Şimdi Ara

## Kutuları Bile Hazır - HIS Radeon HD 2900XT ##

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  ## Kutuları Bile Hazır - HIS Radeon HD 2900XT ##

Uzunca süren bir bekleyiş ve arka arkaya çıkan yığınla spekülasyondan sonra sonunda 14 Mayıs itibariyle R600XT/Radeon HD 2900XT marketlerdeki yerini alacak. Her ne kadar Radeon HD 2900XTX'in piyasaya çıkışı bir süre daha uzak görünse bile Radeon HD 2900XT iddialı performansı ve yaklaşık 400$'lık fiyatı ile AMD-ATi'yi Nvidia karşısında nasıl bir yere yerleştirecek hep birlikte göreceğiz.

İşte yine DH farkı ile gün yüzüne çıkan Radeon HD 2900XT kutusu. Kutudan da anlaşılacağı üzere HIS R600 tarafında da idialı geliyor,

## Kutuları Bile Hazır - HIS Radeon HD 2900XT ##

Kart hakkında detaylı bilgi için,
    http://www.hisdigital.com/html/product_ov.php?id=304&view=yes

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fx57 -- 2 Mayıs 2007; 16:23:46 >

• kutuya bakılırsa hl2 oyunu hediye edecekler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: zebani

kutuya bakılırsa hl2 oyunu hediye edecekler.

Olabilir, zaten daha önce ATi'nin Valve ile R600'ün kutu içeriği konusunda temasa geçtiği biliniyordu
  • eski ati olsaydi 600$ cekerdi amd nin atiyi almasi fiyatlara etki edcek gibi gorunuyo baksana adamalar 400$ caivari super fiyat
    amd nin sole bir guzelligi var eger yetisememiyosa performansa foyati acayip kiriyo buda bizim isimize cok yaraar
  • Şimdi HERCULES olacaktı HIS'in yerine şu resimde offf offf nerde o eski 9500/9800 Pro lar
  • Harika görünüyor His beaa para olacaktı alcaktım bi tane
  • her pc kullanıcısının gönlünde bir XTX-GTX türü gpu yatar ama bizimki sadece hayal ben bu ülkede bu karta 400-500 $ verebilecek birisi değilim şahsen

ancak 100 $ dan biraz fazlaya bir ekran kartı alırız bakarız işimize

bu tabii şahsi görüşüm
  • fx arkadaş sana bi sorum olacak yeni çıkaçak kartlarda avivo özelliği olacak mı acaba
  • arkadaşlar sizce 8800gts mi alsam yoksa 14 mayısa kadar bunumu beklemekte fayda var.hoş eğer 400 dolar olacaksa 8800gts fiyatı çok daha uygun(300$)Bekliye bekliye dolar 1,33 ten 1,39 a yükseldi sistemin genelinde 80 ytl fark yaratıyor ya
  • Bence en mantıklısı beklemek ati pyasaya çıktıktan sonra fiyatlar iyice oturacak.Bende zamanında (1 ay önce) acele edip almıştım pc yi şimdi keşke diyorum mayısda alsaydım.
    Keşke !!! dememek için beklemek lazım...
  • eskiden bol oyun verirlerdi şimdi bişi verdikleri yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: salatacı_remzi_usta

eskiden bol oyun verirlerdi şimdi bişi verdikleri yok

bol oyun -->> fiyatta artış
  • Ne biçim kutu bu be
  • Vatana millete hayırllı olsun.
  • Kutu pek cafcaflı gelmedi bana.Albenisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Snakef1 -- 2 Mayıs 2007; 9:32:13 >
  • +1
    quote:

Orjinalden alıntı: Snakef1

Kutu pek cafcaflı gelmedi bana.Albenisi yok

Walla Ati'yi 9600XT den sonra kullanmadım kullanmaya korkuyorum... Hep sorun duruyo Ati... Problem çıkartıyor... Ama fiyat/perf. iyi kart olursa alabilirim gözünün yaşına bakmadan...
  • Sanırım en çok ATI 2xxx haberinin biriktiği site Donanımhaber. Çoğu site sessiz kalmayı yeğliyor, sanırım ATI'yle olan anlaşmalar nedeniyle.
  • umarım türkiye yede o fiyatlara yakın gelir
  • gelsinde görelim
  • oyunu kutusu oynatmıyor
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.