, öğrenci evleri vb... veya şehir dışında ailesinden uzakta okuyan öğrenci gibi.Saçma bir uygulama beni kaybetti zaten uyguçamanın yazılımsal hataları sebebiyle, youtube music gayet güzel ve yeterli, aile paketi için de böyle saçma şeylere ihtiyaç yok

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Öğrenciysen 7 lira. aile ile 3 lira. Dünyanın parası buysa bence yaşamayalım. O kadar lisans ücretini nasıl ödeyecekler? İhtiyacınız yokmuş demek ki.

• Bak hele bak iyiki applemuzik var

• blacksss kullanıcısına yanıt
    Dünya kadar para mı? Aylık 7tl ya. Öğrenci değilsen 15. Onu bile çok görüyorsunuz. Ağzınız kokuyor ağzınız beleşci ölücüler sizi

• quote:

Orijinalden alıntı: blacksss

2 aydır kullanmıyorum eksikligini hissetmiyorum dünya para alıyorlar birde millet hesap versin istiyorlar.
    Dünya para mı Sana artı basanlarda senin gibi fakir tayfa olmalı.

• iyi hoşta para verip kullanılan bir müzik hizmetinde neden flac hi-res gibi seçenekler olmazki? Hala kıytırık mp3 formatında millete kakalıyorlar.

• Vermediğimiz başka bilgi kaldı mı. Bu ne lan. Evlilik cüzdanı, tapu, ruhsat, ehliyet falan da verelim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.